دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید
  سعی کنید با تزئین درست و زیبای ایوان ها از فضای بیرونی خانه تان لذت بیشتری ببرید . ما در اینجا شما را برای این کار راهنمایی کرده ایم . 

ایوان های آفتابی

در ایوان هایی که نور خورشید به آنجا می تابد بهتر است از وسایلی استفاده کنید که غالبا به رنگ خاکستری می باشند و صندلی هایی که در این ایوان می گذارید بهتر است با رنگ مبلمان مربوط به اتاق این ایوان یکرنگ باشند تا در نهایت گویی فضای بیرونی جزئی از فضای داخلی آن اتاق شده است و یک منطقه ای واحد را به وجود آورده اند. در نهایت با این کار جایی بسیار راحت رابرای استراحت و چرت زدن فراهم کرده اید.

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 1

 ایوان باغی

در یکی از اتاق ها مبلمانی به رنگ صورتی بسیار روشن قرار داده و سپس در داخل ایوان آن انواع گل ها و گیاهان و درختان زیبا را قرار داده و یک دست صندلی چوبی داخل این ایوان می گذاریم و صحنه ای زیبا توام با آرامش را به وجود می آوریم.

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 2

 ایوان های بزرگ با دکور تابستانی

برای این ایوان بسیار بزرگ و باریک باید صندلی هایی را به صورت تک تک در گوشه های آن قرار داده و بالش های سیاه رنگی را روی آنها بگذاریم.ایوانی که برای این کار استفاده می شود بهتر است نور زیادی داشته باشد. بهتر است از صندلی های بسیار سبک وزن استفاده کنید که به راحتی به جاهای مختلف ایوان قابل انتقال باشند .

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 3

 فضای باز وسیع تابستانی

این ایوان بزرگ در یک فضای باز بسیار وسیع واقع است که منطقه ای مناسب برای استراحت و سرگرمی می باشد و بهتر است در این ایوان یک سرویس میز ناهارخوری و مبل و صندلی هایی زیبا قرار دهید و از خوردن غذا در این مکان لذت ببرید. فضایی مناسب برای روزهای تابستانی که با کنار زدن پرده ها می توانید این نور و روشنایی را به فصای داخلی اتاق ها هم برسانید .

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 4

 سبک خاص تابستانی

ایوانی از خانه را در نظر بگیرید و در آن دو صندلی فلزی بسیار راحت با بالش هایی بزرگ و نرم روی آنها تهیه کنید و این مکان را به اعضای کوچک تر خانواده و فرزندان اختصاص دهید.

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 5

 زندگی در فضای باز

این ایوان زیبا به فضای بیرونی و حیاط خانه مشرف است و قرار دادن مبلمانی مجهز به بالش های گرم و نرم و بالش های رنگی در آن پیشنهاد می شود . گردش هوا در این فضا بسیار مناسب می باشد که با آویزان کردن لامپ و وسایل خنک کننده از سقف می توانید شبها از نشتن در این مکان لذت ببرید.

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 6

 تزئینات راه راهی شکل

ایوانی از خانه را در نظر بگیرید و سپس مبلمانی بسیار زیبا با روکش های راه راهی شکل در آن قرار دهید و در نهایت این فضا را آنچنان زیبا طراحی کنید که مکانی مناسب برای پذیرایی از مهمانان خاص و ویژه باشد.

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 7

 رنگ های مدرن

قرار دادن مبلمان شیک و مدرن در این مکان می تواند حس کلاسیک و مدرن بودن را به این فضا وارد کند. یک نقاشی کوچک آویزان شده در بالای شومینه باعث می شود حس زیبای آرامش به این مکان انتقال یابد . بهتر است از رنگ صورتی بسیار زیبا برای بالش های روی این مبلمان استفاده شود.

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 8

 ایوان های سنتی تابستانی

در این ایوان باریک از مدل های ستنی بهره گرفته ایم .شومینه ای زیبا را در آن ساخته و سپس صندلی هایی به مدل سنتی در این ایوان قرار داده و تمامی دیوارهای آن را با آجر درست می کنیم تا به سبک سنتی نزدیک تر شود.

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 9

 


ایوان های یکسره و دراز

این ایوان بزرگ و باریک به عنوان یکی از فضاهای بسیار بزرگ و دنج در نظر گرفته می شود که همیشه و مخصوصا در فصل تابستان بسیار قابل استفاده می باشد و گذر اهالی این خانه بسیار به این فضا خواهد افتاد و با قرار دادن مبلمانی سفید رنگ و راحت می توانید آرامش را به خانه اتان آورده و از نشتن در این مکان لذت ببرید.بهتر است به سقف آن هم یک خنک کننده آویزان کرده تا به گردش هوا به صورت مناسب کمک کند.

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 10

 ایوانی کوچک و تابستانی

در نظر گرفتن ایوان کوچکی از خانه و قرار دادن یک سرویس میز ناهارخوری بسیار کوچک و جمع و جور در آن برای لذت بردن از خوردن یک وعده غذایی در روزهای زیبای فصل تابستان در این فضا و مکان بسیار مناسب می باشد.بهتر است از صندلی های چوبی استفاده شود تا تاثیر بیشتری داشته باشد.

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید 11

 

 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ