سریال 100 میلیون دلاری نیکول کیدمن
نیکول کیدمن برای تولید پروژه تلویزیونی ۱۰۰ میلیون دلاری «۹ غریبه درجه‌یک» چراغ سبز گرفت تا به این خونی تازه در رگ‌های صنعت فیلمسازی استرالیا در دوران پساکرونا جاری شود 

نیکول کیدمن در "9 غریبه درجه یک"

بازیگر و ستاره سرشناس هالیوودی از اینکه توانسته برای صدها نفر در زادگاه خود و سرزمین مادری‌اش استرالیا کار ایجاد کند ابراز شادمانی کرد و گفت: «این فرصتی فوق‌العاده برای من است که محبت‌های مردم کشورم را در سال‌های حضور در عرصه سینما جبران کنم.» صنعت فیلمسازی سرزمین کارنگوروها هم بسان دیگر نقاط دنیا از شیوع ویروس کرونا آسیب فراوان دیده و صدها و هزاران نفر کار خود را به دلیل متوقف شدن تولید پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی از دست داده‌اند.

«۹ غریبه درجه ‌یک» بر اساس کتابی به همین نام از لیان موریارتی ساخته می‌شود؛ نویسنده استرالیایی که کیدمن ۵۳ ساله پیش‌تر در سریال «دروغ‌های بزرگ کوچک» بر اساس کتابی دیگر از او بازی کرده بود. همسر پیشین تام کروز سریال کوتاه «۹ غریبه درجه‌یک» را در شرکت خودش تولید می‌کند و ۱۰۰ میلیون دلار بودجه برای آن کنار گذاشته است. ملیسا مک کارتی، لوک ایونز و مانی جاسینتو دیگر ستاره‌های هالیوودی هستند که همراه کیدمن در این مجموعه بازی می‌کنند.

مسئولان بهداشتی استرالیا برای تولید پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی در زمانه شیوع کرونا آیین‌نامه‌های سفت و سخت در نظر گرفته‌اند و قرار است «۹ غریبه درجه‌یک» هم در فضایی مقابل دوربین برود که از املاک کیدمن و همسرش کیت اربن در نیوساوث‌ولز است. گروه تولید و بازیگران که از خارج وارد استرالیا می‌شوند، ۱۴ روز در قرنطینه کرونا می‌مانند و بعد به دیگر عوامل می‌پیوندند. فیلمبرداری از ۱۰ اوت آغاز می‌شود و حدود ۱۹ هفته ادامه می‌یابد. کیدمن و دیگر تهیه‌کنندگان مسئولیت تامین هزینه‌های بهداشتی و پزشکی را هم بر عهده دارند.

 

بیشتر بدانید : داستان زندگی «نیکول کیدمن»؛ زن زیبا و بی نقص هالیوود

بیشتر بدانید : روش های عجیب نیکول کیدمن 52 ساله برای جوان ماندن!!

بیشتر بدانید : نیکول کیدمن 51 ساله در منفی ترین نقش تمام عمرش بازی می کند! + عکس

بیشتر بدانید : عادتهای عجیب نیکول کیدمن: خوردن مورچه و حشرات!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: hamshahrionline.ir