lifestyle-top-1
تازه های تناسب اندام

رژیم لاغری برای لاغر شدن و کاهش وزن ممکن است با مشکلاتی نظیر تحمل کردن گرسنگی و نخوردن طیف گسترده ای از مواد غذایی باشد. این بار با رژیم غذایی جنرال موتورز به راحتی و بدون تحمل گرسنگی در یک هفته 8 کیلو وزن تان را کم کنید

آیا به دنبال سریع‌ترین راه برای کم کردن وزن هستید؟ آیا در آینده نزدیک میهمانی بزرگی در پیش دارید و دوست دارید در لباسی که به تازگی خریده‌اید متناسب به نظر برسید؟ آیا طی چند هفته آینده یک قرار خیلی مهم دارید؟ دلیل اینکه می‌خواهید وزنتان را پایین بیاورید، هر چه که باشد، این مقاله بهترین راهنمای شما با نکاتی عالی است که کمکتان می‌کند به راحتی در یک هفته وزنتان را پایین بیاورید.

بیشتر بدانید : رژیم لاغری آسان، برای کاهش اشتها چه بخوریم؟

رژیم لاغری جنرال موتورز، 7 روزه وزن تان را 8 کیلو کم می کند

برنامه کاهش وزن

خیلی مهم است که درست‌ترین روش کاهش وزن را برای متناسب کردن خودتان پیدا کنید و هیچوقت به سراغ قرص‌ها و مکمل‌های لاغری که این روزها تبلیغات آن را همه جا می‌بینید، نروید. اگر بتوانید یک رژیم‌غذایی سالم و درست را با یک برنامه تمرینی ترکیب کنید، آنوقت این می‌تواند برگ عبورتان برای سریع‌ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. اولین و مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که به هیچ عنوان نباید وعده‌های غذایی را حذف کنید یا وعده‌های نامنظم داشته باشید. اگر فکر می‌کنید که نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده سنگین در روز کمکتان می‌کند، اشتباه می‌کنید. همچنین باید حتماً هدف واقع‌بینانه برای کاهش وزنتان داشته باشید و سعی کنید به آن هدف برسید. همیشه به خاطر داشته باشید که تا حد مشخصی می‌توانید با ورزش سخت و یک برنامه‌غذایی متعادل و سالم به بدنتان فشار بیاورید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : کاهش وزن با 10 روش بدون رژیم و گرسنگی

یکی از متداول‌ترین برنامه های غذایی افرادی که دوست دارند وزن کم کنند رژیم‌غذایی جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه‌های غذایی است که می‌توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا سریع‌ترین و طبیعی‌ترین راه برای کم کردن وزن را بدون مصرف مکمل‌های غذایی یا قرص‌های لاغری به شما پیشنهاد می‌دهد. جنرال موتورز یکی از کمپانی‌های بزرگ تولیدکننده ماشین است که یک برنامه‌غذایی به نام رژیم‌غذایی جنرال موتورز یا رژیم‌غذایی GM ارائه کرده است که کمپانی‌های بسیار و موسسات آموزشی بسیاری آن را دنبال می‌کنند زیرا این برنامه‌غذایی به ارتقاء سلامت کسانیکه در شرکت‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و صنایع دیگر فعالیت دارند کمک می‌کند. این برنامه‌غذایی برای همه گروه‌های سنی مناسب شناخته شده و حتی گفته شده که خیلی افراد توانسته‌اند با این رژیم در یک هفته تا ۸ کیلو از وزن خود را پایین بیاورند.

خیلی‌ از شما شاید تا امروز به دنبال راه‌های مختلف بوده‌اید که بدون سختی کشیدن وزنتان را پایین بیاورید. شاید ورزش‌های مختلف از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشیید اما نتوانسته‌اید از شر چربی‌های اضافه بدنتان خلاص شوید. اگر اضافه‌وزنتان یکی از اصلی‌ترین نگرانی‌های شماست، برنامه‌غذایی جنرال‌موتورز می‌تواند پاسخی برای این مشکل شما باشد.

برنامه‌ غذایی جنرال موتورز
رژیم لاغری,رژیم,رژیم لاغری 7 روزه,برنامه‌ غذایی جنرال موتورز

اگر برای شروع کردن برنامه‌غذایی جنرال موتورز آماده‌اید، اولین کاری که لازم است انجام دهید این است که ذهنتان را برای این برنامه آماده کنید. فقط زمانی می‌توانید در برنامه کاهش وزنتان موفق شوید و به سریعترین روش وزنتان را پایین بیاورید که ذهنی آرام و کنترل‌شده داشته باشید. این برنامه‌غذایی برای یک هفته است و در آن فقط می‌توانید از موادغذایی که تجویز شده استفاده کنید. گفته می‌شود که اگر این رژیم را دقیق اجرا کنید می‌توانید بین ۵ تا ۸ کیلو از وزنتان را پایین بیاورید.

مهمترین چیزی که باید مدنظر قرار دهید این است که به هیچ عنوان نباید گرسنه بمانید. گرسنگی کشیدن دقیقاً نتیجه عکس می‌دهد و در آخر برنامه به جای اینکه وزنتان پایین آمده باشد، بالا هم خواهد رفت. این برنامه میزان و نوع دقیقی از مواد غذایی را به شما پیشنهاد می‌دهد تا مطمئن شوید که همیشه سیر هستید. خیلی از کسانیکه این رژیم را گرفته‌اند متعجب بوده‌اند که چطور برنامه‌ غذایی که از آنها گرسنگی کشیدن نمی‌خواهد اینقدر موثر وزنشان را پایین می‌آورد. اما جای نگرانی نیست، فقط کافی است که به دستورات این برنامه‌غذایی گوش کرده و به دقت آنها را اجرا کنید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!! !!

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلویی

اولین روز رژیم لاغری : میوه‌های تازه

روز اول مهمترین روز این رژیم لاغری است چون تازه می‌خواهید در دنیایی قدم بگذارید که بفهمید چطور می‌توانید وزنتان را پایین بیاورید. این رژیم می‌گوید که روز اول برنامه شما باید مختص میوه‌ها باشد. می‌توانید تا هر اندازه‌ای که می‌توانید از هر میوه‌ای که دوست داشتید به جز موز بخورید. میوه‌هایی مثل هندوانه و طالبی بسیار عالی هستند. همچنین باید بین ۸ تا ۱۲ لیوان آب مصرف کنید و واقعاً به هیج ماده‌غذایی دیگری دست هم نزنید، حتی سبزیجات خام یا پخته. اگر می‌خواهید این برنامه برایتان موثر باشد، فقط باید در طول روز اول از انواع میوه‌های مختلف تا جایی که دوست داشتید استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید یک میوه بخورید و البته آب بنوشید.

دومین روز رژیم لاغری : سبزیجات
رژیم لاغری,رژیم لاغری 7 روزه,دومین روز رژیم لاغری : سبزیجات

روز دوم این امکان را به شما می‌دهد که در طول روز تا جایی که دوست دارید سبزیجات مصرف کنید، چه به صورت خام و چه پخته. البته دقت کنید که برای پختن سبزیجات به هیچ عنوان نباید از روغن استفاده کنید. دقت کنید که سیب‌زمینی هم جز‌ء این سبزیجات به حساب می‌آید و بهتر است آن را به صورت آب‌پز یا بخارپز در ابتدای روز مصرف کنید که کربوهیدرات آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. بعضی از بهترین سبزیجاتی که می‌توانید برای روز دوم برنامه‌ غذایی‌تان استفاده کنید عبارتند از: لوبیا پخته، هویج خام یا پخته، بروکلی، خیار، کاهو، کلم پخته و خام و امثال آن. البته دستگاه گوارشتان در این روز کمی متفاوت‌تر از روزهای عادی عمل خواهد کرد و ممکن است دفعات بیشتری به دستشویی بروید. یادتان نرود که ۸ تا ۱۲ لیوان آب روزانه‌تان را روز دوم هم حتماً مصرف کنید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : پرطرفدارترین رژیم لاغری برای کاهش وزن را بشناسید

سومین روز رژیم لاغری : با میوه‌ها و سبزیجات پوستی سالم داشته باشید
رژیم لاغری, رژیم لاغری 7 روزه,سومین روز رژیم لاغری : با میوه‌ها و سبزیجات پوستی سالم داشته باشید

روز سوم برنامه‌ غذایی جنرال موتورز به شما اجازه می‌دهد کل روز هم از سبزیجات و هم میوه‌ها استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که سیب‌زمینی را از سبزیجات و موز را از میوه‌ها مصرف نکنید. می‌توانید صبح رژیم میوه و عصر رژیم سبزیجات را داشته باشید و یا برعکس. ترکیب اینها با هم به خود شما بستگی دارد. مصرف ۸ تا ۱۲ لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم لاغری : موز و شیر

روز چهارم شاید برای خیلی‌ها جذاب باشد. در طول روز می‌توانید ۸ تا ۱۲ عدد موز و تا ۳ لیوان شیر مصرف کنید. ممکن است نگران شوید که شاید این برنامه باعث گرسنگی‌تان شود اما برعکس آخر روز کاملاً احساس سیری خواهید داشت. باید این سهم موز و شیرتان را طوری در طول روز تقسیم کنید که به هیچ عنوان در هیچ ساعتی احساس گرسنگی نکنید. مثلاً یک عدد موز و یک لیوان شیرتان را صبح، یک لیوان شیر و چند عدد موز را در ظهر، ۳ عدد موز را عصر و یک لیوان شیر و باقیمانده موزها را شب مصرف کنید. اگر این برنامه را رعایت کنید به هیچ عنوان در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : رژیم لاغری 3 روزه برای کاهش وزن!!!

پنجمین روز رژیم لاغری : گوجه‌ فرنگی

روز پنجم روزی است که می‌توانید کمی برای خودتان میهمانی بگیرید. در این روز می‌توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که احتمال دارد در بدنتان میزان بالایی اسید اوره تولید شود، بهتر است مصرف آب را به ۱۲ تا ۱۵ لیوان برسانید.

ششمین روز رژیم لاغری : یک فنجان برنج

در این روز هم این امکان را دارید که برای ناهار یک فنجان برنج مصرف کنید و باقیمانده روز را مثل روز سبزیجات بگذرانید. دقت کنید که در این روز هم بین ۸ تا ۱۲ لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این احساس سبکی بیشتری می‌کنید و جای شک نیست که دستگاه گوارشتان هم تقویت شده است.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : بدترین های رژیم لاغری برای کاهش وزن!!

هفتمین روز رژیم لاغری : آب میوه و سبزیجات
رژیم لاغری,رژیم لاغری 7 روزه,هفتمین روز رژیم لاغری : آب میوه و سبزیجات

این آخرین روز برنامه‌غذایی جنرال موتورز است. در این روز اجازه دارید یک فنجان برنج و هر چقدر دوست دارید سبزیجات و آبمیوه موردعلاقه‌تان را بخورید. این بهترین روز کل هفته‌تان خواهد بود.

مطمئناً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدنتان خواهید شد و کاری هم جز دنبال کردن یک برنامه میوه و سبزیجات و آب نکرده‌اید. این برنامه‌غذایی فواید دیگری هم برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوستتان بسیار شفاف‌تر از قبل شده و دستگاه گوارشتان هم بسیار بهتر از قبل عمل می‌کند. بهترین چیزی که نصیبتان می‌شود این است که بین ۵-۴ کیلو یا حتی بیشتر وزن کم کرده‌اید. برای همه آنهایی که برای کم کردن اضافه‌وزنشان به خودشان گرسنگی می‌دهند این سالم‌ترین و سریع‌ترین راه برای پایین آوردن وزن است.

توجه: پیش از هر رژیم غذایی برای کاهش وزن، حتما با پزشک خود مشورت کنید.


بیشتر بدانید : برای لاغر شدن قبل از خواب چی بخوریم؟

بیشتر بدانید : یک رژیم 3 روزه با 4.5 کیلوگرم کاهش وزن!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : لاغری سریع با رژیم غذایی نظامی!!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : رژیم لاغری چرخشی، یک رژیم موفق برای لاغر شدن

اگر می خواهید بیشتر بدانید : رژیم لاغری سریع با 4 مدل سوپ!!


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : mardoman.net


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
1397-10-14 20:46
سلام من یبوست دارم نهایتا بتونم یه دونه موز تو روز چهارم بخورم چه چیزی جای موز میتونم توی روز چهارم استفاده کنم؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-06-26 14:29
بعد از يك دوره رژيم واسه شروع دوره دوم چند روز بايد استراحت داد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-05-23 10:11
واقعا عالییییی بود مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-09-16 23:27
منم فردا شرو میکنم نتیجه رو میگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-04-11 10:36
سلام من این رژیمو گرفتم مو به مو اجراکردم
ولی فقط 600 گرم کم کردم
بنظرم ارزش نداشت! خیلی گشنه نشدم ولی واقعا اذیت شدم!
انتظار داشتم حداقل 3 کیلو کم کنم حالا 8 کیلو پیشکش!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-04-09 10:09
سلام بنده 15 سال سن دارم. این رژیمو 7 روز پیش شروع کردم و کاملا دقیق انجام دادم واقعا فوق العاده بود امروز وزن کردم 6 کیلو کم کردم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-01-23 15:34
سلام من اين رژيمو گرفتم يكم سخته واسه كسايي كه شكمو هستن من خودم ٥ روز تونستم بگيرم با اين كه نتونستم رژيمو كامل بگيرم ٣ كيلو كم كردم حتي فعاليت زيادي هم نداشتم باشگاهو پياده روي هم نميرفتم روز چهارمش يكم واسم سخت بود خيلي احساس ضعف ميكردم ولي كلا رژيم خوبيه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-12-24 16:38
من روز چهارمم ..البته با تقلب های زیاد و دو کیلو کم کردم این رژیمه خیلی خوبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-12-07 20:59
من 2 بار این رژیم رو گرفتم بار اول 4 کیلو و بار دوم 5 کیلو کم کردم. واقعا تنها رژیمیه که روی من تاثیر داره به شرط آنکه به خوراکی های دیگر ناخونک نزنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-12-07 08:51
میگم دیگه جا نبود تبلیغ بذارید؟
................................خیلی سود داره واسه تون؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-12-03 14:24
من روزه سوممه و تا اینجا 3 کیلو کم کردم ولی بدنم خیلی بیحاله
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-11-24 23:53
سلام.من امروز شروع کردم این رژیمو.ولی احساس میکنم معدم خالیه میوه و 9لیوان هم آب خوردم سه ساعت هم در استخر شنا کردم و فردا هم باشگاه میرم امیدوارم بتونم هشت کیلویی کم کنم قدم 159و وزنم 59 هستش.اگه تتیجه گرفتم خبرشو میدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-11-24 18:12
واقعا چرته من الان گرفتم هیچ فرقی نکردم فقط کافیه کم بخوربن و ورزش کنید وزن کم کنید این رژیم واقعا چرته و اصلا بدرد نمیخوره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-11-19 01:28
سلام
من تا روز چهارم این رژیمو ادامه دادم‌و ۳.۵ کیلو وزن کم کردم
روز پنجم چون گوجه فرنگی بود ترسیدم انجامش بدم چون رو اعصاب تاثیر منفی داره
ولی باز از فردا میخوام شوروع کنم به همین رژیم اما ایندفعه بطور کامل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-11-23 08:25
سلام
من از دیروز شروع کردم امیدوارم جواب بده.کنارش قرص اسلیم مکس و ژل لاغری ام استفاده میکنم. امیدوارم تداخل ایجاد نکنه .

نتیجه رو 6 روزه دیگه میگم بهتون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-11-10 14:02
سلام
من امروز این رژیم را شروع کردم
نتیجه پس از ۷ روز اعلام خواهد شد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-11-09 14:11
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من امتحانش کردم واقعاااا عااااالی بود. ولی از آنجایی که نمیتونم زیاد آب بنوشم و آب کم تری مصرف کردم فقط 5 کیلو کم کردم. مطمئن هستم اگر آب بیشتری مصرف می کردم وزنم بیشتر کم میشد و اینگونه شد که من شدم یک گیاهخوار سااالم و تندرست و تا امروز هیچ بیماری سراغ من نیومده. الان یک سال و یک ماهه دقیقا که من لب به گوشت، لبنیات و تخم مرغ نزدم. اگر شما هم بتونین به جای این شیر که نوشته شیر بادام یا شیر گردو استفاده کنید خیلی خیلی خوب میشه. من برای هفته اول از شیر لبنیات استفاده کردم ولی از آنجایی که الان استفاده نمیکنم و نظرم راجع به لبنیات منفی هست توصیه میکنم شیرگیاهی استفاده کنید.
با تشکر از این سایت که این رژیم رو به من معرفی کرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-11-08 19:54
سلام
من هفته گذشته این رژیمو گرفتم. 4 روز اول 3 کیلو کم کردم ولی بعدش هیچی کم نکردم. ریزش مو وافتادگی پوست نداره. خیلی خوبه. من چند روز دیگه باز شروع میکنم ولی تا روز چهارم احتمالا.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-11-04 17:57
من این رژیم رو 2 بار پارسال انجام دادم و تونستم 9 کیلو کم کنم.روز اول و دومش واقعا برام سخت بود ولی از نتیجه اش راضی بودم.عوارض خاصیم ندیدم.الان باز وزنم رفته بالا بعد از یک سال تو اینترنت پیداش کردم و می خوام دوباره شروعش کنم^_^ قدم 172 و وزنم 70 کیلو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-11-02 22:15
این رژیم عوارض نداره؟لطفا کسایی که ابن رژیم رو انجام دادن بگن بعدش براشون مشکلاتی مثل ریزش مو وافتادگی پوست به وجود نیومد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-10-22 08:56
من دیروز این رژیم رو شروع کردم و روز اول برام یه کم سخت بود چون خیلی شکمو هستم وزنم ۶۱.۸۰۰ بود البته آخر شب وزن کردم و صبح با شکم خالی و البته با عرض پوزش بعد از دستشویی وزن کردم وزنم ۶۰ شده بود. وزن دقیق رو صبح قبل از صبحانه و بعد از اجابت مزاج باید انجام بدید.
امروز روز دوم هست و برام راحت تر شده همراهش پیاده روی رو هم شروع کردم و امیدوارم کمک کنه. بهتون خبر میدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-10-27 20:07
با عرض پوزش باید به شما بگم که با کاهش وزن بیش از حد مجاز به جایی نمی رسید و بعدا افزایش وزنتون بیشتر خواهد شد
اینکه روزی یک یا دو کیلو کم کنید اصلا درست نیست و بعدا باعث پشیمانی شما خواهد شد
شما با این وزنتون نباید در ماه 3 کیلو بیشتر وزن کم کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-10-09 20:35
سلام به همگی
من قدم 153
و وزنم 61
یک ماه پیش من این رژیم و گرفتم و از 63 به 59.5 رسیدم ولی چون بعدش خیلی خوردم به 61 رسیدم دوباره میخوام شروع کنم وبا ورزش و چای سبز امیدوارم بیش از 3 کیلو کم کنم امروز شنبه است و جمعه جشن نامزدی داریم امیدوارم تا اون موقع به وزن ایده آلم برسم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-09-27 10:25
سلام
من یه رژیم 15 روزه کانادایی گرفتم و ده کیلو کم کردم و تا پنج روز بعدش خود به خود یک کیلو کم میکردم که تا 15 کیلو وزنم پایین اومد تا سه سال وزنم بالا نرفت. امروز می خوام این رژیمو بگیرم امیدوارم کم کنم وگرنه دوباره باید 15 روز رو بگیرم .اینو بگم که من هر روز یک ساعت تا دوساعت ورزش می کردم .اگه وزنم کم شد بهتون خبر میدم.
موفق باشید
یاعلی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-09-22 01:44
واقعا کم میشه؟
بدون ورزش؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-09-14 11:47
سلام من امروز 6 روزه که این رژیم رو گرفتم اما یک کیلو کم کردم و خیلی ناراحتم چون دقیقا اجرا کردم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-09-12 23:29
سلام
من امروز رژیمو شروع کردم. چون فشارم پایین هست و معده درد و میگرنم دارم به همراه چای سبز و نعناع دم کرده خرما خوردم بقیه رو طبق لیست پیش رفتم امیدوارم مثل بقیه دوستان وزن کم کنم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-08-13 09:36
من یک روز هست که شروع کردم و هیچ گرسنگی نکشیدم. فقط نصف شب گرسنه شدم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-08-13 09:36
Man rooz 4 hast am hanooz ehsas sabok shodan nemikonam
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-08-13 09:36
من این رژیم رو به صورت دقیق انجام دادم ولی حدود ۱.۵ کیلو وزن کم کردم، ولی راضیم
وزنم خیلی بالا نیست، حدود ۷ کیلو اضافه وزن دارم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-08-13 09:36
سلام
دوستان من 10 کیلو اضافه وزن دارم می خوام از فردا شروع کنم امیدوارم موفق بشم همچنین همه ی شما هم همینطور.در ضمن من دو ماهه میرم باشگاه 2 کیلو کم کردم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-04-22 14:30
سلام
من قدم ۱۷۰ و وزنم ۷۵ است. این رژیم را شروع کردم. روز سبزیجات واقعاً مزخرفه. من عاشق نونم. برای همین بهم سخت میگذره. اما روز چهارم این رژیم ام. تا الان۳ کیلو کم کردم. ولی طبق رژیم غذا خوردم و البته روزی ۸ تا ۹ لیوان آب. امیدوارم بتونم تو روزای باقی مانده خوب وزن کم کنم. البته من تا حالا رژیم نگرفته بودم. این اولین بارمه. و دیگه اینکه پوستم واقعاً خوب و شفاف شده اینو جدی میگم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-06-11 23:46
سلام.من قدم175و وزن ناشتام75هست.توی 2ماه 4کیلو اضافه کردم متاسفانه.به هیچ رژیمی اعتقاد ندارم ولی اینو میخام انجام بدم.نتیجه رو حتما اعلام میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-08-05 22:33
سلام . من به فاصله یکسال 2 بار این رژیم رو گرفتم . بار اول 5 کیلو و بار دوم 3 کیلو وزن کم کردم
برای من که گرسنگی بسیار ازارم میده سخت بود اما خب تحمل کردم
این رو عرض کنم که دکتر خانوده بشدت ازم خواست این رژیم و رژیم های مشابه رو نگیرم
چون سیستم ایمنی بدن بشدت ضعیف میشه و به بدن آسیبهای جبران ناپذیری میرسه
یک توصیه مهم برای لاغر شدن : بعد از ساعت 8 شب غذا نخورید . نهایتا یک لیوان شیر
معجزه میکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-08-13 01:45
سلام.من ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم.از فردا این رژیم و میگیرم.نتیجه رو اعلام میکنم.قدم ۱۷۰ وزنم ۸۰کیلو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11396-08-08 20:06
مریم خانم نیازی نیست که حتما بعد از 8 شب غذا نخورید
میزان غذایی که شب مصرف می کنید بستگی به میزان غذایی دارد که در طول روز و در وعده های قبلی مصرف کرده اید .
در ضمن اگر قبل از خواب گرسنه باشید خوردن پنیر قبل از خواب یک میان وعده خوب است البته توصیه می شود که پنیر را به همراه گردو مصرف کنید تا عوارض نداشته باشد
و یک شرط دیگر که در لاغر شدن لازم است اینه که از گرسنگی شدید دوری کنید تا وزن به حالت اول برنگردد .
همه دوستان موفق باشند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-08-12 20:08
شاید همه اینا که گفتید باعث چند گرم کاهش وزن بشه ولی مطلقا نمیتونه لاغر کنه. من تمام راههارو امتحان کردم. چند وقت پیش تو یه باشگاه برای لاغری شکم و پهلو ثبت نام کردم، 6 ماهم رفتم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد جوری که مربی الکی بهم میگفت تو حتما از باشگاه که میری دستورات را رعایت نمیکنی؟؟؟!!! عروس رقص بلد نبود میگفت اتاق کجه. بالاخره یه برچسب لاغری پیدا کردم که پردیس آب وارد میکنه و ساخت کره هستش، یک روز در میون و هر دفعه 8 ساعت یک برچسب روی شکمم چسبوندم که تا پهلوهامو میپوشنود، بعد از 15 بار استفاده که میشد یک ماه 9 سانت دور شکمم کم شده بود که اصلا برام باور کردنی نبود. مادرم از همون شبهای اول هی مترو میگرفت دور شکمم و میگفت حتما اشتباه میگیرم، مگه میشه یکدفعه اینطوری کم بشی، جوری که خود من هم به شک میفتادم و مترو دوباره میبستم و اندازه میگرفتم. قیمتش برای 15 بار چسبوندن که یک روز درمیون میشد یک ماه 800 هزار تومن بود. واقعا خدا عمرشون بده که یه چیز درست درمون وارد میکنن. امیدوارم به کسایی که این نظر منو میخونن و مشکلی مثل من دارن کمک کرده باشم. راستی اینم وب سایتشونه . www.pardisab.com
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-08-21 15:15
سلام دوست عزیز
فکر نمی کنی 800 هزار تومان برای یک ماه خیلی زیاد باشه؟!
شما می تونی با تکنیک های اصلاح آداب غذایی و ورزش های ساده به راحتی لاغر بشی و هزینه چندانی هم نداره!
بهترین حالت برای کاهش وزن عالی و ماندگار استفاده از آداب غذایی درست است. وقتی آداب غذایی خوب و مناسبی داشته باشید هر ورزشی که انجام بدین جواب میده!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11396-08-08 10:26
من الان روز سوم رژیممه و تا الان ۴کیلو کم کردم عالیه واقعا اصلا رژیم سختی نبود ^^ اگ این رژیمو میگیرین باید حتما کنارش یک ساعت ورزش یا تحرک زیاد داشته باشین تا اثر کنه . البته شاید بعضیا نتیجه نگیرن چون بدن ها باهم فرق داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-08-04 16:50
من میخوام این رژیمو شرو کنم

واقعا تعصیر داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11396-07-30 13:26
دوستان هر برنامه غذایی مختص به یک نفر خواهد بود و حتی اعضای خانواده او هم نباید از آن استفاده کنند !
در ضمن شما نباید هیچ کدام از وعده های غذایی را حذف کنید و نباید از یک گروه مواد غذایی استفاده کنید
شما به جای استفاده از برنامه غذایی دیگران بهتر است آداب غذایی خود را اصلاح کنید تا به راحتی لاغر شوید و ماندگاری هم داشته باشد !
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-07-18 15:59
سلام
ممنون جالبه فقط اینکه حالا اگر همون 8 کیلو هم توی این مدت کم کم کردیم . بعد که می خوایم به رژیم عادی و متناسب روزانه امون برگردیم اضافه نمی شه ؟ ماندگاری خیلی مهم تر از سرعته
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-08-06 21:30
سلام دوست عزیز
بهتره به همان شکل خودت عمل کنید
با این برنامه به خودت آسیب میزنی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-08-06 21:28
سلام دوست عزیز
اگر واقعا تو 4 روز 3 کیلو زون کم کرده ای بعد از ترک رژیم و برنامه بیش از این اندازه شما اضافه خواهد شد
شما در ماه حداکثر مجاز به 4 کیلو کاهش وزن هستید تا وزنتون به حالت قبل برنگرده ، بهتره به فکر تثبیت هم باشید و برای لاغر شدن عجله نکنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-06-29 09:57
سلام بر همه دوستانی که دارن وزن کم می کنند
بهتره بدانید ک هبرای کاهش وزن نباید عجله کنید و حداکثر میزان کاهش وزن مجاز در ماه 4 کیلوگرم است باید صبور باشید و به خودتان فشار نیاورید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-06-25 10:16
سلام ،من این رژیمو ازامروزشروع کردم نتیجه اسوهرروز میگم تاببینم چقدکم می کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-06-25 08:47
باسلام
ممنون از معرفي اين رژيم .
من اين رژيم و گرفتم و تونستم ٥كيلو وزن كم كنم دو سه روز اول برام سخت بود چون نخوردن كربو هيدرات و چاي باعث سردرد شده بود برام
ولي بعد عادت كردم
بازم ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11396-06-20 00:31
ذرت تو روز سبزيجات ميشه استفاده كرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11396-06-08 11:16
من ميشه گفت 95% رژيم رو به طور كامل انجام دادم ولي امروز كه روز 6اُم رژيم هست وزنم 3 كيلو كم شده چراا؟؟؟؟!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-06-08 10:40
سلام من از امروز این رژیمو شروع کردم، قدم 163 وزنمم 58 دوس دارم سه کیلو کم کنم ولی چون همزمان دارم روزی ده ساعت درس میخونم برای آزمون وکالت خیلی سخته برام و همش بیحالم ولی خب کامل میگیرم رژیمو ببینم چی میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-05-31 21:59
من انجام دادم درست و دقیق اما همش الکیه باور نکنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-05-29 12:52
من این رژیمو گرفتم و صددرصد ردش میکنم,بعد اون بدلیل اینکه بدن فکر میکنه قحطی زده شده افزایش وزن و بهمراه داره,فقط ورزش و کنترل مصرف نون و برنج و کربوهیدرات وزن رو کاهش میده.با هر رژیمی مثل من به بدنتون اسیب نزنید.موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-05-29 12:43
من کامل این رژیمو گرفتم,پدرمم دراومد ولی تاثیری نداشت,بعد اون افزایش وزن هم پیدا کردم چون بدنم بدلیل این رژیم فکر کرده قحطی زده شده .بنظرم این رژیم و نگیرید فقط ورزش کنید و مصرف نون و برنج و کربوهیدرات و کاهش بدید.با کنترل خوردن و ورزش من دوهفته ای 5کیلو کم کردم.موفق باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-05-29 02:24
رژیم خوبیه قبلاتا۴روزگرفتم ۳کیلوکم کردم ازفردادوباره شروع میکنم بعد۷روزمیگم چقدکم کردم.(((((:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-05-24 00:23
واقعا انرژی گرفتم منم از فردا شروع میکنم و شمارو از نتیجه مطلع میکنم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-05-11 17:57
من کارشناس تغذیه هستم .دوستان این برنامه دروغ محض است فقط باعث تخلیه گلیکوژن عضله شما می شود.این برنامه غذایی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-07-28 16:20
اما وزن رو كاهش ميده اين خيلي مهمه و هدف ما كم كردن وزنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11396-05-08 21:51
سلام من این رژیمو تااخر گرفتم.۶۸.۵بودم اول کلا شدم۶۵.قدمم ۱۶۶.ولی بدون هیچ فعالیتی انقدرکم کردم.من که خیلی راضی بودم دوباره هم میگیرم:)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-04-15 11:25
من روز پنجم رژيم هستم و امروز اول صبح وزن كردم ٣ كيلو و ٦٠٠ گرم كم كردم و خيلی خوشحالم. ٣ روز ديگه مونده...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-03-29 17:43
با سلام
مرسی از مطالب سايت تون خيلی مفيد بود. من خودم از قرص زنوور استفاده می کنم و برخلاف قرص های ديگه ناراحتی معده و روده پيدا نکردم.
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-03-26 22:34
من ۴ کیلو کم کردم با این رژیم.آب واقعا زیاد مصرف کردم دقت کنید که در مصرف میوه ها نباید زیاده روی کنید چون قندشون بالاست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-03-01 12:21
به نقل از صبا:
من امروز این رژیمو‌ شروع کردم ولی برام‌ سواله که یک فنجان برنج باید پخته باشه یا به صورت دیگه؟ و اینکه آیا میشه روز اول گوجه فرنگی هم مصرف کرد؟


با سلام و عرض ادب
یک فنجان برنج پخته شده. یعنی مقداری برنج را بپزید و بعد به اندازه یک فنجان از آن را بخورید

با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-02-23 10:39
به نقل از Azita:
سلام من رژيم جنرال موتورز رو به زبان انگليسي از سايت خوندم و در بعضي از روز ها با اين رژيم تفاوت داشت و من نميدونم بايد به كداميك اعتماد كنم شما رژيم رو تغيير داديد؟


با سلام و عرض ادب
کاربر عزیز این مطلب مربوط به سال 94 است و این گونه رژیم ها در خارج از کشور معمولا هر ساله بر اساس تغییرات اقلیمی و تغذیه ای مردم به روز رسانی می شود و این دلیل آن تفاوت مختصر است که فرمودید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-02-15 01:53
سلام خیلی خوب بود. من طی این 7 روز 4 کیلو وزن کم کردم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-02-09 18:51
سلام
من اين رژيم را امروز شروع كردم وتا الان هندوانه و سيب خوردم. گرسنم كه ميشه سريع يه ميوه ميخورم ولي جالبيش اينه كه شكمم خيليييييييي داره كار ميكنه
يعني من كه هميشه نرمال يكی دوبار ميرفتم دستشويی الان از صبح تا حالا كه حدودا ١٠ ساعت از رژيمم ميگذره ٣ بار رفتم دستشويی و خیلی زياد شكمم كار كرده كه تا حالا اينجوری نبوده!!!!!!
نتيجه هرچی بشه اطلاع ميدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-02-04 15:23
من وزنم stop کرده بود و هر کاری می کردم وزن کم نمی کردم الان روز ۳ این رژیم هستم ۱.۵ کیلو کم کردم البته نیم ساعت ورزش هم میکنم...یه حسن دیگه که داره اینه که دستگاه گوارشتون استراحت میکنه.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-02-01 23:23
سلام
من ۱۵سالمه، وزنم 73 است و قدم 163 سانتی متر است.
میتونم این رژیمو بگیرم؟
توروخدا یکی بگه ضرر نداره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-02-01 10:28
فردا شنبه 96/2/2 هستش و شروع میکنم الان 60 کیلو ام ... نتیجش را مینویسم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-01-29 19:11
سلام من ۱۵ سالمه تقریبا۷۳ کیلو هستم قدمم۱۶۳ میتونم این رژیمو بگیرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11396-01-25 14:43
من روز شیشم این رژیمم فقط دو کیلو کم کردم ۶۲بودم الان ۶۰انتظار داشتم ۵۸بشم ولی در کل خوب بود و یکم سخت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-01-20 14:46
من روز چهارم این رژیمم. وزن اولم 65 بود. الان 63.5 هستم. آخر 7 روز میگم کلا چقد کم شدم. ولی چون ورزش نمیکنم حس می کنم خوب وزن کم نمیکنم. متاسفانه
هدفم اینه که توی 3 ماه به 57 برسم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-01-19 14:26
سلام روز سومم و ٣ كيلو كم كردم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-01-18 19:51
سلام
بچه ها من حدود 13 کیلو اضافه وزن داشتم قد 160 و وزن 171. الان روز هفتم هست و 3 کیلو لاغر شدم یعنی 68 شدم. البته یه خورده به خاطر مصرف قرص هام بعضی چیزا رو اضافه کردم. مثلا دو سه لیوان شیر در کل اضافه خوردم تو روزای مختلف و مثلا از گالینا بلانکا استفاده کردم و یک بارم روز سبزیجات آش خوردم البته کم وگرنه سعی کردم طبق رژیم عمل کنم. اصلا رژیم سختی نیست توصیه می کنم بهتون شاید خودم هم چند ماه بعد دوباره بگیرمش. برای استارت لاغری خیلی خوبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-01-17 17:14
ممنونم.
رژیم خیلی خوبی باید باشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-01-17 11:41
من از امروز شروع کردم.
قدم 160 وزنم 65. امیدوارم به 60 برسم تو یه هفته.
نتیجه رو اطلاع میرم :)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-01-14 00:00
سلام من میخواستم بدونم بعد از 7 روز رژیم تثبیت کننده ای وجود نداره و اینکه چند بار گرفتن این رژیم بلامانع هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-01-13 23:44
سلام من میخوام این رژیم رو شروع کنم میخواستم بدونم بعد از 7 روز رژیم تثبیت کننده ای نیست که ادامه بدیم و اینکه گرفتن این رژیم چند بار بلا مانع است میشه هی تکرارش کرد یا خیر ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-01-11 01:53
من رژيم رو كامل انجام دادم. فقط ٢ كيلو وزن كم كردم. البته اضافه وزن هم نداشتم☺️
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-12-17 08:23
سلام
من امروز صبح تصمیم به گرفتن این رژیم گرفتم. امیدوارم طاقت بیارم. دیروز خودمو وزن کردن 70 کیلو هستم قدم هم 168
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-12-08 15:41
به نقل از نغمه:
من تازه این رژیمو خوندم و از فردا میخوام بگیرم. بعد عروسیم خیلی وزنم رفت بالا و اعتماد بنفسم اومده پایین خدا کنه بتونم رعایت کنم .درضمن من به چایی معتادم عجیب میشه چایی کم رنگ خورد؟؟

.........امان از این روزای بعد عروسی. همه دخترای فامیل ما قبل عروسی لورل اندامی بودن ولی بعد دو سه ماه پوففففففففف هاردی .... شدن. الان همشون تو رژیم تحت نظر دکترن
(ولی با توکل به خدا درست میشه:))
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-12-03 03:37
نمیشه صبحانه خورد؟ صبحانه سبک مثل یه نون و پنیر و یه خامه و چایی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-12-02 16:27
من فردا شروع میکنم و هر روزمو اینجا یادداشت میکنم. ببینم چی میشه. الان قدم ۱۶۰ و وزنم ۶۰ هستش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-12-01 11:59
از چای یا نسکافه بدون شکر هم میشه استفاده کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-11-24 23:12
اگه آدم اینقدر سریع لاغر بشه پوستش نمی افته؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-11-19 10:37
من از همین امروز شروع میکنم. امیدوارم جواب بده.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-11-17 18:51
با عرض ادب و احترام
تو بعضی سايتا نوشته روز5 و 6 میشه گوشت مصرف كرد. كداميك از اين رژيم ها صحيح میی باشد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-11-14 02:53
سلام
من از فردا شروع میکنم. نتیجەشو هم بهتون هفته دیگە میگم امیدوارم بتونم عملیش کنم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-11-13 10:51
ادامه ....

3. روز پنجم و روز ششم باید گوشت قرمز مصرف کنید که تو اینجا نمیدونم چرا نوشتن برنج !!! تو روز 5 و 6 میتونید نزدیک به 500 گرم گوشت قرمز بصورت آب پز یا کبابی یا همبرگر و کباب تابه ای با روغن کم مصرف کنید. البته همه گوشت را لازم نیست بخورید اما تمام گوجه ها خورده بشه.
در روز 5، گوشت و 6 گوجه فرنگی بزرگ و در روز 6 ،گوشت و سبزیجات هست و نیازی به مصرف گوچه در روز 6 نیست. تو این دو روز باید 12 لیوان آب بنوشید تا اوره ای که بخاطر مصرف گوشت در بدن تولید میشه راحت دفع بشه.
4. برای روز 7 شما میتونید یک فنجان برنج قهوه ای پخته شده همراه با سبزیجات و آبمیوه طبیعی بدون قند مصرف کنید.
توی این رژیم در 7 روز، تمام مواد غذایی موجود در هرم غذایی را مصرف می کنید پس بدنتون دچار هیچ کمبودی نمیشه .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-11-13 10:44
سلام دوستان
من خودم این رژیم را گرفتم و واقعا عالیه اگه در کنارش روزی 10 الی 20 دقیقه ورزش هم بکنید میتونید بیشتر از 4 کیلو هم وزن کم کنید. البته رژیم اصلی با این رژیم که اینجا نوشته شده کمی تفاوت داره و سایت اصلی رژیم اینه http://gmdietnow.com/
یکسری نکات هست که باید بدونید:
1. در سه روز اول رژیم نباید هیچ گونه مواد قندی یا کربوهیدارتی دریافت کنید. برای همین خوردن موز در سه روز اول رژیم ممنوعه. روز اول که فقط میوه است و روز دوم فقط سبزیجات و روز سوم ترکیبی از میوه و سبزیجات. سعی کنید سبزیجات را بخارپز یا آب پز میل کنید. پس خوردن خرما، قند، نان و امثال اون ممنوع است.
2. روز چهارم که موز و شیر هست سعی کنید موز را نصف کنید و هر دوساعت نصف موز و نصف لیوان شیر بخورید تا هم گرسنگی تون برطرف بشه هم موز زیادی مصرف نکرده باشید. البته در رژیم اصلی یک نوع سوپ مخصوص جی ام هم هست که میتونید درست کنید و تو این روز میل کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-11-12 20:08
سلام دوستان
من روز دوم رژیم هستم و به علت یک سری کارها جایی هستم که نمی تونم وزنم را بکشم اما امیدوارم کم کنم و نشون بده که متوجه بشم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-11-10 16:07
سلام
آیا میتونم دو سه روز از روزهای رژیم، فقط از بیسکوییت استفاده کنم؟ در واقع جایگزین کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-11-10 14:58
سلام ببخشید باید به همراه رژیم ورزش هم در کنارش داشت؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-11-09 19:48
سلام
من از فردا این رژیمو شروع میکنم. انشالله نتیجه بگیرم. فقط خواستم بپرسم با این رژیم میشه چای خورد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-11-05 16:22
لطفا کسانیکه این رژیم را گرفتن و نتیجه مثبت گرفتن بیشتر توضیح بدهند....مرسیییییییی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-11-04 22:11
آيا به سبزيجات ميتوان نمك و روغن زيتون يا سركه و سس سويا زِد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-11-02 15:28
من اولین روز را گذراندم خیلی سخته
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-11-01 18:40
سلام
من دو سال پيش توی ٣ ماه ١٨ كيلو كم كردم و شدم 46 كيلو. الان حدود يك سالی ميشه كه اضافه وزنم شروع شده و الان ٢٠ كيلو اضافه كردم و البته خيلي ميخورم و چون مدرسه ميرم رژيم هايی كه صبحانه های سيب زمينی آب پز و تخم مرغ آب پز داره نميتونم بگيرم. الان بايد 10كيلو كم بشم تا برسم به 55 کیلو، قدم هم 163است. من ميخواستم بدونم واقعا تاثير داره؟
بعد من لوبيا دوست ندارم ميشه به جاش عدس بخورم؟
يه سوال ديگه، بعد از اين دوره اگر 5 كيلو كم كنم بايد دوباره پشت هم يه دور ديگه ادامه بدم تا 10 كيلو كم كنم يا بايد اين وسط 2-3 روز مثل روزای معمولی غذا بخورم؟
خواهش ميكنم جواب بدين
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-28 12:58
سلام
من دومین روزم است نتیجه رو اینجا میگم. قدم 163 وزن 58
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-10-28 12:56
سلام من دومین روزه این رژیمم احساس گرسنگی ندارم.نتیجرو اینجا مینویسم.58 کیلو هستم قدم 163
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-10-27 06:51
من 1 بار این رژیم رو تا روز چهارم ادامه دادم و تو همون 4 روز 2 کیلو کم کردم..حالا بازم شروع کردم امیدوارم این بار تا آخر ادامه بدمش...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-10-26 00:25
سلام منم می خوام ارفردا شروع کنم. نمیدونم آخرش چی میشه!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-24 15:59
سلام من روز دوم این رژیم هستم اصن سخت نبود فقط توصیه میکنم 12 لیوان حداقل آب بخورید خیلی تاثیر داره تا الان 1کیلو و 300 گرم کم کردم البته ورزش هم میکردم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-24 06:13
سلام
من از فردا می خوام شروع کنم این رژیمو. امیدوارم نتیجه بده. نتیجه هرچی شد میگم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-10-23 23:19
سلام
من گفته بودم این رژیمو شروع کردم نتیجه رو میام میگم. متاسفانه همون روز اول بسیارسخت گذشت. سردرد و ضعف داشتم و باعرض معذرت به علت نوشیدن زیاد آب تو یه ساعت ده باری سرویس میرفتم. مجبور شدم دیگه نگیرم و یه هفته هست میرم باشگاه با رژیمی مناسبه ظرفیتم، ولی فردا بازم این رژیمو امتحان میکنم شاید بدنم به کم خوردن عادت کرده تواین یه هفته. بازم میام نتیجه نهایی رومیگم.
به امید دیدار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-10-23 09:00
سلام
می خواستم بدونم اگه این رژیم را یه بار به طور کامل گرفتم و وزنم هم کم شد میتونم دوباره بگیرم و وزنم به همون اندازه کم بشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-20 22:31
من روز دوم رو به آخر رسوندم. خرما جزو میوه ها محسوب میشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-10-17 02:32
چرا نظر منو ثبت نمیکنین؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-15 22:54
اگر این رژیم را برای یک هفته انجام دادیم و بخواهیم دوباره آن را تکرار کنیم به همین روال پیش بریم؟ خوردن چای به رژیم لطمه ای میزند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-15 00:35
من از فردا شروع میکنم. ببینم چی میشه؟ میگم روز ۵\۶\۷ برای صبحانه به ترتیب گوجه، سبزیجات، میوه بخوریم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-14 15:35
سلام
من میخواهم این رژیم 7 روز را شروع کنم. من میتوانم در طول رژیم چایی بنوشم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-12 03:02
سلام
من الان این رژیمو دیدم. اضافه وزنم هم تقریبا هشت کیلومیشه. ازفردا یا پس فردا شروع میکنم ونتیجه رو همین جا راست حسینی اعلام میکنم.
به امید دیدار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-09 16:36
Slm
Mn mmikhm az frdain rezhimo shuru konm agar vaghean javab mide shuru konm
Age kasi motmaene mishe bege
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-07 18:21
سلام
خسته نباشید بابت این رژیم فوق العادتون خواستم بپرسم اگه بخوایم دوباره این رژیمو بگیریم برای هفنه دومم مثل همین پیش برم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-10-07 18:19
من روز سوم این رژیم هستم و یک و نیم کیلو کم کردم. ایشالا که ضرری به بدن نرسونه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-06 12:50
سلام
آیا در این رژیم می توان از بادمجان پخته بدون روغن استفاده کرد؟ و منظور از یک فنجان برنج پخته است یا خام؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-09-25 13:01
من روز اولمه، خرما هم خوردم . ايراد داره؟
يا اگه برا جلوگيري از گرسنگي ، زنجبيل و عسل بخوريم زو نتيجه تاثير منفي داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-09-25 01:25
من اين رژيم را شروع كردم و فردا پنجمين روز رژيم هست ولى برنامه اى براى صبحانه داده نشده لطفا راهنمايى كنيد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-09-23 15:00
سلام
این رژیم فقط واسه یک هفتس یا میشه ازش طی چند هفته استفاده کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-09-21 05:40
یه فنجان برنج نپخته یا بعد از پخت اندازه یه فنجان ازش بخوریم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-09-21 02:10
چرا كسی از نتايج نمى نويسه؟ براى راهنمايی ديگران خيلی موثره، لطفا نتيجه رژيمتون رو بنويسين!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-09-20 22:58
لوبیای پخته؟ منظورتون لوبیا سبزه؟ و اینکه شما ترجیح تون به غیر از هندوانه و طالبی دیگه چیه توی میوه ها؟ یه فنجان برنج منظورتون قبل پخته یا برنج پخته شده اندازه اش یه فنجان باشه؟ سیب زمینی آب پز رو تا چندتا جایز هستیم بخوریم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-09-18 18:48
سلام
من پنجمین روز رژیم هستم ولی هنوز هیچ تغییری توی وزنم ایجاد نشده. من چکار کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-09-17 01:13
سلام
به نظر که رژیم خوبی میاد. اما تاثیرش کوتاه مدت نیست؟ طوریکه با تموم شدن ۷ روز سریع به حالت قبل برگردیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-09-16 20:11
من امروز روز اولم بود. رژبم رو شروع کردم اما بد جور سر درد گرفتم. در ضمن من دیروز عمل چشم انجام دادم. ایرادی نداره؟ یکی هم اگر چایی بخوریم مشکلی نیست؟
لطفا جواب بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-09-15 00:29
سلام
تورو خدا این رژیم جواب میده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-09-13 21:52
سلام.ببخشید بعده این رژیم چیجوری غذا بخوریم ک وزن برنگرده؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-09-11 15:47
من از امروز شروع کردم نتیجه رو بهتون میگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-09-10 22:53
سلام من که گرفتم هیچ نتیجه نداد همش الکیه...کسی راه بهتر داشت بگه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-09-06 04:17
من از فردا شروع میکنم والله نتیجه شو هم بهتون میگم قول میدم راست بگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-09-03 16:44
به نقل از مریم:
سلام
من روز سوم این رژیم هستم از اول به نظرم سخت میامد ولی اصلا سخت نبود با توجه به اینکه من جزء افراد چاق نیستم ولی نمیدونم چرا ورم میکنم وهیچ دکتری راهکار درست بهم نداد و بخاطر ورمی که داشتم تقریبا غذا خوردنم نصف شده بود بدون اینکه وزنی کم بشه ......ولی الان تو دوروز اول 1.5 کیلو کم کردم و احساس سبکی دارم .....قابل توجه همه دوستان حتما حتما آب بنوشید خیلی تاثیر داره

امروز روز چهارم هستم فقط دیروز که روز سوم بودم بعداز ظهر خیلی ضعف داشتم ....ولی امروز که چهارمین روزه تا الان خوب بوده .....روز سوم 300 گرم کم کردم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-09-02 08:21
سلام
من روز سوم این رژیم هستم از اول به نظرم سخت میامد ولی اصلا سخت نبود با توجه به اینکه من جزء افراد چاق نیستم ولی نمیدونم چرا ورم میکنم وهیچ دکتری راهکار درست بهم نداد و بخاطر ورمی که داشتم تقریبا غذا خوردنم نصف شده بود بدون اینکه وزنی کم بشه ......ولی الان تو دوروز اول 1.5 کیلو کم کردم و احساس سبکی دارم .....قابل توجه همه دوستان حتما حتما آب بنوشید خیلی تاثیر داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-08-24 07:55
ميشه با اين برنامه تناب هم بازي كنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-08-24 07:54
سلام شير موز برا چاقی استفاده میشه چجوری میشه اون رو خورد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-08-14 01:06
salam dustan gol
man az farda shoro mikonam
natije ro migam
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-08-13 16:55
سلام من روز دوم این رژیمم واقعا احساس سبکی میکنم 800گرم کم کردم ولی بااین حال خیلی خوب بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-08-12 23:46
به نقل از اری:
چرا همه جا رژیم لاغری هس یعنی همه ثروتمندن که چاف شدن و هرکاری واسه ثروتمندا میکنین حالا چرا یه رژیم چاقی واسه ما فقرا نمیذارین که طی هش روز هش کیلو چاق بشیم

چاقی یا لاغری هیچ ربطی به فقیر یا ثروتمند بودنِ شخص نداره دوست عزیز
خیلیا هستن که چیز زیادی نمیخورن ولی چاقند وبرعکس. بیشتر وقتا چاقی یا لاغری زمینه ارثی داره و یا بیماری هست!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-08-09 18:11
من امروز روزه دوممه بار اول ماه پیش گرفتم که 3 کیلو کم کردم دوباره دارم شروع میکنم واقعا جواب میدهD:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-08-09 13:31
سلام..منم از امروز شروع میکنم...ببینم تا هفته دیگه چقدکم میکنم..بعد بهتون میگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-08-05 23:56
به نقل از علیرضا:
سلام.دوستان امروز رژیم 7روزه من تموم شد و میخواسم تجربه هام و نتیجه رو به اطلاعتون برسونم.من با این رژیم تونستم 5کیلو کم کنم 5کیلو باورنکردنی منی که کم کردن یک کیلو برام ارزو بود.93بودم شدم 88.این رژیم بهم ثابت کرد که چقدر تغذیم اشتباه بود و چه حرص و طمع بیجایی برای غذا داشتم نتنها من بلکه ما ایرنیا هممون این مشکل رو داریم.الان شدم یه ادم صبور که گرسنگی برام یه حالت عادیه و در حد معقول میخورم الان رفتم یه برنانه رژیمی معمولی گرفتم و دارم اون رو ادامه میدم.میخوام بگم طمع برای غذا نداشته باشین و یکم گرسنگی کشیدن واقعا ادم رو سالم نگه میداره

سلام
دقیق طبق برنامه سایت پیش رفتید؟
پوستتون هم بهترشده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-08-05 23:36
من يكبار اين رزيم رو حرفتم ولى وزن كم نكردم ولي دوباره شروع كردم و امروز روز اول بود اميدوارم اين بار جواب بده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-08-03 18:09
سلام.دوستان امروز رژیم 7روزه من تموم شد و میخواسم تجربه هام و نتیجه رو به اطلاعتون برسونم.من با این رژیم تونستم 5کیلو کم کنم 5کیلو باورنکردنی منی که کم کردن یک کیلو برام ارزو بود.93بودم شدم 88.این رژیم بهم ثابت کرد که چقدر تغذیم اشتباه بود و چه حرص و طمع بیجایی برای غذا داشتم نتنها من بلکه ما ایرنیا هممون این مشکل رو داریم.الان شدم یه ادم صبور که گرسنگی برام یه حالت عادیه و در حد معقول میخورم الان رفتم یه برنانه رژیمی معمولی گرفتم و دارم اون رو ادامه میدم.میخوام بگم طمع برای غذا نداشته باشین و یکم گرسنگی کشیدن واقعا ادم رو سالم نگه میداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-08-01 10:06
من ازامروز شروع میکنم نتیجه رومیگم اضافه وزن خستم کرده دیگه.....هرجوری شده بایدلاغرشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-07-22 16:48
پس کو نتیجه ها
نکنه حذف شده از اینجا؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-07-22 16:46
نتیجه ها معلومه خیلی بد هست که اینجا نمیبینم کسی عنوان کرده باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-07-12 18:38
این رژیم واقن نتیجه میده؟من روز سومم احساس گرسنگی نمیکنم ولی اگه بین۵تا۸کیلو لاغر نشم چی؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-07-05 12:13
به نقل از فرشید:
با عرض سلام و خسته نباشید
می خواستم بپرسم که میشه با میوه هایی مثل هندوانه و طالبی نان هم مصرف کرد

سلام
خیربه نقل از sudi98:
سلام.
این رژیم برای کلیه ضرر نداره؟سلام خیر.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-07-02 08:07
من روز پنجم تا الان پنج کیلو وزن کم کردم روز اول سخت بود الان اصلا من بازم می خوام بعد این دوره وزن کم کنم دوباره رژیم را بعد هفت روز بگیرم ؟لطفا راهنمایی کنید! مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-06-28 20:56
من امروز این رژیم رو پیدا کردم.میخوام از فردا پیادش کنم.امیدوارم موفق بشم.هفته دیگه نتیجه رو اعلام میکنم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-06-20 23:29
سلام واقعا این رژیمتون 5تا8 کیلو لاغر میکنه....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-06-17 17:56
سلام منم از امروز شروع کردم
مشکل خاصی نداشتم تا الان
۶ روز دیگ نتیجه رو میگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-06-13 00:58
باسلام...من يه دختر17 ساله ام..امسال ميرم سوم دبيرستان...قدمم165...سال سوم راهنمايي54 كيلوبودم ولي ازوقتي وارد دبيرستان شدم چاق شدم ووزن گرفتم..الان65 كيلو وزنمه..يك سال و نيمه رژيم دارم..باشگاهم ميرفتم كه متاسفانه يه ماه پيش پام شكست توباشگاه ديگ نرفتم...رژيمام برعكس جواب ميده روز به روز چاقتر ميشم..ديگه نميدونم چيكار كنم اعتماد بنفسمواز دست دادم
رفتم دكتر بهم ميگه تنبلي تخمدان دارم ولي دارم درمان ميكنم
چيكار كنم خواهشا جواب بدين
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-06-11 22:33
من از دیروز این رژیمو گرفتم خودمو تو دومین روز وزن کردم ولی چند گرم کم شده بود یعنی این رژیم واقع جواب میده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-06-08 20:44
سلام من روز پنجم رژیمم و یک کیلو فقط کم کردم به نظرم خیلی کمه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-06-06 10:28
سلام
روز پنجم کل روز رو فقط چندتا گوجه و یه فنجان برنج؟؟؟؟
واقعا این مهمانی محسوب میشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-06-01 17:06
رژیمش خیلی بده...شوک بدی ب بدن میده من روز اول مریض شدم.
ب سلامتی نمی ارزه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-05-31 21:56
سلام
يه سوالي داشتم
ميشه چايي مصرف كرد!؟! من شديدا معتاد چايي هستم!؟!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-05-29 23:20
سلام امیر هستم 17سالمه من قبل از این که این رژیم رو بخونم یه رژیم یک هفته ای گرفتم به شکلی بود که توی تقریبا یک هفته 5 کیلو کم کردم
اما الان میخام بدونم که اگه این رژیمو بگیرم و مدت تو لانی تکرار کنم خیلی خیلی که ضرر نداره اگه ضرر کمی داشتههه باشه مشکلی نداره برام فقط خیلی نباشه
سن:17
قد:180
وزن:85/430کیلو گرم
مممنون میشم ادمین اگه جوابمو بدی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-05-17 17:05
با عرض سلام و خسته نباشید
می خواستم بپرسم که میشه با میوه هایی مثل هندوانه و طالبی نان هم مصرف کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-05-13 12:39
سلام من روز 4 هست که میگیرم اصلا هم احساس گرسنگی نمی کنم. یه سوال داشتن میشه 1 روز را با یه روز دیگه جا به جا کرد؟ آیا امکان جا به جایی برنج با چیز دیگه ای وجود دارد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-05-11 22:16
میشه چای سبزم مصرف بشه توروز؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-05-11 17:50
من امروز روزی چهارم ام است اما یک گرام هم کم نکردم تمامی قوانین اش راهم صد فیصد رعایت هم کردم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-05-09 23:45
چرا همه جا رژیم لاغری هس یعنی همه ثروتمندن که چاف شدن و هرکاری واسه ثروتمندا میکنین حالا چرا یه رژیم چاقی واسه ما فقرا نمیذارین که طی هش روز هش کیلو چاق بشیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-05-04 21:39
سلام ایا این رژیم برای پسرم که 16 سالشه مناسبه؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-23 18:16
سلام من فردا این رژیمیو شروع میکنم و نتیجه رو واستون میزارم وزنم 57قدم 166
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-22 18:38
سلام خسته نباشيد
٢ تا سوال داشتم
يكي اينك ب جاي شير ميشه ماست خورد ؟
و ب جاي آب ميشه چاي نوشيد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-22 16:50
به نقل از Mehrsa:
سلام.....
میشه این رژیم رو تا یک ماه هر هفته گرفت ؟با سلام
کاربر گرامی این رژیم را فقط باید یک بار امتحان کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-04-22 09:13
سلام من از دیروز به اتفاق همسرم شروع کردم من 60 کیلو و همسرم 84 کیلو
روز آخر میام نتیجه رو بهتون می گم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-04-22 09:09
سلام من قدم 168 و وزنم 60 کیلو هست و همسرم 178قد و 84 کیلو وزن از دیروز این رژیمو شروع کردیم امیدوارم نتیجه بده
روز آخر نتیجه رو بهتون می گم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-20 10:13
به نقل از shirin:
سلام
من و دخترم قراره از فردا این رژیمو بگیریم
خودم 71 کیلو 43 سال و دخترم 69 کیلو 14 سال ....هر دو قدمون 163
نتیجه رژیمو براتون میزارم.سلام خسته نباشید.
کاربر گرامی رژیم های چند روزه برای کاهش وزن به هیچ وجه مناسب برای فرزند شما که در سن رشد است نمی باشد. بهترین پیشنهاد برای کاهش وزن فرزند شما استفاده از کلاس های ورزشی مناسب زیر نظر کارشناس مربوطه است.

با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-15 13:57
سلام.
این رژیم برای کلیه ضرر نداره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-04-15 13:17
به نقل از دلا:
سلام در این رژیم میشه در طول روز چای و قهوه خورد؟

فک نکنم چون قهوه باعث چاقی میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-15 05:22
به نقل از سمیه:
این رژیم عالیه.وزنم ۶۱ بودم با این رژیم وزنم ۵۶شد.از شنبه میخوام دوباره شروع کنم

من قبلا تحت نظر دکتر که بودم میگفت ردن با نوع تغذیه ای که دارید سازش پیدا میکنه.شماام بزار یمدت بگذره بعد دوباره بدن رو بهش شوک بده وگر نه اینهمه کم خوری تاثیر نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-15 05:19
سلام من بااینکه به پسر ۷ ماهه ام شیر میدم ولی امروز هفتمین روز ازین رژیم رو گرفتم.۲کیلو بشتر کم نکردم.و فکر کنم که این رژیم یه شوک برای بدن بود.
فقط نمیدونم چرا اولش توی این رژیم گفته ۸ کیلو کم میکنین ولی آخر روز هفتم نوشته خواهید دید ۲ الا۳ کیلو.چرا کلک زدن؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-04-15 00:08
سلام من هلیا هستم من چون تو رشته تکواندو هستم باید برای مسابقات 4 کیلو کم کنم امیدوارم این روش کارکنه

قد:150
وزن:37
سن:13
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-04-09 19:15
سلام.من ی دختر 15سالم.
163 قدم
60کیلو وزنم.
من 2سال پیش 63 کیلو بودم و 18 کیلو توی 3ماه کم کردم
واقعا اندام عالی داشتم.چون قدم بلند بود کاملا کشیده و باریک.خیلی دوست داشتم
ولی الان بعد از 2سال چاق شدم
میخوام مثل قبلا 18کیلو کم کنم
اگه این رژیم رو هر هفته تکرار کنم واقعا جواب میده؟
من بدنسازی هم کار میکنم
توروخدا جواب بدین دیگه افسردگی گرفتم چون 18کیلو کم کردم و چاق شدم
خواهش میکنم جواب بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-01 12:38
سلام ببخشيد أيا بايد در اين رژيم ورزش هم بكنيم يا نبايد وردس كنيم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-01 03:42
سلام ميشه در ماه رمضان اين رژيم رو گرفت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-03-31 09:33
سلام در مدت رژیم چای میشه خورد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-03-29 12:11
سلام من 3 کیلو وزن کم کردم ...خیلی خوب بود ..اما با مشاوره بهم گفتن دیگه فقط مراعات کن تو غذا خوردن ...دوباره تکرار نکن رژیم را
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-03-29 02:03
سلام. من گرفتم رژیم خوبیه. اگه کنارش ورزش کنید خیلی موثر تره.موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-03-28 13:12
آگه وزنمون بعد روز هفتم برگشت چیکار کنیم؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-03-26 18:29
سلام دوستان کسی‌ هست که این رژیم رو گرفته باشه... و جواب گرفته؟ من حسابی‌ چاق شدم و باید ۱۰ کیلو وزن کم کنم ،دنبال یک رژیم خوب می‌گردم ،لطفا راهنماییم کنید. این رژیم رو هم می‌خوام بگیرم ،ببینم تا هفته دیگه چقدر کم می‌کنم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-03-25 21:53
به نقل از نازي:
سلام من شير ميدم بسرم16ماهشه
اشكالي نداره رزيم رو بكيرم
و زمان كرسنكي سردرد ميكيرم
لطفأ راهنمايي كنيد

عزیزم شما شیر میدی نباید رژیم بگیری
بذار وقتی پسرت دیگه نیازی به شیر نداشت بگیر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-03-22 04:30
سلام
بی مفدمه بریم سر اصل مطلب. من این رژیم سخت و عجیب رو گرفتم
۲ روز اول وزن شما هیچ تغیری نمیکنه(بستگی ب نوع فعالیت داره البته)
من ۶ روز ازین ۷ روز تمرین های سخت باشگاه رو انحام دادم و تا ۴ روز اول نزدیک به ۳ کیلو کم کردم. اما این ب معنی از دست دادن چربی نیست. بیشتر چیزی که ما در این رژیم از دست میدیم اب میان بافتی بدن است نه چربی. کلی مواد معدنی و لازم بدن رو فدا میکنیم. برای ۳ تا ۹ ماه ریزش موی سر به علت تغیر وزن ناگهانی رو باید تحمل کنید. بنظرم سعی کنید با این رژیم مقداری راه بروید یا دوندگی داشته باشید.
با تمام این مشکلاتی که گفتم خودم دستو بنجه نرم کردم. (ببخشید نظرم زیاد طولانی بود. گفتم شاید به دردتون بخوره)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-03-20 18:26
این رژیم عالیه.وزنم ۶۱ بودم با این رژیم وزنم ۵۶شد.از شنبه میخوام دوباره شروع کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-03-16 06:01
بچه ها واقعا جواب میده این رژیم ؟؟؟؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-03-08 14:43
عاقا منم میخام شروع کنم
فقط اون قسمت شیرموزشا نمیدونم چیکا کنم
ن شیر دوس دارم نه موز
قد 172
وزن66
سن16
دعاااا کنید کم کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-01-24 19:01
Khob hame k goftan miaym etela midim ama natijaro k nagoftan
Man az farda shoro mikonam yani 4 shanbe 25 farvardin 31om miam khabar midam albate rozi yek saatam varzesh mikonam :))
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-01-23 15:43
به نقل از فاطي:
سلام به همه من امروز ميخواستم شروع كنم ولي صبح كافه تلخ خوردم ديگه تا الانم فقط اب با ميوه خوردم ولي روز اولمو از فردا شروع ميكنم باشگاه هم ميرم ورزشم ميكنم خدا كنه بتونم تو يه هفته 5 كيلو كم كنم بعد هفت روز نتيجشو براتون ميگم

سلام . میشه بگین نتیجه چی شد . خیلی مشتاقم بدونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-01-23 15:41
به نقل از farnOoshi:
من روز اولمه خیلیم راضیم تا اخره 7 روز اعلام میکنم که چند کیلو کم کردم....موفق باشید دوستان❤❤❤❤

سلام . شما راضی هستید الان یا نه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-01-22 13:42
به نقل از edris:
من تا کل مطلب سایت خونده نیم کیلو کم کردم
حالا فکرشو بکن شروعش کنم
الان قدم۱۹۰
وزنم۱۴۰
سنم۲۴
هفت روز دیگم خبرتون. میکنم چی میشه
۱۶\۱\۹۵
۱۴:۰۰۰

ووووووووووووووووواااااااااااااااااااای تو 60 کیلو اضافه وزن داری بهت پیشنهاد میکنم بری دکتر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-01-22 13:13
سلام .این یکی از بهترین رژیماس من رژیمای زیادی امتحان کردم ولی این یکی واقعا عالیه من هر چقدر که دلم میخواست میوه و سبزیجات میخوردم و واقع هم وزن کم کردم حتی دستگاه گوارشمم خوب کار میکرد احساس سبکی و راحتی میکردم اصلا هم سخت نبود و گرسنه نمیشدم تا گرسنتون میشه میده یا سبزیجات مخصوص اون روزو بخورید با اب اگه این کارو کنید دیگه سمت غذا ها واسه ناخنک زدن نمیرین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-01-22 07:34
سلام ...... منظور از ی فنجان برنج (حالت پلو آماده شده )
آیا می شود بعداز رژیم دیگری این رژیم را شروع
کرد؟؟
آگه میشه پاسخ بدهید. ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-01-21 15:47
سلام واقعا حقیقت داره این رژیمممممممم؟؟؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-01-20 16:52
سلام من 85 کیلو .قدم 165. واقعا کم میکنم با این رژیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-01-16 13:51
من تا کل مطلب سایت خونده نیم کیلو کم کردم
حالا فکرشو بکن شروعش کنم
الان قدم۱۹۰
وزنم۱۴۰
سنم۲۴
هفت روز دیگم خبرتون. میکنم چی میشه
۱۶\۱\۹۵
۱۴:۰۰۰
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-01-16 11:42
من ازامروزمیخام شروع کنم اماصبح صبحانه خوردم مشکلی نیس؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-01-15 15:40
به نظرم این رژیم ضرر داره یکجوریه ،پوست سشل نمیشه؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-01-15 01:45
من میخوام از فردا شروع کنم دعا کنید وزن کم کنم میام گزارش میدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-01-15 00:52
سلام من شير ميدم بسرم16ماهشه
اشكالي نداره رزيم رو بكيرم
و زمان كرسنكي سردرد ميكيرم
لطفأ راهنمايي كنيد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11395-01-09 16:02
من روز اولمه خیلیم راضیم تا اخره 7 روز اعلام میکنم که چند کیلو کم کردم....موفق باشید دوستان❤❤❤❤
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-01-08 14:34
من میخوام شروع کنم قدم 1/65وزنم. 63امیدوارم موفق شم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-01-04 15:39
سلام من تازه میخام شروع کنم 19سالمه وزنم 84 قدم 1.80 امیدوارم بتونم لاغر کنم..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11395-01-03 01:01
سلام، من از فردا شروع میکنم، فقط سختیش اینه که الان عیده هی غذاها و...... وجود داره گذشتن ازشون خیلی سخته، اما من ضعیف نیستم، روزه هفتم میبینمتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-29 23:11
به نقل از مهنا:
سلام من 9کیلولاغرشدم عالی بود واقعااا به همه توصیه میکنم

تو چند روز 9 کیلو کم کردی ؟ورزشم میکردی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-12-25 10:59
ببخشید کسی میدونه منظور از یه فنجان برنج یه فنجان پخته هست یا یه فنجان خام؟؟چون اندازه اشون خیلی فرق داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-25 09:28
خوبه که اکثرا میخوان از فردا شروع کنن

امیدوارم بالاخره این فردا بیاد

من قدم 178 یا 180

تناسب اندام دارم اما میخوام بدنی مثل سوپر مدلا داشته باشم

امیدوارم فردا همون فردا باشه

:)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-24 17:27
سلام من 9کیلولاغرشدم عالی بود واقعااا به همه توصیه میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-12-24 15:29
به نقل از فریبا:
سلام من میخوام این رژیم رو شروع کنم اما یه مشکلی هست من به گوجه حساسیت دارم نمیشه به جاش یه چیز دیگه بخورم:(

منم به گوجه حساسیت دارم چی بخورم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-12-23 23:11
سلام من این رژیم رو گرفتم فردا روز آخرمه امروز خودمو وزن کردم چهار کیلو کم کردم واقعا خوبه منکه به خرابی ترازو شک کردم از جای دیگه وزن کردم واقعا چهار کیلو کم کرده بودم .امتحان کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-19 17:54
من یه رژیم شبیه هم از برنامه بازار گرفتم تو سه روز اول 3 کیلو کم کردم. شک نکنین تاثیر داره هنوز 4 روز دیگه باید رژیم باشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-19 10:19
به نقل از ابراهیم:
خیلی رژیم خوبی بود اصلا هم سخت نبود. من 6 کیلو وزنم کم شد.

واقعا ؟؟؟ ورزشم كردي ؟؟؟ زياد ميوه سبزيجات در طول روز خوردي يا كم ؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-18 18:55
سلام به همه من امروز ميخواستم شروع كنم ولي صبح كافه تلخ خوردم ديگه تا الانم فقط اب با ميوه خوردم ولي روز اولمو از فردا شروع ميكنم باشگاه هم ميرم ورزشم ميكنم خدا كنه بتونم تو يه هفته 5 كيلو كم كنم بعد هفت روز نتيجشو براتون ميگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-10 07:47
سلام
من روز دوم هستم و تا الان ٢ كيلو كم كردم روز اول بهتر بود چون ميوه قند داره و شمارو شاداب نگه ميداره البته فقط كاهو و كلم و يك عدد سيب زمينى خوردم ترسيدم خوراك لوبيا بخورم چاق بشم
يكمم اجيل خوردم اين دو روز
اخرشم ميام گزارش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-10 04:02
سلام
من از همه نوع رژيم و عملكردش خبر دارم
اما جى ام رو نه
وزن من ٥٤ ولى بايد ٤٧ بشم اين رژيم و واسه اولين باره كه امتحان ميكنم
نخوردن غذا از صبح تا شب آسونه ولى شب وحشتناكه
با اميد موفقيت واسه همه دوستا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-12-08 12:33
سلام من میخوام از فردا شروع کنم ولی میترسم اثر نکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-07 18:20
سلام من امروز اولین روزمه 600گرم کم کردم خیلی خوشحااااااااااااااااالم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-06 18:08
من قدم 170 وزنم 66... می خوام این رژیم. رو شروع کنم تا ی هفته اگه اثر کرد حتما نتیجه رو میگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-12-06 09:52
سلام من روز سومم و خیلی راضی ام چون اصلا احساس گرسنگی نمیکنم.و ب نظرم این رژیم 80% به اون 8تا12 لیوان اب بستگی داره و حتما باید رعایت شه چون نتیجه ی بهتری میگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-12-05 02:48
سلام من میخوام این رژیم رو شروع کنم اما یه مشکلی هست من به گوجه حساسیت دارم نمیشه به جاش یه چیز دیگه بخورم:(
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-12-04 20:40
سلام من انگیزه قوی ندارم برای رژیم.میخام از فردا شروع کنم قدم 161 وزنم 63...ولی میوه منو بشدت گرسنه میکنه! بعد هفت روز چ رژیمی بگیریم برنگرده?
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-12-04 09:07
سلام
من روز دوممه.روز اول چون مهمان داشتم.یه کوچولو غذا خوردم.ولی از دیروز اصلا گرسنه نیستم.خواستم بدونم تاثیرش میره؟دوباره شروع کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-12-02 13:49
من روز دوم رژیمم.
خیلی احساس سبکی میکنم اما کمی سردرد دارم:(
خداکنه تا آخرش بتونم انجام بدم و نتیجه خوبی بگیرم:)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-12-02 12:02
من امروز روز اولم هست...تاالان سخت نبوده...ایشالا خوب وزن کم کنم..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-12-02 11:46
سلام من این رژیمو گرفتم اولین بار دو کیلو کم کردم اما برای یه هفته خیلی عالیه دو کیلو.اما خیلی احساس سبکی میکردم روزای اول خیلی برام مشکل بود اما بدش دیگه خیلی راحت شد .الان کاملا برنامم تنظیم شده اشتهام کم شده مهمتر از همه ارادم خیلی قوی شده.با این رژیم خیلی راحتم و میخوام ادامش بدم این بار بار دومه و فعلا سه کیلو کم کردم البته روز چهارمم میخوام تا عید به ۶۰کیلو برسم .واقعا خوشحالم چن به هدفم دارم نزدیک میشمو ارادمو و انگیزه از دست رفتمو دارم بر میگردونم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-12-02 02:26
من سه روزه شروع كردم هنوز رو ترازو نرفتم نميدونم كاهش داشتم يا نه خودم كه حس نميكنم كم شده باشم. حالا فردا وزن ميكنم ميگم نتيجه رو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-12-01 19:48
سلام دوستان منم تصمیم گرفتم از فردا شروع کنم اگه تاثیر گذار بود بهتون میگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-30 13:02
من فردا میخوام این رژیمو شروع کنم.امیدوارم که بتونم.اگه چیزی کم نکردم حداقل خداکنه چیزی اضافه نکنم:/
یشالله که بتونم کم کنم.حتما بهتون میگم چقدر کاهش وزن داشتم .
الان:65/5 روز هفتم:؟؟
به امتحانش می ارزه:)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-28 23:12
از فردا شروع میکنم امیدوارم جواب بده البته من روزانه ده هزار قدم هم پیاده روی مینم ۱۶۷سانت ۵۹ کیلو هستم میخوام ۵۴بشم نتیجه رو بعد از هفت روژ مینویسم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-27 20:49
سلام من الان ۶۰ کیلو هستم قدم۱۵۵ باید برسم به ۵۴ دعا کنید با این رژیم برسم از فردا شروع میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-27 14:32
سلاام امیدوارم تاثیر داشته باشه و بعد رژیم دوباره وزن برنگرده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-26 19:52
من بعد 7 روز 1 کیلو کم کردم .ولی الان روز 2 روز گذشته 1 کیلو برگشت .
وزنم 72 بود قد 168
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-26 14:24
دردوران شیردهی هم میشود انجام داد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-25 11:58
سلام دو هفته هست این رژیم رو میگیرم خیلی خوب هست ممنون عالی هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-24 03:25
به نقل از احسان:
سلام
من روز پنجم رژيم رو دارم شروع ميكنم
بجز روز اول كه سردرد داشتم وروزهاي ديگه هيچ مشكلي نداشتم
واقعا رژيم فوق العاده اي هستش
آدم احساس سبك بودن ميكنه و شبها خيلي بهتر ميخوابه
تا الان ٤ كيلو وزنم كم شده
نكته: توي سايتهاي ديگه روز پنجم و ششم رو بجاي برنج نوشته ميشه گوشت خورد كه من اون كارو ميكنم

تو رو خدا راست میگی 4 کیلو کم کردی ؟! من میخوام شروع کنم اما شک دارم به موفقتیش اگر واقعا کم کردی منم شروع میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-23 22:55
من 68 هستم میخام 66 تا 65 بشم از فردا شروع میکنم این رژیمو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-23 10:25
سلام من از امروز شروع میکنم بعداز 7روز خبر میدم ک چند کیلو کم کردم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-23 10:12
سلام دوستان
منمنون از راهنمایی هایی که کردین و انگیزه هایی که دادین.منم از امروز این رژیمو شروع کردم امیدوارم بتونم نتیجه دلخواهمو بگیرم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-22 14:46
سلام من امروز تازه این رژیم رو شروع کردم سخته به نظرم چون میوه ادمو گرسنه میکنه نمیدونم واقعیه یا نه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-21 19:05
سلام من قدم 158 وزنمم 43 به نظرتون این رژیمو بگیرم یا نه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-21 12:51
سلام امروز روز اول رژيممه
تا الان كه خوب بودم
اميدوارم بتونم لاغر شم
آخه يكى از دوستان نوشته بودن كه أضافه وزن آوردن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-21 06:41
سلام
من روز پنجم رژيم رو دارم شروع ميكنم
بجز روز اول كه سردرد داشتم وروزهاي ديگه هيچ مشكلي نداشتم
واقعا رژيم فوق العاده اي هستش
آدم احساس سبك بودن ميكنه و شبها خيلي بهتر ميخوابه
تا الان ٤ كيلو وزنم كم شده
نكته: توي سايتهاي ديگه روز پنجم و ششم رو بجاي برنج نوشته ميشه گوشت خورد كه من اون كارو ميكنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-21 00:22
من الان روز 3 هستم روز اول و دوم خیلی سخت تر بود اما تموم شد. وزنم 72 بود الان 71 هستم . زیاد توقع وزن کم کردن زیاد ندارم .چون بستگی به میزان چربی بدن داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-20 22:25
سلام ،

من این رژیم رو گرفتم و تونستم چهار و دویست کم کنم رژیم خوبی بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-20 17:54
منم ميخوام از فردا شروع كنم
دوستانى كه تموم كردن رژيم رو تو رو هدا نظر بدن
موفق ميشيم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-20 13:22
سلام من 71 کیلو هستم و قدم 163 یعنی میشه به 65 برسم؟؟ تو رو خدا اگه امتحان کردین بیاین خبر بدین واسه ما هم انگیزه بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-19 10:44
سلام…من قدم ۱۶۵وزنم هم۸۶کیلوهست ولی هرچقدرمیخوام رژیم بگیرم نمیتونم استخون بندیم هم درشته
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-18 20:48
سلام بچه ها ؛ من جمعه روز هفتمم بود یه کمم شیطنت کردم تو این دوره… الانم دو روزه صبا میوه میخورم ظهرم کم میخورم ولی فقط 2کیلو کم کردم 65-66 شدم…
ولی میگن بدن که وزن کم کنه متوقف میشه این کاهش دوباره شروع میکنه به وزن کم کردن…
من امیدوارم که بشم 60؛
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-18 10:01
سلام دوستان من از فردا شروع میکنم .انشاله جواب بده می خوام بشم 65 کیلو الان 73 هستم .
حتما خیر میدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-18 09:14
سلام من امروز روز دوم دیروز سخت نگذشت امیدوارم بتونم وزنمو کم کنم و دیگه چاق نشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-18 02:46
سلام
بچه ها من با این رژیم چاق شدم که!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-18 02:45
سلام.. امروز سومین روز رژیمم بود و من کاملا بهش عمل کردم
اما دوستان... من به جای اینکه کم کنم 2کیلو به وزنم اضافه شد
و از این بابت خیلی ناراحتم...
قدم 170 هست و وزنم 67 بود... یعنی این رژیم چاق کننده بوده!
نمیدونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-16 23:43
سلام دوستان...من از فرذا شروع میکنم و صددرصد نتیجه شو بهتون میگم...من قدم 164 و وزنمم 64 کیلویه...وزن ایده الم 55 کیلوبه امیدوارم کلی نزدیک بشم به وزن ایده الم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-15 21:10
سلام بچه ها . اومدم که خبر وزنمو تو این چندروز رژیم بدم . من امروز روز 5رژیمم بود که خودمو وزن کرد3 کیلو کم کردم. ولی شیطون گولم میزد موقع ناهار چندتا تیکه کوچولو مرغ میخوردم. آخه دلم ضعف میرفت ;-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-15 20:22
به نقل از سایه:
اگر این رژیم را در یک ماه ادامه دهیم چقدر وزن کم میکنیم؟


فقط یک بار در هر 3 ماه میتونی بگیری وگرنه عواقب بدی داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-14 15:50
من امروز روز دوم رژیم رو دارم. خیلی خوبه . فقط لوبیا رو از کدوم نوع بخورم؟
لوبیا سبز یا چیتی؟
من 165 قدمه و 61 کیلو وزنمه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-14 11:37
سلام. دردوران شیردهی میشه این رزیم گرفت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-14 11:28
سلام
من امروز رژیم غذایی رو دیدم قدم 165 وزنم 68 از فردا این رژیم غذایی رو میگیرم چون میتونم تحمل کنم من اصلا" گرسنم نمی شه میوه وسیزیجات هم خیلی دوست دارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-12 19:07
سلام من سومین روزن و خیلی خوبه یکم احساس گرسنگی بهت دست میده ولی باید تحمل کنی و به وزنی که کم می کنی فکر کنی من تا حالا ۳ کیلو کم کردم اخر هم براتون کامنت می زارم که چی شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-11 10:58
سلام منطورتان از یک فنجان برنج نصف بشقاب است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-10 20:34
سلام من امروز روز اول رژیمم بود…
معده درد و سردرد گرفتم …
68کیلوأم قدمم 167
با دوستم قول دادیم رژیمو ادامه بدیم ؛
من دوس دارم لاغر بشم … امیدوارم تا آخرش طاقت بیارم و نتیجه بگیرم …
بهتون میگم نتیجه رو …
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-10 18:31
من امروز اولین روز رژیمم بود. خیلی احساس گشنگی میکنم. میوه میخورم ولی برطرف نمیکنه گشنگیمو. سر درد گرفتم. ایشالله بتونم 6روز دیگشو تحمل کنم. من 72 کیلوم با قد164و اخرین روز ورن میکنم نتیجه رو حتما حتما میگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-10 17:40
سلام یه سوال وقتی که دیدم دارم از دست میرم میشه یه چیز دیگه هم بخورم؟ حالا یه سوال دور از شوخی میشه صبحانه یه لیوان چای سبز خورد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-10 13:53
من الان فقط خوندمش دیدم واقعا رزیم سختیه در خودم نمیبینم بتونم اینجوری باشم
یا خداااااااااااااااااااااااا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-09 15:05
اگر این رژیم را در یک ماه ادامه دهیم چقدر وزن کم میکنیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-09 09:17
سلام.منظور إز يك فنجان برنج يك فنجان پخته هست يا خام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-07 21:15
سلام دراین 7روز رپیم همه اش نهاروعصرانه برنامه شده بود
س صبحانه چی بخوریم راهنمایی بفرمایید متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-11-02 08:37
سلام من قبلا این رژیمو گرفتم جواب هم داده ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که بعد از رژیم دوباره به خوردن قبلی ادامه ندید ،این رژیم هم هر ۳ ماه یک بار می تونید تکرار کنید ،من هم باز می خوام شروع کنم.همه گی موفق باشید دوستان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-11-01 12:17
دوستانی که این رژیمو انجام دادن لطفا بیان نتیجه رو به ماهم بگن ببینیم تاثیر داشته یا نه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-29 16:41
سلام، ممنون بخاطر این رژیم، من 25 سالمه قدم 170 و و زنم بخاطر مصرف قرص و اشتهای زیاد 98 کيلوگرمه، طبق ضریب بی ام ای وزن ایده آلم 66 کيلوگرمه، پس با این حساب باید 32 کیلو کم کنم، فقط يادتون نرخ بچه های عزیز اگر مشکلی پیش اومد به دکتر مراجعه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-28 00:49
سلام ببخشید من صبحا که میرم مدرسه به جای صبحانه باید میوه بخورم ینی؟؟؟؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-27 11:08
این رژیم رو میشه تا دو هفته ادامه داد؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-27 10:55
من رفتم نسخه اصلی شو گرفتمممم میخوام شروع کنم ولیی همش مامانم اون غذایی و درست میکنه که دوس دارممم :-P
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-27 00:47
سلام، این کاهش وزن برگشت نداره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-26 13:49
سلام من اين رژيم رو گرفتم فقط صبح هويچ خوردم عيبي نداره يا از فردا دوباره شروع كنم كسي ميتونه كمكم كنه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-25 18:59
به نظر رژیم خوبیه ..75 کیلو هستم از فردا این رژیم رو می گیر م خدا کنه لاغر شم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-24 02:00
سلام من امروز 3 روزه گرفتم 2 کیلو کم کردم البته با پیاده روی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-23 16:11
سلام من 13 سالمه با قد 150 و وزن 51 کیلو. ایا این رژیم مناسب سن من هست؟
اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-23 15:09
سلام بچه ها, دیروز روز چهارمم بود پنجتا موز با سه لیوان شیر خوردم ولی مثل روزای قبل نیم کیلو کم نکردم امروز روز پنجمم هستش کاهش وزنم متوقف شده. فردا میخوام یه رژیم دیگه رو امتحان کنم. ولی در کل تو این چهار روز ۳کیلو و ۳۰۰گرم کم کردم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-22 18:01
سلااااااااام...وای من میخوام از فردا شروع کنم رژیمو...دعا کنین کم کنم..من 16 سالمه قدم160وزنمم-_-71.............منتظرم باشین روز هفتم نتیجه رو بگم....خدافظ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-22 14:27
به نقل از نغمه:
من تازه این رژیمو خوندم و از فردا میخوام بگیرم. بعد عروسیم خیلی وزنم رفت بالا و اعتماد بنفسم اومده پایین خدا کنه بتونم رعایت کنم .درضمن من به چایی معتادم عجیب میشه چایی کم رنگ خورد؟؟

من چایی سبز میخورم با رژیم دوستم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-21 19:23
سلاااااام من اومدم تا نتبجه ی روز دومم به اطلاعتون برسونم از
صبح تا الان فقط کاهو و کلمو قارچو ذرتو هویج خوردم.
البته بازم شیطون گولم زد و ی برگ کالباسم خوردم
خلاصه نیم کیلوی دیگه هم کم کردم دوستان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-21 17:36
سلام
من امروز این رژیم رو شروع کردم و خیلی هم گرسنه شدم آخه میوه تنها دل آدم ضعف میره
امیدوارم تا آخرش بتونم ادامه بدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-21 14:57
من یه سوال دارم اینکه این وزنی که کم میکنیم با این رژیم چربی بدنه یا فقط آب بدن کم میشه ؟چون من باشگاهم میرم ولی میخوام بدونم اینو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-21 14:52
سلام بچه ها. من امروز روز سومم هستش. خودما وزن کردم ۵. ۲ کیلو کم کرده بودم اخرین روز خودما وزن میکنم و خبرشا میدم بتون. همه تو باشگاه بم گفتن که لاغر شدم. من اول ۶۴ بودم با قرص و ورزش شدم۵۹ بعد الان با این رژیم تو سه روز شدم ۵. ۵۶. صبح که وزنم رو دیدم شاخ دراوردم باورم نمیشد خیلی خوشال شدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-21 09:38
سلام من از فردا میخام این رژیمو امتحان کنم باید 5 کیلو کم کنم در ضمن کل هفته هم باشگاه میرم 3 رو ایروبیک 3 رو بدنسازی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-21 05:45
به نقل از saba:
آخه مگه میشه ادم تو ی روز فقط شیرو موز بخوره
به نظر من که رژیمش تعادل نداره):

اره عزیزم من رژیم سه روزه شیر.موز گرفتم عالی بود4کیلو.کم کردم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-20 22:27
من امروز این رژیمو شروع کردم.
نتیجه رو حتما اعلام میکنم البته دوتا قاشق گوشت چرخی خوردم آخه واقعا خوشمزه بنظر میومدمیومد، از عذاب وجدانمم چیزی نگم بهتره
فردا میتونم سبزیجات بخورم شکرخدا
وزن فعلیم ۶۳ کیلو و ۳۰۰ هست.
دعا کنین به ۵۵ برسم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-20 21:37
من روز دومم بود امروز ولی گرسنم شد چون از سبزیجات متنفرم. صبحان از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰ هم باشگاه میرم ولی خودما وزن نکردم تا جمعه خبرشا میدم بتون. اخ گشنمه :-(
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-20 19:11
منم میخوام از فردا شروع کنم امیدوارم بتونم تا تهش برم واقعا دیگه از اضافه وزنم خسته شدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-20 10:49
این نظرات رو خودتون میگذارید؟
آخه هر چی ما نظر میدیم منتشر نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-19 17:20
آخه مگه میشه ادم تو ی روز فقط شیرو موز بخوره
به نظر من که رژیمش تعادل نداره):
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-19 14:08
سلام
من و دو نفر از دوستانم این رژیم رو شروع کردیدم هر روز هم خودمونو وزن کردیم من روزی 700گرم دوستم روزی 500گرم وزن کم کردیم
امروز روز 6هست . من قبلا این برنامه رو اجرا کردم 4کیلو کاهش وزن داشتم اما بعدش هم باید رعایت کرد اگر به روال قبل از رژیم غذامصرف بشه
وزن کم شده برمیگرده!ولی شروع خوبیه واسه عوض کردن سبک غذاخوردن!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-17 14:24
با سلام من هم امروز می خوام شروع به گرفتن ای رژیم کنم...حتما خبر کن کردن وزنم رو بهتون گی دم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-16 12:30
من امروز شروع کردم به گرفتن این رژیم انشاالا یاااادم نره بتونم تا هفت روز ادامه بدم آخه من همش یادم میره یه وقتایی رژیم دارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-15 08:46
من یکبار این رژیم رو امتحان کردم و4کیلو کاهش وزن داشتم
ولی بعدش باید رعایت کنید چون اگر به روال قبلی رفتارکنید وزنتون بیشترهم میشه
توصیه میکنم برای گرفتن این رژیم غذایی با یکی از دوستانتان برنامه را شروع و رقابت کنید تا انگیزه داشته باشید به طور مداوم این برنامه را اجرا کرده و ادامه دهید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-14 15:33
سلام من اين رژيم رونگرفتم ولي توي طول روزهيچي نميخورم وكلي هم لاغرشدم فك كنيدمن٧٥كيلوبودم الان ٦٤يا٦٥كيلوشدم ولي احساس ميكنم كه معدم اسيب جدي ديده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-10-11 17:16
من این رژیم و گرفتم امروز اومدم تو این سایت بنویسم که نتیجش چی شد.من 4 کیلو کم کردم تو این 7 روز و میخوام همچنان ادامه بدم البته وسطش یه هفته استراحت میدم بعد.عالی بود.اصلا هم گشنم نشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-09 00:53
سلام خرما هم جزو میوه حساب میشه? چای و قهوه هم میشه خورد?
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-06 17:38
انشالله رژیم خوبی باشه من از فردا میگیرم هفته بعد حتما میگم چه اتفاقی افتاده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-10-04 13:16
سلام.
ميخوام بدون خرما جز ميوه ها حساب ميشه يا نه؟ چاي و قهوه هم ميشه استفاده كرد يا نه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-27 17:08
به نقل از toxic:
چرا این رژیم تو سایتهای مختلف از روز 4 ، رژیمش متفاوته ؟؟؟
یکجایی نوشته گوشت و گوجه فرنگی اما اینجا اصلا پروتئین نداره

من ترجمه اصلیشو خوندم گوشت داشت ولی برای اونایی ک گیاهخوارن گفت میتونین برنج بخورین ب جای گوشت.من روز چهارمم و دو کیلو کم کردم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-25 12:05
سلام دوستان من امروز روز دوم است که رژیمم اصلا گرسنه نشدم امیدوارم جواب بده چون دوهفته دیگه تولد دوستم است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-25 08:51
Slm.
Man az shanbe in rezhimo shuru mikonam…
hame migan khubam vali dus daram hanuzam bishtar az in size kam konam …
bhtun khabaresho midam …
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-22 17:46
من از امروز میخوام این رژیم ر شروع کنم اما اینجور که دوستان میگن درست جواب نمیده ایا واقعا جواب میده یانه؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-18 15:43
رزیم خوبیه من امتحان کردم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-17 13:55
من هم این رژیم رو گرفتم و امروز روز 6 هست ..دیروز که وزن کردم فقط 1 کیلو کم کردم ...رژیم سختی نیست فقط همت میخواد برای شروعش ! امیدوارم 7 کیلوی بعدی رو تا فردا کم کنم !!!!!!!!! البته من هیچگونه فعالیتی نداشتم !!لااقل برای پاکسازی بدن خوبه ! کم کردن وزن در افراد مختلف فرق میکنه ، بنا به سن - وزن و قد و جنس ...پس آنچنان انتظار معجزه نداشته باشید !! موفق باشید همگی ..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-17 00:58
خانوم ها من قراره از شنبه شروع كنم اگر جواب داد حتما خبر ميدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-16 08:59
من ازشنبه شروع کردم وامروزروزسوممه
یکم روزاول ودوم معده دردداشتم
اصلاباورم نمیشه جمعه که روزه هفتممه بتونم نیم کیلوکم کنم.:((
دعاکنیدروم اثربزاره واقا مریضی امونموبریده.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-14 17:03
چرا این رژیم تو سایتهای مختلف از روز 4 ، رژیمش متفاوته ؟؟؟
یکجایی نوشته گوشت و گوجه فرنگی اما اینجا اصلا پروتئین نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-10 12:06
به نظر استاندارد نیست...اینکه یک روز فقط یک گروه غذایی استفاده بشه ....باید همه گروههای غذایی به تناسب در کنار هم باشن.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-09-09 08:38
دوستان غیر موارد ذکر شده در بالا در طول روز هیچ چیز دیگه نباید مصرف کرد؟
مثلا من که در اثر گرسنگی دچار افت قند و فشار خون و سردرد میشم باید چکار کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-09 08:36
سلام دوستان
میخواستم بپرسم که غیر موارد ذکر شده در بالا هیچ چیز دیگه ای نباید مصرف کرد؟
مثلا من که دچار افت قند و فشار خون و سردرد میشم در اثر گرسنگی باید چکار کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-04 00:28
من میخوام از فردا شروع کنم خدا کنه بتونم کم کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-02 08:19
سلام در این رژیم میشه در طول روز چای و قهوه خورد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-02 00:31
من میخوام از فردا شروع کنم امیدوارم نتیجه بده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-08-25 12:10
من روز سوم این رژیمم . تا الان 2 کیلو کم کردم . اما خوب فقط میوه بخوری یا سبزیجات معلومه که خواه ناخواه کم میکنی . مهم ماندگاری بعد رژیمه . یکم سخته چون دلم برای نون تنگ شده :-( . ولی تا اخرش میرم . وزنم برام مهم نیست . دلم میخاد سایزم کم بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-08-23 18:32
من این رژیمو گرفتم و 5 کیلو وزن کم کردم برای اینکه بهتر جواب بده حتما در هر روز 45 دقیقه ورزش پشت سر هم باید انجام داد به طوری که حسابی عرق کنید و ضربان قلبتون بالا بره این رژیمو با فاصله زمانی حداق 2 هفته یکبار می شه استفاده کرد. رعایت کم خوردن و ورزش به ماندگاری این کاهش وزن کمک می کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-08-21 11:06
سلام در این رژیم میشه در طول روز چای خورد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-08-21 00:54
سلام ،من میخوام این رژیم و بگیرم واقعا جواب میده؟بعد همون دستور اصلی رژیم هستش جاهای دیگه متفاوته
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-08-20 00:13
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان من میخوام از شنبه این رژیم یه هفته ای روبگیرم واقعا تاثیر داره وزن کم کنم بعد هیچ عوارضی نداره پوست صورتم خراب نمیشه ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-08-18 09:47
با سلام خدمت دوستای گلم
من روز 5 این رژیمم .واقعععا رژیم فوق العاده ایی امروز خودمو وزن کردم 6 کیلو وزن کم کردم .
البته به عرض دوستان برسونم که بعضی از افراد زود وزن کم میکنن و بعضی از افراد دیر ساختار بدنی هر فردی با یکی دیگه فرق داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-08-17 12:43
سلام
من این روش رو بدون کم و کاست اجرا کردم ... از لحاظ وزنی تغییری نکردم و متوجه کم کردن وزن نشدم ولی بعد چند وقت کاملا خودشو نشون داد و وزنم کم شده ... توان جسمیم بهتر شده و احساس شادابی میکنم

خدا رو شکر رژیم سختی نیست فقط شروع کردن میخواد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-08-17 03:05
سلام دوستان،من امروز شروع کردم وروز خوبی رو پشت سر گذاشتم،بقول دوستمون زهرا حس سبکی دارم.امیدوارم تا جمعه به نتیجه معقولی برسم.میام و خبرشو میدم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-08-16 11:08
سلام دوستان عزیز. من روز دوممم هست. خیلی شکمو هستم ولی دیروز اصلا گرسنه ام نشد حس سبکی دارم امیدوارم بتونم ادامه بدم حتی اگر فقط یک کیلو وزن کم کنم این حس سبکی/ سلامت پوست و دعاگو بودن دستگاه گوارش بیچاره رو دوست دارم. اگر به اینها فکر کنیم نه به کم کردن فکر کنم راحتتر بتونیم ادامه بدیم . سلامت و شاد و پیروز باشید / 7 روز دیگه میام خبرتون میکنم /
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-08-16 08:06
من هم روز٦هستم...فقط ٢كيلو كم كردم...اما نسبت به باقي رژيم ها بهتره....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-08-15 23:50
من حتی یک گرم هم کم نکردم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-08-09 13:34
من و همكارم بزور دوكيلو كم كرديم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-07-28 10:51
به نقل از pegah:
نمکم میشه مصرف کرد همراه گوجه مثلا؟!

اره میشه نکم استفاده کرد ولی کم .اگه هم احساس ضعف کردین یک عدد خرما ویا یک دانه ساقهطلایی استفاده کنید ولی نه بیشتر .خیلی کم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-07-28 10:48
سلام من این رژیم گرفتم نامردی دیدم تشکر نکنم عالی بود و اصلا سخت نبود با اینکه من تحرکم زیاده اصلا گرسنم نشد و باعث میشه پوست شفاف بشه اگه درست رعایت بکنید خیلی وزن کم میشه من 5کیلوکم کردم در 7 روز و خیلی خوب بود اگه همراه با رژیم تحرکم داشته باشی وناخونک نزنید خیلی تاثییر داره.و اصلا احساس گرسنگی نمیکنی بری سلامت هم خوبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-07-25 11:53
واقعا عالي بود من گرفتم ٥ كيلو كم كردم و ظاهرا واقعا جمع شدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-07-15 00:50
من گرفتم و نیم کیلو زورکی وزنم کم شد . اما رژیم راحتی بود سخت نبود اما دقیقم توضیح نداده مثلا چایی خرما و ... میشه در روز مصرف داشت یا نه . نمک . قند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-07-12 20:36
واقعا خدایی 6 کیلو کم کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-06-30 05:40
آدم مگه می تونه یه روز فقط موز و شیر بخوره!!!!!!!!!1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-03-01 12:28
ببین این رژیم درست پوست شفاف میکنه و گوارش خوب ولی از چربی های بدن ۸ کیلو کم نمیکنه از انجای که ۷۰درصد بدن اب تشکیل داده فقط اب بدن میاد میره. خب نتیجه میگیریم این فقط کاهش وزن میاره نه چربی سوزی. چربی سوزی زمانی اتفاق می افته که از ورزش و تغذیه سالم استفاده کنی. درصورتی که وزنه بزنی چربی کم کم ماهیچه میشه و از بین میره .. و در اخر اون شیر و موز خودش باعث این میشه اب بدن کم بشه ...موفق باشی ...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-06-30 05:38
من از امروز دارم این رژیمو میگیرم . امیدوارم بتونم وزن کم کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-06-30 05:36
ممنون مطلب خوبی بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-06-30 05:33
خیلی رژیم خوبی بود اصلا هم سخت نبود. من 6 کیلو وزنم کم شد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-06-30 05:24
من این رژیمو گرفتم ولی چون زیاد چاق نبودم 5 کیلو وزنم کم شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-05-13 15:25
منم فقط یک یا دو کیلو اضافه دارم به نظرت میشه منم ۵ کیلو کم کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-06-30 05:17
به نظر منم رژیم سختی باید باشه مخصوصا برای من که شکمو هستم. ولی میشه امتحان کرد. شاید وزن منو کم کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-06-30 05:13
این رژیم به نظرم باید سخت باشه. مگه میشه ادم یه روز فقط گوجه فرنگی بخوره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11396-04-20 13:54
من اين رژيم رو گرفتم حدودا ٣ كيلو كم كردم. اميدوارم شما ها هم كم كنيد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-06-30 05:10
من این رژیم لاغری رو گرفتم و وزنم کم شد ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-06-27 00:07
میشه بجای گوجه چیز دیگه ای مصرف کرد این رژیم رو برای کسی میخوام ،
آیا واقعا این رژیم عمل میکنه؟!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-06-26 06:28
من همچیو کامل انجام دادم
فعالیتم هم بالا بود
کلا یک کیلو بیشتر کم نکردم!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-11394-06-23 18:15
یه فنجان برنج یعنی چی ؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-08-30 03:44
معمولا واحد فنجان برای برنج خشک استعمال میشود. ولی کاتب چرا این واژه رو نوشته من یکی هم حیرونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-05-11 13:16
نوشته روزی 1کیلو من 4 روزه فقط میوه و سبزیجات میخورم تازه 1کیلو کم کردم چطور پس میگین روزی 1کیلو؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-05-11 13:14
نوشته 8کیلو تو یک هفته من الان روز 4ام فقط میوه و سبزیجات بعد فقط 1کیلو کم کردم چطور میگین روزی 1کیلو؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-05-04 03:09
آیا واقعا عمل میکته
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-04-24 14:42
نمکم میشه مصرف کرد همراه گوجه مثلا؟!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-10-05 03:45
سلام نه چون نمک باعث آب جمع شدن زیر پوست میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
lifestyle-left-1
lifestyle-left-2
https://goo.gl/YV73Dk
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
خوشرنگ ترین ترکیب رنگ مو برای مامانها!+عکسخوشرنگ ترین ترکیب رنگ مو برای مامانها!+عکس

با ترکیب رنگ مو هایی که به شما پیشنهاد می شود می توانید هم سفیدی ها را خوب بپوشانید و هم رنگ بسیار زیبا و خوشرنگی را به مادر عزیزتان هدیه کنید

 
sabacode-728*90-970309 top mobile only
X