عکس های نیکول کیدمن Nicole Kidman در کنسرت همسرش کیت اوربان
روز جمعه کنسرت کیت اوربان در نشویل برگزار شد، نیکول کیدمن همراه با دوستش ریس ویتراسپون در این کنسرت حضور داشت

نیکول کیدمن و ریس ویتراسپون در کنسرت کیت اوربان

نیکول کیدمن و ریس ویتراسپون در سریال تلویزیونی Big Little Lies دوستان صمیمی بودند. جالب اینکه این دو بازیگر هالیوود در دنیای واقعیت نیز دوستان صمیمی هستند.
نیکول کیدمن روز جمعه در کنسرت همسرش کیت اوربان در نشویل همراه با ریس ویتراسپون بود و با هم عکس هایی انداختند. ریس ویتراسپون با این زوج روی سن رفت و حمایت خود از همسر نیکول کیدمن و موسیقی اش را نشان داد.

نیکول کیدمن,ریس ویتراسپون,کنسرت,کیت اوربان,Nicole Kidman
نیکول کیدمن Nicole Kidman و ریس ویتراسپون در کنسرت کیت اوربان
طرفداران لحظه ای که ریس ویتراسپون و نیکول کیدمن روی صحنه به کیت اوربان ملحق شدند را با دوربین هایشان شکار کردند. جالب اینکه هردو بازیگر لباس مشکی پوشیده بودند، اما ریس ویتراسپون بوت های کابوی به پا کرده بود.

 

نیکول کیدمن,ریس ویتراسپون,کنسرت کیت اوربان
نیکول کیدمن و ریس ویتراسپون در کنسرت کیت اوربان


کیت اوربان خواننده کانتری از ویتراسپون خواست روی صحنه یک سلفی از گروه بگیرد و این کار با شور و هیجان طرفداران همراه بود و همه مردم این بازیگر را روی سن تشویق می کردند.

این دو بازیگر تنها مهمانان غافلگیر کننده کنسرت نبودند- کری آندروود باردار با شکم بزرگش روی سن آمد و با کیت اوربان اجرا کرد.
ریس ویتراسپون ویدئویی از خودش و نیکول کیدمن در اینستاگرام پست کرد و در کپشن نوشت «شب ما دخترها». هر دوی آنها صورت هایشان را کارتونی و شبیه صورت حیوانات کرده بودند. نیکول کیدمن نیز ظاهرا از این پست ویتراسپون حسابی خوشش آمده است.

نیکول کیدمن,ریس ویتراسپون
نیکول کیدمن و ریس ویتراسپونکیت اوربان نیز در پیج اینستاگرامش عکسی سه نفره از خودش، نیکول کیدمن و ریس ویتراسپون منتشر کرد.
نیکول کیدمن نیز عکسی از همسرش در کنسرت را در پیج خود گذاشت و نوشت: تماشای کیت در حال گیتار زدن در نشویل.

کیت اوربان,کنسرت
کیت اوربان


ویتراسپون دوست صمیمی نیکول کیدمن در کالیفرنیا زندگی می کند، درحالیکه نیکول کیدمن و همسرش در نشویل زندگی می کنند. اما این بازیگر چون در نشویل بزرگ شده ارتباط خاصی با این شهر دارد و البته فروشگاه برندش Draper Jamesدر نشویل قرار دارد.
نیکول کیدمن و ریس ویتراسپون اول این ماه برای فصل دوم سریال Big Little Lies بهم پیوستند و در عکس ها می بینیم که این دو بازیگر از وقت گذرانی با یکدیگر مخصوصا بعد از اتمام فیلمبرداری لذت می برند.

بیشتر بدانید : نیکول کیدمن را با این ظاهر هیچ وقت ندیده بودید!! + عکس

بیشتر بدانید : نیکول کیدمن رسوایی جنسی مدیر فاکس نیوز را افشا می کند!

بیشتر بدانید : حرف های نیکول کیدمن درباره حس حقارت پس از تجربه خشونت جنسی و خانگی

بیشتر بدانید : نیکول کیدمن: ازدواج با تام کروز مرا از آزارهای جنسی نجات داد!!


تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ