6 نشانه که همسرتان به اجبار عاشق شماست!!
در اینجا، شش نشانه ای که ممکن است بفهمید همسر شما به اجبار وارد رابطه با شما شده است را برای تان عنوان می کنیم.

نشانه های عشق اجباری در زندگی زناشویی

اجبار در عشق به نظر احمقانه می رسد، اما دلایل زیادی وجود دارد که کسی ممکن است به اجبار عاشق کسی باشد. شاید او فکر کند که شما عالی هستید و به همین دلیل باید عاشق شما باشد، اما شاید به چند دلیل در یک رابطه ناامید باشد. خیلی مواقع، مردان (یا زنان) نمی دانند که به اجبار عاشق کسی شده اند. اما دلیل هر چه که باشد، نتیجه می تواند در دراز مدت به هر دو طرف آسیب برساند. یک ازدواج ممکن است دارای فراز و نشیب های فراوانی باشد، یک ارتباط در مراحل اولیه نباید طوری باشد که فرد تحمل کند. 

همسرتان از شما مهلت می خواهد

همسرتان از شما مهلت می خواهد

به عنوان یک انسان محترم، شکستن قلب کسی هرگز لذت بخش نیست. این بدان معناست که خیلی وقت ها پایان دادن به یک رابطه به نظر مانند یک وظیفه غیر ممکن می رسد، حتی اگر به طور پنهانی ممکن است در صورت پایان دادن به رابطه، فرد به آرامش برسد.  اگر او از شما می خواهد تا چندین بار به او مهلت بدهید، می تواند نشانه این باشد که او نمی خواهد قلب شما را بشکند و به رابطه پایان دهد، اما ضرورتا نمی خواهد برای همیشه کنار شما باشد.

همسرتان از بحث ها فرار می کند، چون نمی خواهد شما را ناراحت کند

همسرتان از بحث ها فرار می کند، چون نمی خواهد شما را ناراحت کند

وقتی در یک رابطه طولانی مدت قرار دارید، حتما می دانید که مشکلاتی وجود دارند که که باید به خاطر آنها بحث کنید. عقب نشینی طولانی مدت می تواند، باعث خراب شدن یک رابطه شود. وقتی در رابطه ای متعهد می شوید، برای پایدار ماندن این ارتباط تلاش می کنید. اگر همسر شما به هر قیمتی شده از این کار اجتناب می کند، ممکن است ماندن در کنار شما هدف او نباشد.

هر چیزی را شما شروع می کنید

هر چیزی را شما شروع می کنید

آیا زمانی که برای اولین بار به شما گفت دوستت دارم را به یاد می آورید؟ کسی که صحبت را شروع می کند، آیا به شما کمک می کند تا پیشرفت کنید؟ چه کسی پیشنهاد ازدواج داد؟ مهم نیست چه کسی برای اولین بار شروع کرده است، اما اگر به طور دائم در یک رابطه ای پیش قدم می شوید، او می تواند خیلی راحت به این رابطه پایان دهد.

همسرتان وقتی شما را ملاقات کرد، از سر ناامیدی و تنهایی وارد رابطه با شما شد

همسرتان وقتی شما را ملاقات کرد، از سر ناامیدی و تنهایی وارد رابطه با شما شد

آیا او عاشق شماست یا عاشق بودن در یک رابطه را دوست دارد؟ برای برخی افراد، هیچ چیز بدتر از تنها بودن نیست و ترجیح می دهند به جای تنها ماندن عاشق فرد دیگری شوند.

او به طور غیر معمولی عاطفی است

او به طور غیر معمولی عاطفی است

برخی از مردان عاطفی هستند، و ما هم به همین دلیل عاشق آنها می شویم. اما اگر قبل از اینکه وارد رابطه زناشویی شوید، باهم دوست بوده اید و رفتار او به طور قابل توجهی تغییر پیدا کرده است، احتمالا نشانه این است که مساله اشتباهی اتفاق افتاده است، البته شاید ربطی به شما نداشته باشد، اما باید آگاهانه رفتار کنید و فورا قضاوت نکنید.

همسرتان تلاش می کند تا چیزهای معمولی را در شما تغییر دهد

همسرتان تلاش می کند تا چیزهای معمولی را در شما تغییر دهد

او عاشق شاست، اما ...  فقط نمی تواند وقتی شما عصبانی هستید، شما را آرام کند. یا می خواهد غذاهایی که شما می خورید را تغییر دهد. یا به شما یادآوری می کند که به شرطی شما را دوست دارد که کمتر هیجان زده شوید.

اگر همه این نشانه ها را در همسر خود می یابید، با او صحبت کنید. شاید بتوانید رابطه اتان را مستحکم کنید.


اگر می خواهید بیشتر بدانید : همسرتان را با 5 روش همیشه عاشق نگه دارید!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : زبان بدن زنی که عاشق شما است چگونه است؟

اگر می خواهید بیشتر بدانید : 13 نشانه مردی که واقعا قصد ازدواج با شما را دارد


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
Seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ


SaveSaveSaveSave