ستاره اسکندری بعد از حاشیه هایی که انتشار یک ویدئو از او در ترکیه در فضای مجازی ایجاد کرد، سه شنبه گذشته در یک مراسم هنری شرکت داشت

 ستاره اسکندری بعد از حاشیه‌های اخیر در تهران

 ستاره اسکندری که حالا یک هفته پس از انتشار ویدئوی یک پاپاراتزی از او در ترکیه به کشور بازگشته، در مراسمی سینمایی در تهران حضور پیدا کرد.

این حرکت او بر خلاف رفتار چهره هایی چون رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان و نیز مهناز افشار بود که انتشار تصاویر و اخباری درباره آنان طی هفته های اخیر، حسابی جنجالی شد و ظاهراً هم به همین دلیل ترجیح داده اند فعلاً قید بازگشت به کشور را بزنند تا احتمالاً از تبعات این مسائل دور بمانند.

بیشتر بدانید : ماجرای فیلم لو رفته کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + عکس


البته این در حالی است که بعد از انتشار ویدئوی اخیر از ستاره اسکندری، خیلی ها با تفکیک او از سلبریتی هایی که رفتارشان با نوشته ها و صحبتهایشان نمی خواند، او را در میان هنرمندانی جای دادند که سالها خاک صحنه خورده و همیشه نیز بی حاشیه بوده است.

ستاره اسکندری,کشف حجاب,عکس ستاره اسکندری,ستاره اسکندری ترکیه,حجاب ستاره اسکندری,ستاره اسکندری بی حجاب
ستاره اسکندری در مراسم مستند «قاضی و مرگ»

 اسکندری دیشب در مراسم آیین دیدار با عوامل مستند «قاضی و مرگ» به کارگردانی حسن خادمی که در خانه هنرمندان برگزار شد، حضور یافت. این مستند به زندگی قاضی عزیزمحمدی یکی از معروف‌ترین و پرکارترین قاضی‌های جنایی ایران می‌پردازد.

برخورد دقیق و منصفانه با اتفاقات رخ داده برای هنرمندانی مردمی و اصیل که بر خلاف برخی سلبریتی ها، جایگاهشان نزد افکار عمومی متزلزل نشده، می تواند بهترین روش برای گذر از بحرانهای مقطعی برای آنان باشد.

 

بیشتر بدانید : ستاره اسکندری دست حامد بهداد را بوسید!

بیشتر بدانید : لیندا کیانی، ستاره اسکندری و دیگر بازیگران در اکران «گرگ بازی»

بیشتر بدانید : واکنش معنادار ستاره اسکندری در برابر ویدئوی منتشر شده

بیشتر بدانید : ستاره اسکندری: بعد از سریال نرگس دستمزدم 10 برابر شد!


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: بانی فیلم

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X