علی انصاریان ، پیشکسوت محبوب فوتبال کشورمان که چهارشنبه چشم از جهان فرو بست و به دیار باقی شتافت تا میلیون ها نفر ایرانی در کنار “ننه علی” (مادر گرامی مرحوم علی انصاریان)بر این داغ به دل نشسته سوگوار شوند

سفره احسان”ننه علی“ برای فرزندش

بی تابی های “ننه علی” از داغ فراق پسرش تمامی ندارد و به خاطر همین بی تابی ها بود که شب گذشته با مساعدت بهنام ابوالقاسمپور شرایطی در بهشت زهرا فراهم شد تا شام غریبان انصاریان فقید در جمع خانوادگی “ننه علی” و نزدیکانش برگزار شود.

بعد از شام غریبان”ننه علی” با دل داغدار و زبان قاصرش برای فرزند فقیدش سفره ای از احسان باز کرد.

“ننه علی” در پس هر اشکی که می ریخت، از قدرشناسی و ابراز همدردی مردم و دوستان علی که آنها هم غم دیده و پریشان بودند، تشکر می کرد.

مادر پس از مراسم شام غریبان از مردم و دوستداران انصاریان فقید یک درخواست داشت، او به خاطر شرایط سخت و همه گیر شدن شیوع ویروس کرونا در کشور و برای رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام کرد که مراسم سوم و هفتم برای فرزندش نخواهد گرفت و هزینه های این مراسم خرج امور خیریه خواهد شد تا بلکه این سفره احسان و عمل خیر باعث شادی روح فرزند فقیدش شود.

“ننه علی” و خانواده مرحوم انصاریان بار دیگر از همه دوستان و آشنایان به ویژه از تمامی مردم ایران که در این غم بزرگ کنارشان بودند و با آنها ابراز همدردی کردند و تسکین قلب شان بودند، بی نهایت سپاسگزاری نموده و برای مردم ایران آرزوی سلامتی کردند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: isna.ir

 
 
 

X