شروط امبر هرد برای نهایی شدن طلاقش از جانی دپ!
امبر هرد سرانجام با شرط اینکه هفت میلیون دلار از جانی دپ دریافت کند و سرپرستی هر دو سگ شان به او سپرده شود، موفق به گرفتن طلاق شد.

پایان کشمکش های امبر هرد و جانی دپ بر سر شروط طلاق!

امبر هرد گفته بود که جانی دپ در جریان یک مشاجره، موبایلش را به سوی او پرتاب کرده بود. به همین تصمیم گرفت از وی جدا شود.طلاق جانی دپ و امبر هرد که هر دو از بازیگران سرشناس هالیوود هستند، پس از ماهها مشاجره بر سر شروط این جدایی سرانجام نهایی شد. 

شروط امبر هرد برای طلاق

شروط امبر هرد برای طلاق

 

امبر هرد تمام هفت میلیون دلاری که از جانی خواهم گرفت به سازمان خیریه اهدا خواهم کرد

 

آقای دپ موافقت کرده تا ۷ میلیون دلار به امبر هرد بپردازد. خانم هرد گفته است که این پول را به دو سازمان خیریه اهدا خواهد کرد. براساس شرایط مورد توافق، نگهداری از دو سگ این زوج هم به امبر هرد ۳۰ ساله سپرده شده است. خبر جدایی این دو ستاره در سال گذشته میلادی در کانون توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

خانم هرد، جانی دپ را به ضرب و جرح متهم کرد.

به گفته او آقای دپ در جریان یک مشاجره، گوشی تلفن همراهش را به سوی او پرت کرده بود. پس از آن خانم هرد تقاضای طلاق کرد.وکیل آقای دپ ادعا کرده بود که این اتهامات تنها برای گرفتن پول بیشتر از موکلش مطرح شده است.
 امبر هرد در سال ۲۰۱۵ با جانی دپ ازدواج کرد. این دو بعد از ۱۵ ماه زندگی مشترک از هم جدا شدند.
 بازیگران هالیوود بر خلاف شغل پر پرستیژشان سبک زندگی پر از حاشیه ای دارند و اغلب درگیر طلاق، اعتیاد به موادمخدر و الکل، خودکشی و بیماری های روانی هستند.

 

گردآوری:گروه فرهنگ و هنر
seemorgh.com/culture
منبع:jamnews.ir

 

بیشتر بدانید : جانی دپ با چهره جدیدش طرفدارانش را غافلگیر کرد! + عکس

بیشتر بدانید : جانی دپ چگونه ثروت خود را به باد داد؟! + عکس