آخرین فعالیت نیکول کیدمن در فیلم سینمایی  (Destroyer) ویرانگر است؛ اوو به کودکانش اجازه تماشای این فیلم را نمی دهد

نیکول کیدمن بازیگر برنده جایزه اسکار و امی این بار در فیلم کارآگاهی (Destroyer) یا ویرانگر  می درخشد. او در نقش کارآگاهی به نام ارین بل ظاهر می شود که می خواهد به درون یک گروه گنگستری در بیابان های کالیفرنیا نفوذ کند. اما این فیلم پایانی تراژیک دارد.

نیکول کیدمن در این فیلم با ظاهری جدید و متفاوت از همیشه بازی می کند.

بیشتر بدانید : نیکول کیدمن را با این ظاهر هیچ وقت ندیده بودید!! + عکس

بیشتر بدانید : حرف های نیکول کیدمن درباره حس حقارت پس از تجربه خشونت جنسی و خانگی


نیکول کیدمن به  تازگی فاش کرد که به دختران کوچکش اجازه نمی دهد که بازی او در نقش یک  افسر پلیس زن با روح آزار دیده در این فیلم را ببینند.

این بازیگر 51 ساله ادامه داد: این فیلم فیلم خشن و پیچیده ای است.
شخصیت او ارین بل، یک زن غمگین و اسیب دیده است. او همیشه همراه خودش اسلحه دارد. او به خاطر اتفاقات بدی که برایش افتاده و مصرف الکل از نظر شخصیتی شکست خورده و ظاهری پریشان و مضطرب دارد.

او کسانی که ازش پیروی می کنند را نابود می کند، خودش را نیز نابود می کند. من نمی خواهم دخترانم چنین چیزی را ببینند.

من نمی خواهم دخترانم در این سن کم چنین حجم از خشونتی را روی پرده و مادرشان را در یک نقش منفی ببینند.

نیکول کیدمن ادامه داد: بله اگر خودشان بخواهند می توانند فیلم Destroyer را ببینند. البته وقتی 21 ساله شدند!

شخصیت ارین نیز در فیلم خودش مادر است و در طول فیلم در حال تلاش است تا رابطه اش را با دخترش بهتر کند.
با این وجود من توانسته ام با نقشم ارتباط برقرار کنم، چراکه ارین نیز یک مادر است. و من از اینکه او در دام الکل و اعتیاد افتاده است نمی ترسم، چون چنین چیزهایی را قبلا دیده ام.

نیکول کیدمن ,Destroyer,ویرانگر
نیکول کیدمن در فیلم (Destroyer) ویرانگر


او در این فیلم در نقش یک پلیس میان سال بازی می کند که قرار است به عنوان عامل نفوذی وارد گروه تبهکاران شود.

حالا نیکول کیدمن استرالیایی و 51 ساله با بازی در فیلم «نابودکننده» (یا نابودگر) ساخته جدید کارین کوزاما که یک فیلم جنایی به سبک «نوار» (فیلم سیاه) است، منفی‌ترین نقش عمر طولانی هنری‌اش را بازی کرده و از هر سو تحسین هم شده و این را یکی از قوی‌ترین بازی‌های تمامی دوران‌های وی خوانده‌اند.

البته فیلم کوزاما فارغ از آنچه کیدمن در آن انجام داده، یک کار قابل اعتنا و یک فیلم تریلر (دلهره‌آور) تأثیرگذار مبتنی بر فاکتورهای دریغ و دوستی و خیانت است اما اگر کاراکتر کیدمن بدین گونه در آن پرورانده و عرضه نمی‌شد، این چنین به یکی از فیلم‌های بارز پاییز امسال تبدیل نمی‌شد.

نه اینکه کیدمن آدم بدماجرا باشد و او این بار هم به اسم و ظاهر یک آدم خوب است. وی ایفاگر نقش ارین بل افسر پلیسی و کارآگاه ارشد قوای پلیس شهر لس‌آنجلس است اما از همان سکانس نخست که وی از اتومبیلش در صبح یک روز آفتابی و زیر آسمان شفاف بسختی و زجرکشان خارج می‌شود معلوم است که حداقل یک جای کار او می‌لنگد و وی هر چیزی هست الا یک پلیس سرراست و اصولی و سرسخت. قیافه و شرایط او پس از بیرون آمدن از ماشین بیشتر شبیه به زامبی‌ها و موجودات شیطانی فیلم‌های هولناک است ولی نکته همین جا است زیرا ارین بل را به همین صفت می‌شناسند.

اگر برای بیننده‌ها او یک عنصر کاملاً خلاف ایده‌آل‌های یک پلیس متعهد است. همکارانش به دیدن او با این حالات و رفتارها عادت کرده‌اند، زنی که در هر فرصتی حتی پشت صندلی اتومبیلش به خواب می‌رود و نوعی خشم همراه با افسوس در چشم‌هایش خانه کرده و با اینکه معلوم است یک پلیس برجسته و بر کار خویش مسلط است اما در شرایطی نیست که صبح زود و در زمان رسیدن به محل یک قتل رقت‌انگیز، کمک قابل توجهی را به همکارانش عرضه دارد.

Destroyer,ویرانگر,نیکول کیدمن
نیکول کیدمن در فیلم (Destroyer) ویرانگر


Destroyer,ویرانگر,نیکول کیدمن
نیکول کیدمن در فیلم (Destroyer) ویرانگرفیلم ویرانگر Destroyer قرار است ماه آینده برای اولین بار در جشنواره فیلم بین المللی تورنتو اکران جهانی شود. و البته پیش بینی می شود که نیکول کیدمن به خاطر گریم سنگین و متفاوتش باز هم برنده جایزه شود.
این بازیگر موفق استرالیایی  تاکنون چندین جوایز از جمله یک جایزه اسکار، ۲ جایزه امی ساعات پربیننده، یک جایزه بفتا، ۴ [۵] جایزه گلدن گلوب و خرس نقره‌ای برای بهترین بازیگر زن دریافت کرده‌است.


بیشتر بدانید : علت بدبختی نیکول کیدمن

بیشتر بدانید : حاشیه ساز شدن حمایت نیکول کیدمن از دونالد ترامپ

بیشتر بدانید : ناگفته های نیکول کیدمن در تولد50 سالگی+عکس عاشقانه اش با همسرش

بیشتر بدانید : عکس های نیکول کیدمن Nicole Kidman در کنسرت همسرش کیت اوربان

بیشتر بدانید : نیکول کیدمن: ازدواج با تام کروز مرا از آزارهای جنسی نجات داد!!تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X