10مدل لباس شیک برای میهمانی های عصر
با این لباسها که البته با بودجه شما نیز سازگار هستند در هر مهمانی بدرخشید

بهترین لباس ها برای میهمانی عصر

بدون شک این فصل، فصل مهمانی است!  احتمالا ایمیل شما هم مملو از دعوت نامه های مهمانی‌های رسمی و غیر رسمی است. چطور می توانید برای این میهمانی ها لباس برازنده ای بدون اینکه ورشکست شوید تهیه کنید!؟ما در اینجا لباسهای مخصوص این میهمانی ها را به شما معرفی مییکنیم که هم ظاهر شما را چشمگیر می سازند و هم با حساب بانکی شما مهربان هستند. از لباس های براق و متالیک گرفته تا پارچه های چاپی، شما تنها موظف هستید لباس شیکی را که مناسب شما است پیدا کنید.
 

بیشتر بدانید : 8 لباس زنانه برای میهمانی های عصر و نیمه رسمی

تماما درخشان

این لباس براق با آستین شکاف دار نه تنها  مجلسی است بلکه مشکلات احتمالی بازوها را هم حل می کند. بهترین قسمت آن چیست؟ اگر شما بالاتنه بزرگی دارید آستین های عریض آن به شما کمک می کند.


رنگ ها را برای من ترکیب کن
seth03.jpg (410×547)

 آیا علاقه مند هستید که در تعطیلات امسال صاحب ترکیبی از دو رنگ زیبا باشید؟ تغییر رنگ این لباس از قرمز به سیاه در قسمت کمر به میزان قابل توجهی پاهای شما را کشیده تر نشان می دهد. هم چنین یقه قایقی و و آستین تا آرنج رسیده آن بسیارلباس را شیک تر کشده است. )


قدرت بنفش

این پارچه کشی که از قسمت یقه تا شکم دو لایه و در پایین دراپه شده و چین خورده است، کاملا مناسب برای این منظور مناسب می باشد که تمام روز سر کار پوشیده شود و علاوه بر آن در مهمانی بعد از ظهر اداره هم با آن حاضر شوید. فقط برای اینکه در شب معقول تر به نظر برسد به آن سنجاق سینه براقی اضافه کنید.
 

چین دار ارزان

برای این مدل بامزه گردنبند پیشنهاد نمی شود. چین های ظریف این لباس خودش نقش زیورآلات را ایفا می کنند و رنگ کریسمسی آن کاملا مناسب مهمانی است.
 

افسونگر هالیوود
seth06.jpg (410×547)

قسمت کوتاه و بلند پایین این لباس صحنه نمایش را تداعی می کند.  کفش های روباز قرمز ، گوشواره های بلند و کیف دستی چاپی ترکیب کاملی از رنگ ها را به همراه می آورد.
 

این یک کمربند است
seth07.jpg (410×569)

آیا هیکل شما یکدست است؟ این لباس زیبای پوشیده کمر شما را باریک کرده و از کل بدن تصویر ساعت شنی را می سازد. یقه v شکل این لباس امکان استفاده از گردنبند و یا دستمال گردن ابریشمی نازک را به شما می دهد.

توری زیبا
seth08.jpg (410×595)

بدن شما در این لباس پوشیده‌ مبهوت کننده، باورنکردنی نشان داده خواهد شد.  این لباس اگر چه کاملا تنگ و چسبان است بیش از حد بدن نما نیست. یقه اسکوپ و بالاتنه توری پوششی باوقاو و خانم وار را به شما عرضه خواهد کرد.

 

گلبرگ جمع شده
seth09.jpg (410×547)

با این لباس دوست داشتنی در مهمانی اداره خود بهترین باشید. شکل گلبرگ های جمع شده حالت مناسبی برای انتهای آستین ها و پایین لباس در قسمت  بالای زانو است. تنها با کیف پولک دار و کفش فلت می توان ارزش این لباس را دو چندان کرد.

 

پوشاننده باسن
seth10.jpg (410×547)

در حالیکه پارچه ای زیبا به عنوان دامن در قسمت پایین تنه خودنمایی می کند بالاتنه هنوز مساله بزرگی است. در اینجا این بالاپوش خوش منظره سیاه و قرمز حالت گلابی شکل بدن را نمایان می کند. دامن ذغالی هم به شما حالت مخروطی شکل ساده ای که آرزوی آن را داشتید عطا میکند.

 

پارچه پیکابو

قسمت بالای توری این لباس برای یک خانم بالغ مقدار مناسبی از بدن را نمایان میکند. اما اگر مهمانی شما سرد است می توانید کت متالیکی هم روی آن بپوشید.بیشتر بدانید : مدل لباس در میهمانی شب مجله ال، از هلن میرن تا الساندرا آمبرسیو

بیشتر بدانید : ست کردن لباس، این بار برای میهمانی های عصر!!

بیشتر بدانید : مدل لباس و انگشتر مگان مارکل در میهمانی شام مراسم عروسی اش

بیشتر بدانید : مدل لباس عروس و آرایش الهام حمیدی، تازه عروس سینمای ایران

تهیه و ترجمه گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ