خال صورت یکی از ضایعه های پوستی است که اگر تعداد آن زیاد باشد می تواند زیبایی صورت شما را تحت تاثیر قرار دهد. روش های شیمیایی بسیاری برای از بین بردن خال های صورت وجود دارد اما استفاده از عسل یکی از روش های موثر خانگی است

از بین بردن خال صورت با عسل

روش‏‎های مختلفی برای از بین بردن خال‏ها وجود دارد. برخی ازاین روش‌ها خیلی پر هزینه و دردناک است اما روش‎های خانگی بدون درد و کم هزینه هم وجود دارد و شما باید با توجه به شدت مشکل تان و مدت زمانی که برای حل این مشکل دارید ، یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید. استفاده از عسل، سال‏هاست که به عنوان یک روش خانگی کم هزینه و موثر برای از بین بردن خال‏‎ها شناخته شده اما مستلزم زمان و صبر است.

بیشتر بدانید : از بین بردن خال گوشتی با یک روش موثر گیاهی!!

روش اول از بین بردن خال صورت با عسل

هر روز صبح، بعد از بیدار شدن از خواب، مقداری عسل خالص روی خال‌هایتان بمالید. شب ها قبل از خواب هم این کار را انجام دهید. از آن جا که این روش از بین بردن خال، احتیاج به آمادگی ندارد، خیلی متداول است و عده زیادی از آن استفاده می‎کنند .

از بین بردن خال صورت به روش خانگی
خال,,از بین بردن خال صورت با عسل,خال صورت,از بین بردن خال صورت,از بین بردن خال صورت به روش خانگی

روش دوم از بین بردن خال صورت با عسل

مقداری عسل روی خال مد نظرتان بمالید و به ‎صورت دورانی ماساژ دهید. سپس یک چسب زخم روی آن قرار دهید تا در طول روز مرطوب باقی بماند. این روش از بین بردن خال را فقط روزی یک بار انجام دهید زیرا تکرار آن در طول یک روز، ممکن است باعث تحریک و حتی التهاب پوستتان شود.

روش سوم از بین بردن خال صورت با عسل

هر شب یک حوله را با آب گرم خیس کنید و آن را روی خالتان بگذارید . به مدت ۱۵ تا ۳۰ ثانیه، حوله را محکم روی پوستتان فشار دهید. این کار باعث می شود منافذ پوست و خال باز و در نتیجه عسل بیشتری جذب شود . بعد حوله را بردارید و مقداری عسل خالص روی خال بمالید و روی آن را با چسب زخم بپوشانید تا در طول شب به ملافه یا لباس شما مالیده نشود.


بیشتر بدانید : از بین بردن خال های صورت با روشهای خانگی!!

بیشتر بدانید : از بین بردن خال با روشهای طبیعی و موثر!

بیشتر بدانید : چگونه خال ها و لکه های صورتم را پنهان کنم؟

بیشتر بدانید : راهی طبیعی برای از بین بردن خال های صورت تان


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
Seemorgh.com/lifestyle
منبع : khorasannews.com


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X