قوانین بسیار عجیب و سختگیرانه در عربستان سعودی ممکن است باعث شود تا یک بازیکن به دلیلی بسیار عجیب با محرومیت و جریمه سنگین روبرو شود.

شادی پس از گل خطرناک در عربستان!

یک بازیکن عربستانی پس از اینکه در جریان یک مسابقه فوتبال حرکت شادی پس از گل پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد را تکرار کرد با خطر محرومیت روبرو شده است.

از سری مسابقات کاپ پادشاهی عربستان تیم های النجوم و الوحده مقابل هم قرار گرفتند، مسابقه ای که احمد بلس بازیکن تیم النجوم حرکتی نشان داد که برایش بسیار گران تمام خواهد شد.

وی زمانی که تیمش به گل رسید روی نیمکت ذخیره ها به تقلید از پل پوگبا حرکت او را پس از به ثمر رسیدن گل هایش انجام داد. پوگبا پس از گلزنی دستانش را به حالت خاصی حرکت می دهد.

این حرکت در عربستان سعودی ممنوع است، طبق چیزی که در این خبر نوشته شده به دلیل ارتباط این حرکت با کارتل های مواد مخدر این حرکت اکیدا ممنوع است.

بر اساس گزارش رسانه ها، این بازیکن حتی می تواند به زندان هم برود. یک خواننده سال گذشته به همین دلیل بازداشت شد. او در حین اجرا روی استیج چنین حرکتی را تقلید کرده بود.


شادی پس از گل دردسرساز

شادی پس از گل دردسرسازگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: jamejamonline.ir


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
سوژه شدن سردار آزمون در یک باغ وحش! عکس
باغ وحش گردی سردار آزمون و غذا دادنش به حیوانات، با وجود تابلویی که تاکید می کند به حیوانات غذا ندهید، سوژه فضای مجازی شده است

 

X