مسئولان اگر نظری در خصوص بازیگری می‌دادند ایشان کار خود را انجام می‌داد و به نظرات اهمیت نمی‌داد مثلاً ما به ایشان آقایان گلزار...


 
پاسخ رضا استادی به اظهارات سلحشور
آقای سلحشور فكر می‌كرد انوار الهی به ايشان تابيده!
مسئولان اگر نظری در خصوص بازیگری می‌دادند ایشان کار خود را انجام می‌داد و به نظرات اهمیت نمی‌داد مثلاً ما به ایشان آقایان گلزار، زندگانی، پیروزفر را برای نقش حضرت یوسف(ع) معرفی کردیم که ایشان گفتند من با افراد بی نماز کار نمی‌کنم.
رضا استادی مدیر سابق روابط عمومی سریال حضرت یوسف(ع)  در خصوص سخنان اخیر فرج‌الله سلحشور کارگردان و تهیه کننده این سریال گفت: آقای سلحشور تمام پول‌هاو امکاناتی را که در خصوص این سریال گرفته اند را نگفته و فقط 6 میلیاردی را که از تلویزیون گرفته‌اند عنوان می‌کنند؛ این در حالی است که ایشان مبلغی بالغ بر 6 میلیارد تومان نیز از ارگان‌های مختلف مانند سپاه، شهرداری، وزارت اقتصاد و دارایی نیز براي ساخت اين سريال دریافت کرده‌اند.
 
وی در خصوص زندانی شدنش كه سلحشور  به آن اشاره كرده بود نیز اظهار داشت: درسال 84 به دلیل مسائل خانوادگی و مهریه به زندان افتادم، که پس از پرداخت مهریه از زندان آزاد شدم که این مسئله هیچ ارتباطی با سریال حضرت یوسف(ع) نداشته و ایشان نبايد این زندانی شدن را به سریال ربط بدهد.
 
استادی در ادامه افزود: اينكه ما در اختلافات‌مان مسائل خانوادگی يكديگر را به ميان بكشيم اخلاقی نيست در صورتی كه من نيز در خصوص مسائل خانواده ايشان می‌توانم حرف‌هايی بزنم.
 
وی در ادامه اين گفت و گو مدعی می‌شود: آقای سلحشور از كنار تهيه‌كنندگی اين سريال توانسته براي خود ويلايی در امام‌زاده داوود بسازد.
 
استادی تصریح کرد: آقای سلحشور معتقد است انوار الهی و قرآنی به ایشان تابیده است و به غیر از ایشان همه افراد بی‌دین هستند.
 
 
مدیر سابق روابط عمومی سریال حضرت یوسف در پاسخ به سخنان سلحشور در خصوص کار همزمان در پروژه های مختلف گفت: من در پروژه مختارنامه نیز مدیر روابط عمومی هستم و این بدان معنا نیست که کم کاری کرده باشم زیرا ایشان در آن زمان با دانستن این مطلب که در چند سریال دیگر نیز فعالیت دارم به دنبال من آمد و به نظر می‌رسد آقای سلحشور درصدد تخريب من است.
 
استادی ادامه داد: آقای سلحشور در ساخت سريال به هیچ عنوان نظر افراد دیگر را قبول نداشت و مسئولان اگر نظری در خصوص بازیگری می‌دادند ایشان کار خود را انجام می‌داد و به نظرات اهمیت نمی‌داد مثلاً ما به ایشان آقایان گلزار، زندگانی، پیروزفر را برای نقش حضرت یوسف(ع) معرفی کردیم که ایشان گفتند من با افراد بی نماز کار نمی‌کنم. ایشان از کجا می‌دانند این افراد بی نماز هستند؟
 
وی افزود: مسئله انتخاب آقای مصطفی زمانی این بود که می‌خواستند دستمزد کمتری به خاطر بازیگر پرداخت کنند.
 
استادی در پايان مدعی شد: آقای خاتمی رئیس جمهور پیشین مبلغ 300 میلیون تومان به این سریال از طرق مختلف و امکانات کمک کردند که ایشان تا به حال این مطلب را عنوان نکرده‌اند.
 
 
 
 مطالب مرتبط:
سلحشور: سینما جایی مناسب برای دختران من و دیگر خانم ها نیست
كو یوسف خوشنام ما؟
 

    
    
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: www.jahannews.com