نیکول کیدمن رسوایی جنسی مدیر فاکس نیوز را افشا می کند!
نیکول کیدمن در نقش گرچن کارلسون از مجریان شبکه فاکس‌نیوز بازی خواهد کرد

روایت رسوایی مدیر شبکه فاکس‌نیوز

نقش نیکول کیدمن در فیلمی که قرار است رسوایی مدیر شبکه فاکس‌نیوز را روایت کند، مشخص شد. او نقش گرچن کارلسون از مجریان شبکه فاکس‌نیوز را بازی خواهد کرد که مدیر این شبکه را به سوءاستفاده جنسی متهم کرد.

یکی از مشهورترین رسوایی‌های تاریخ شبکه فاکس‌نیوز در قالب یک فیلم‌ سینمایی روی پرده نقره‌ای روایت خواهد شد. این فیلم درباره راجر ایلز مدیر پیشین فاکس‌نیوز و زنانی است که او را به آزار و سوءاستفاده جنسی متهم کردند.

نیکول کیدمن در این فیلم نقش گرچن کارلسون را بازی می‌کند و شارلیز ترون در نقش میگن کلی ظاهر خواهد شد. کارگردانی این فیلم سینمایی را جی روچ بر عهده دارد و فیلمنامه آن را چارلز راندولف می‌نویسد. راندولف نویسنده فیلمنامه برنده اسکار «رکود بزرگ»‌ است.

فیلم رسوایی مدیر فاکس نیوز,نیکل کیدمن و گرچن کارلسون,نیکل کیدمن,فیلم جدید نیکل کیدمن,سینمای هالیوود
نیکل کیدمن و گرچن کارلسون

در این فیلم با حضور گروهی از بازیگران زن مطرح سینما داستان فرهنگ ناشایست حاکم بر شبکه فاکس‌نیوز و زنانی که معمار این ساختار را به زیر کشیدند روایت می‌شود. یکی از چهره‌هایی که در ماجرای رسوایی راجر ایلز نقش کلیدی داشت، گرچن کارلسون بود. او نخستین زنی بود که علیه ایلز به جرم آزار و سوءاستفاده جنسی به دادگاه شکایت کرد.

نیکول کیدمن سال گذشته برای بازی درخشان در سریال «بزرگ دروغ‌های کوچک» برنده جوایز امی و گلدن‌گلوب شد. فصل دوم این سریال در حال ساخت است. 


بیشتر بدانید : عکس های نیکول کیدمن Nicole Kidman در کنسرت همسرش کیت اوربان

بیشتر بدانید : فعالیت جدید سینمایی نیکول کیدمن Nicole Kidman

بیشتر بدانید : مشغله و اضطراب این روزهای نیکول کیدمن...

بیشتر بدانید : حاشیه ساز شدن حمایت نیکول کیدمن از دونالد ترامپگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir