سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک دست به افشاگری بزرگی درباره ستاره خود در میانه میدان زد و اعتراف کرد که ناینگولان سیگاری است.

راجا ناینگولان(Radja Nainggolan) در فصلی که گذشت عملکرد درخشانی در رم داشت و مورد توجه تیم‌های بزرگ فوتبال اروپا قرار گرفته است. او در یورو 2016 هم حضور دارد و در دیدار اخیر تیم ملی فوتبال بلژیک برابر سوئد، تک گل تیمش را به زیبایی هر چه تمام‌تر به ثمر رساند و باعث شد تا بلژیک به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کند.

مارک ویلموتس(Marc Wilmots) قبل از دیدار برابر مجارستان، دست به افشاگری بزرگی درباره ناینگولان زد که ممکن است آینده او را دستخوش تغییر قرار دهد. او گفت: این یک واقعیت است و باید بگویم که راجا سیگاری است و همه این را در ایتالیا و فرانسه به خوبی می‌دانند.

ناینگولان بازیکن بی‌تجربه‌ای نیست و خود او می‌داند که سیگار کشیدن تا چه اندازه برای یک بازیکن ضرر دارد. ترجیح می دهم در زندگی او دخالت نکنم. تا زمانی که او در میدان خوب ظاهر شود مشکلی با سیگاری بودن او نخواهم داشت.

ویلموتس درباره دیدار حساس برابر مجارستان هم گفت: بازی سختی پیش‌رو داریم. مجارستان ثابت کرده تیم خوبی است و می‌خواهد به شگفتی‌سازی خود ادامه بدهد ولی ما هم به شرایط خوبی رسیدیم و آماده رویارویی با هر تیمی هستیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X