در اینجا داستانهایی در مورد ستارگانی می‌خوانیم که در صحنه فیلمبردای تصادف کرده اند، دچار شکستگی استخوان شده اند، مجروح شده اند و....
                                                         
مشاغل خطرناک
صحنه فیلمبرداری جاییست که رویا به حقیقت می‌پیوندد اما همیشه همانطور که زیبا و پرزرق و برق به نظر می‌رسند نیستند. در اینجا داستانهایی در مورد ستارگانی می‌خوانیم که در صحنه فیلمبردای تصادف کرده اند، دچار شکستگی استخوان شده اند، مجروح شده اند و خلاصه اتفاقات زیادی برایشان رخ داده است.
 
1.   هال بری
هال بری در هنگام فیلمبرداری دچار چند حادثه شده است. در فیلم "روزی دیگر بمیر" چشمش آسیب دید، در گوتیکا بازویش شکست و در برداشتی در شب در فیلم "زن گربه ای"  به خاطر ضربه ای که به سرش خورد در بیمارستان بستری شد. در اسپانیا وقتی دخترش با چند بز بازی می‌کرد او دنبال آنها می‌دوید که قوزک پایش صدمه دید. در این مورد آخر البته کسی از او فیلم نمی‌گرفت!
هال بری

2.   براد پیت
براد پیت هنگام بازی در نقش "آشیل" در فیلم "تروی"، مجروح می‌شود و آشیل پایش پاره می‌شود، جالب است نه!  در نتیجه این حادثه،  تولید فیلم بعدی او به نام "12 یار اوشن" عقب می‌افتد.
براد پیت

3.    بن استیلر
یک مورد عجیب: بن استیلر هنگام بازی در فیلم Along Came Polly مورد حمله راسو قرار گرفت. استیلر می‌گوید: "دندانهایش مانند تیغ تیز بود، تجربه وحشتناکی بود". او پس از این حادثه واکسن هاری زد تا از ابتلای احتمالی به این بیماری جلوگیری کند.
 
4.    آنجلینا جولی
آنجلینا جولی هنگام بازی در فیلم "سالت"  در 2010 در حادثه ای سرش دچار جراحت شد  و مجبور شد برای مداوای آن به بیمارستان برود. البته او پس از معاینه پزشکی کامل مرخص شد و به کارش ادامه داد.

آنجلینا جولی

5.    رایان رینولدز
رایان رینولدز به هنگام بازی در فیلم "فانوس سبز " عددی را روی شانه اش چسباند که البته پس از اتمام فیلمبرداری باید بر می‌داشت. کندن این شماره برایش دردسر ساز شد و با درد و مشقت زیادی بالاخره از شر آن خلاص شد!
 
رایان رینولدز
6.    اورلاندو بلوم
بازی در فیلم "ارباب حلقه ها" برای بلوم مانند پیاده روی در پارک نبود، او در این فیلم از اسب افتاد و یکی از دنده هایش شکست. آیا ارزشش را داشت؟

اورلاندو بلوم


7.    ویگو مورتنسن
فیلم ارباب حلقه ها یک مصدوم سرشناس دیگر هم داشت و آن ویگو مورتنسن بود. او در صحنه نبرد "دو برج" یکی از دندانهایش خورد شد. او همچنین در صحنه ای دیگر از همین فیلم دو تا از انگشتهای  پایش در برخورد با یک کلاه خود شکست.

ویگو مورتنسن

8.    رز مک گوان
رز مک گوان در فیلم (Red Sonja) نهایت تلاشش را داشت و البته هزینه زیادی هم برایش داد. او در صحنه ای به علت یک حادثه دچار آسیب عصبی شد و مجبور شد مچ و آرنجش را به دست تیغ جراحان بسپارد. در آن موقع او حتی نمی‌توانست از دستش استفاده کند، او اکنون تقریبا به وضعیت سابقش برگشته است.

 رز مک گوان

9.    جکی چان
این ستاره اکشن البته صدمه های سر صحنه برایش غیرعادی نیست. سه بار بینی، یک بار قوزک پا، اغلب انگشتان دست، هر دو استخوان گونه و اگر کافی نیست باید بگوییم یک بار هم جمجمه اش شکسته است.
 
جکی چان

10.    دانیل کریج

حتی جیمز باند هم شکست ناپذیر نیست! در فیلم "Quantum of Solace" ضربه ای به صورت دانیل کریگ اصابت کرد و صورتش 8 تا بخیه خورد و نوک یکی از انگشتانش نیز قطع شد. نگران نباشید، حالا دیگر او بهبودی کامل یافته است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/02/Premiere.jpg


تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
  
اختصاصی سیمرغ


مطالب پیشنهادی:
خطرناک‌ترین فیلمهای دنیا!! +تصویر
5 نفر از دیوانه‌ترین بیمارهای روانی در فیلم‌های‌ هالیوود!! (+عکس)
10 چهره مشهوری که دست به خودکشی زدند اما موفق نشدند!!
هالیوودی‌هایی که برای مبارزه با ایدز کمک کردند!! (+عکس)
16 بازیگر هالیوود که آخرین فیلم خودشان را ندیدند! (+عکس)