از بین بردن غبغب در خانم ها با چند تمرین ساده خانگی
داشتن غبغب یکی از مشکلاتی است که برای خانم ها خوشایند نیست. در ادامه چند  حرکت ورزشی برای  از بین بردن چربی اضافی در این ناحیه  را بررسی خواهیم کرد

چند تمرین برای از بین بردن غبغب در خانم‌ ها

همه خانم‌ ها فکر می‌ کنند داشتن غبغب نشانه اضافه وزن است اما قطعا این‌ گونه نیست. شما ممکن است اضافه وزن نداشته باشید، اما هنگامی که از خود عکس می‎ گیرید یا به تصویر خود در آینه نگاه می‌ کنید متوجه شده باشید که در زیر چانه‌ تان کمی چربی اضافی جمع شده است. در ادامه چند  حرکت ورزشی برای  از بین بردن چربی اضافی در این ناحیه  را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بدانید : 6 تمرین عالی برای از بین بردن غبغب

سرت را بلند کن

این تمرین یکی از بهترین تمرینات برای از بین بردن غبغب است . برای این کار ، باید به پشت دراز بکشید ، زانوها را خم  کنید و پاها را صاف روی زمین قرار دهید. دستان خود را در کنار بدن نگه دارید و کف دستان خود را  روی زمین بگذارید. مستقیم به سمت سقف نگاه کنید.
اکنون ، سر خود را به سمت بالا ببرید و به سمت سینه خود خم کنید. یک لحظه در این وضعیت بمانید و سپس به موقعیت اول برگردید. این حرکت را حداقل 25 بار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

سرت را بچرخان

برای انجام این حرکت، باید در حالت صاف و در حالی که پاها را جمع کرده‌اید بنشینید. پشت خود را صاف نگه دارید و دستان خود را روی ران قرار دهید. اکنون ، سر خود را به آرامی در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. مطمئن شوید که سرتان را تا جایی که می‌توانید کشیده اید. این تمرین را در جهت عقربه‌های ساعت و همچنین در خلاف جهت عقربه‌های ساعت انجام دهید. این حرکت را حداقل 10بار در روز تکرار کنید.

از بین بردن غبغب در خانم ها با چند تمرین ساده خانگی
از بین بردن غبغب در خانم ها با چند تمرین ساده خانگی

به چانه‌ ات ضربه بزن

نترسید. لازم نیست به معنای واقعی به خود سیلی بزنید. در این حرکت شما باید به آرامی با پشت دست به  غبغب خود ضربه بزنید. در این تمرین ، باید مطمئن شوید که ضربه به چانه نه خیلی شدید و نه خیلی سبک باشد. این حرکت را حداقل 10 بار در روز تکرار کنید.بیشتر بدانید : ورزش هایی برای از بین بردن غبغب

بیشتر بدانید : ماسکی برای جلوگیری از افتادگی غبغب!

 

 

 گردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع: khorasannews.com