تازه های چیدمان فضا


دیوارها و سقفی به رنگ آبی آسمانی، اتاق بازی جذابی را ایجاد می کند. سبز روشن دیوارهای پایینی را پوشش می دهد و مبلمان را با رنگ سبز راه راه بپوشانید. پرده های راه راه رنگی نیز مناسب این دکوراسیون می باشد. یک میز با رنگ نارنجی گرم بسیار عالی خواهد بود.


حوس رنگ آبی کرده اید؟ اجازه دهید مجموعه ای از طرح ها با رنگ آبی را برایتان معرفی کنم. رنگی که مطمئنا خلق و خوی شما را آرام خواهد کرد. 
 
طرح رنگی شاد
آبی آسمانی +  سبز + زرد
استفاده از این سه رنگ شبیه به یکدیگر ( سه رنگی که در چرخه رنگ ها، کنار یکدیگر قرار می گیرند )، نمی تواند شکست طرح رنگ ها باشد. آبی، زرد، و سبز، همواره ترکیب شادی را به وجود می آورند. درجات مختلف رنگ آبی آسمانی به عنوان پس زمینه برای چاپ های سرگرم کننده، مناسب می باشد؛ که رنگ های بکار رفته بر روی خود را به خوبی نشان می دهد. یک ترکیب رنگ موفق، حالت خلسه خوبی را ایجاد می کند. یک صندلی حصیری و یک صندلی با روکش کتان، حالت آرامش بخشی را به وجود می آورد. 
 
 
طرح رنگی لوکس
آبی فولادی + نقره ای + مرواریدی
آبی خنثی با درجاتی از نقره ای خاکستری و سفید مرواریدی، جلوه ای شگفت انگیز به اتاق می دهد. این ترکیب رنگ، حسی اقیانوسی دارد، به ویژه هنگامی که با پارچه های مجلل و جزئیات ظریف ترکیب شده باشد. 
 


طرح رنگی شادمان
درجه هایی از آبی + زرد لیمویی
از چندین درجه مختلف رنگ آبی استفاده کنید. از صندلی حصیری آبی تیره گرفته تا مبلمان آبی بسیار کمرنگ. از رنگ های زرد لیمویی و سفید و بژ نیز برای ترکیب دکور استفاده نمایید. 
 


طرح رنگی کلاسیک
آبی آسمانی + سفید + رنگ کدو تنبل
ترکیب رنگ های آبی و سفید، ترکیبی فوق العاده برای اتاق غذاخوری می باشد. می توانید از رنگ گرم کدو تنبل برای صندلی میزبان بهره ببرید. 
 


طرح رنگی راحت 
آبی اقیانوس + قرمز + سبز برگی
سبز و آبی جفت طبیعی یکدیگر محسوب می شوند. به آسمان و درختان یا فضای جنگل فکر کنید. با ترکیب این دو رنگ، فضای هر اتاقی آرام می شود. به تصویر نگاه کنید. برای تعادل بین این دو رنگ، قرمز را به عنوان رنگ چاشنی وارد کنید. 
 


طرح رنگی بی نظیر
کبالت + سیاه + سفید
درباره رنگ های تیره، حس قدرت وجود دارد. به رنگ هایی که برای یونیفورم ها و لباس های رسمی انتخاب می شوند، فکر کنید و احساس جاذبه را به دکوراسیون اتاق منتقل می کنند. اگر به دنبال ترکیب رنگ خاصی هستید، از آشپزخانه سفید، میزی به رنگ کبالت، و صندلی های مشکی استفاده کنید. 
 


طرح رنگی تصفیه شده
آبی چین + بژ رز
برای ترکیب رنگی خنثی، از دیوارهایی به رنگ بژ رزی، مبلمانی به رنگ سفید، و آبی چینی بهره ببرید تا اتاق نشیمن فوق العاده ای درست کنید. می توانید از پرده های طرح دار و کوسن های گلدار استفاده کنید. 
 


پالِت رنگی باشکوه
آبی نیلگون + رنگ ذغال سنگ + ماهوتی
با این سه رنگ اشباع شده، ترکیب خاصی را ایجاد کنید. در اینجا، از مبلمان چوبی تیره رنگ به عنوان زمینه استفاده کنید. و کاتالیزوری برای رنگ آبی نیلگون پوشش صندلی ها محسوب می گردد. برای دیوارهای اتاق غذاخوری، می توانید از رنگ نیمه براق استفاده کنید. در اینجا رنگ خاکستری مات پیشنهاد می شود. ضمنا، قالیچه ای به رنگ عسل نیز مناسب این دکور می باشد. 
 


طرح رنگی مکمل 
آبی + نارنجی 
برای آنکه طرح رنگی جالب توجهی را ایجاد نمایید، این دکوراسیون را انتخاب کنید. رنگ هایی که در چرخه رنگ، در مقابل یکدیگر قرار می گیرند، مانند آبی و نارنجی، کنتراست فوق العاده ای ایجاد می کند. برای تعادل بین این دو رنگ، رنگ روی را به عنوان رنگ چاشنی وارد کنید.
 


طرح رنگی سرزنده 
آبی آسمانی + سبز + نارنجی
دیوارها و سقفی به رنگ آبی آسمانی، اتاق بازی جذابی را ایجاد می کند. سبز روشن دیوارهای پایینی را پوشش می دهد و مبلمان را با رنگ سبز راه راه بپوشانید. پرده های راه راه رنگی نیز مناسب این دکوراسیون می باشد. یک میز با رنگ نارنجی گرم بسیار عالی خواهد بود. 
 


طرح رنگی ساحلی
آبی جین + قهوه ای + رنگ کتان
این طرح که بسیار معمول است، با کمی تغییر به دکوری مدرن تبدیل می شود. در اینجا با آبی جین، قهوه ای کمرنگ، و کتان سفید، مناسب این سبک کلاسیک می باشد. با صندلی هایی که با پارچه راه راه آبی کلاسیک پوشیده شده اند، دکوراسیون را زیبا کنید. با یک مبلمان و کف تیره رنگ، طرحی کلاسیک را ایجاد کنید. با استفاده درجه هایی رنگ چوب بامبو، حس خانه ای ساحلی را ایجاد کنید. دیوارهای سفید، بسیار این حس را تقویت خواهد کرد. 
تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle.com
اختصاصی سیمرغمطالب پیشنهادی :
 
 
20 ایده برای شومینه منزل تان
 
 
 
ایده هایی خلاقانه برای مهم ترین اتاق خانه
 
 
رموز تغییر دکوراسیون از زبان طراحان معروف جهان
 
 
یک چیدمان زیبا برای اتاق پسرکوچولویتان
 
با این روشها چیدمانی شیک و جادار برای سرویس بهداشتی تان داشته باشید
 
 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
01396-01-27 07:27
با سلام جالب بود. سپاسگزارم.
گارمین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

تازه ترین مطالب سبک زندگی

 

X