چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟
رنگهای روشن و انرژی زا و رنگهای بهاری زنده را اگر به دکوراسیون خانه خود اضافه کنید به راحتی به‌‌ یک دکوراسیون مناسب فصل بهار می رسید. برای داشتن یک دکوراسیون بهاری کم هزینه با ما همراه شوید

ایده هایی برای درست کردن یک دکوراسیون کم هزینه بهاری

رنگهای روشن و انرژی زا و رنگهای بهاری زنده را اگر به دکوراسیون خانه خود اضافه کنید به راحتی به‌‌یک دکوراسیون مناسب فصل بهار میرسید با استفاده از رنگهای شاداب ترکیبی ‌‌یک اتاق نشیمن بهاری بسازید.یک گلدان با رنگ روشن، کوسنهای با روح،‌‌یک فرش نقاشی شده کنفی و سر زدن به ‌‌یک سمساری و احساس شادابی بدون خرج زیاد.
 

بیشتر بدانید : دکوراسیون بهاری با ایده هایی نو

نو کردن اتاق خواب در فصل بهار
نو کردن اتاق خواب در فصل بهار,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

شما می توانید سرتختخوابی خودتان را با کاغذهای گلدار پر کنید.می‌توانید از‌‌یک آلبوم کاغذ دیواری الهام بگیرید.کنار تخت خود را با‌‌یک میز متالیک نقاشی شده بیارایید.

استفاده از دیوار پیش ساخته در دکوراسیون بهاری
استفاده از دیوار پیش ساخته در دکوراسیون بهاری,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

یک دیوار پیش ساخته‌‌ی گلدار فضای بصری زیبایی به دیوار می دهد.این دیوارها را با تنالیته‌‌ی زرد رنگ آمیزی کنید.استفاده از صفحه‌های رنگین موجود در فروشگاهها با قیمت کمتر از پنجاه هزار تومان که هم بسیار سبک وزن است وهم نصب آن آسان، می‌تواند روح عجیبی به کار بدهد.
 

استفاده از‌‌ یک نیم ست
استفاده از‌‌ یک نیم ست,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

یک ست فنجان شش تایی که به ترتیب چیده شده است ، پر شود از اشیایی که روی میز کار هر روز با آن سروکار دارید.مثل:گیره‌ها، بریده‌های کاغذ، استمپ ویا شمع و گلی که هر روز تازه چیده شود.
 

تزیین دراور با برچسب های بهاری
تزیین دراور با برچسب های بهاری,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

شما می‌توانید دراور خود را با برچسبهای مختلف گل و گیاه تزیین کنید و این کاررا بر روی پارچه‌‌ی آباژورتان هم می‌توانید پیاده کنید.

اتاق آفتابگیر سر سبز رو به باغ
اتاق آفتابگیر سر سبز رو به باغ,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

آوردن بهار به اتاق آفتابگیر ، بسیار آسانتر از نقاشی کردن با نمونه‌های گل است.کوسنهای گلداری را با باغ ست کنید و‌‌یک رو میزی سفید ساده روی میز پهن کنید. 

یک میز صبحانه بهاری
یک میز صبحانه بهاری,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

تنها‌‌یک پیمانه رنگ مناسب در میان وسایل معمولی برای تغییر فضا کافیست.یک رنگ بهاری که شما را شادمان کند انتخاب کنیدو دیوار اصلی و‌‌یا کل اتاق را با آن رنگ امیزی کنید و با پارچه‌های گلدار ، کوسنهایی برای روی صندلی ویک رانر برای روی میز درست کنید. 

یک حمام شاداب بهاری بچینید
یک حمام شاداب بهاری بچینید,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

با تعویض آینه‌‌ی معمولی حمام، به حمامتان عمق و فضای سه بعدی بدهید.‌‌یک آینه‌‌ی ساده با قاب تخت خریداری کنید و قاب آنرا با کاغذهای گلدار دکوپاژ کنید.
 

برچسبهای کاغذی بهاری را فراموش نکنید
برچسبهای کاغذی بهاری را فراموش نکنید,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

جدا کردن برچسب از دیوار رنگ شده‌‌ی صاف، از هر سطح صافی آسانتر است.دیوار بالای تخت خود را با برچسبهای دلخواهی تزیین کنید و نگران جدا کردن آنها از دیوار نباشید. تنها کافیست آنها را از انتها جدا کنید.
 

یک ظاهر زیبا با پارچه‌‌ کتانی
یک ظاهر زیبا با پارچه‌‌ کتانی,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

یک عکس هنری، استراتژی جدیدی به دکور خانه‌‌ی شما می‌دهد.آنجا را رنگارنگ و درخشنده می‌کند. زیر‌‌یکی از عکسها را با پارچه‌‌ی کتانی رنگ شده ای بپوشانید تا فضای برجسته تر و ملموستری به آن دیوار و سایر دیوارها بدهد.
 

لته‌ های راهدار
لته‌ های راهدار,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

برای جدا کردن قسمتی از خانه و‌‌یا تزیین آن ،درهای لته ای را کنار هم قرار دهید. پانلهای آنرا با زیر رنگ سپید بپوشانید وبا گچ آنرا به قسمتهای مختلف تقسیم کنید.با‌‌یک قلموی صاف و پهن ، تقسیمات را رنگ کرده و در نهایت کل آنرا با لایه‌‌ی لاتکس بپوشانید.
 

پنجره‌‌ی شگفت آور
پنجره‌‌ی شگفت آور,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

گاهی اوقات تنها چیزی که شما برای فصل جدید احتیاج دارید،‌‌یک تدبیر برای پنجره است.برای رسیدن به این مقصود ،از‌‌یک پرده‌‌ی رمانتیک گلدار استفاده کنید.

کار هنری ساده
کار هنری ساده,چگونه با کمترین هزینه دکوری بهاری مهیا کنیم؟

گروهی از تصاویر گل می‌تواند ، فضای خالی دیوار را به فضای محاوره تبدیل کند.برای ساختن آن ، از گلها عکس دیجیتال بگیرید و تصاویر را بر روی کتان چاپ کرده و آن را قاب چوبی کنید.اگر عکاسی شما ضعیف است ، به جای آن از‌‌ یک عکس زیبای تقویم استفاده کنید.
 


بیشتر بدانید : یک دکوراسیون بهاری زیبا با مارتا استوارت بچینید!!

بیشتر بدانید : دکوراسیون بهاری را با این رنگ ها متفاوت و خاص کنید!!

بیشتر بدانید : بهترین ترکیب های رنگی ملایم برای یک دکوراسیون بهاری زیبا

بیشتر بدانید : دکوراسیون بهاری خانه تان را با این درکوب های زیبا کامل کنید!!


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ