گران‌ترین بازیگران زن سریال‌های تلویزیون
با گران قیمت ترین بازیگران سریال های تلویزیونی آشنا شوید. ستاره سریال خانواده مدرن، سوفیا وراگا گران ترین بازیگر تلویزیونی به نقل از مجله فوربس است. درآمد این بازیگر در سال گذشته سی میلیون دلار تخمین زده شد.
ستاره مجموعه خانواده مدرن، سوفیا وراگا گران ترین ستاره تلویزیونی به نقل از مجله فوربس است. به ،درآمد این بازیگر در سال گذشته سی میلیون دلار تخمین زده شد. این بار هم بازه زمانی ماه ژوئن 2012 تا ژوئن 2013 بوده است.
 
این دومین سالی است که این بازیگر  در صدر این فهرست قرار می گیرد.مقام دوم /سوم این فهرست به طور مشترک به ماریسکا هارگیتی( مجموعه نظم و قانون) و کیلی کوکو(مجموعه تئوری بیگ بنگ) تعلق دارد که درآمدشان یازده میلیون دلار بوده است.

خواهران کارداشیان کلوئه کورتنی و کیم ، که برنامه زنده ایی را در شبکه ی «ایی» دارند مقام چهارم گرانترین ستارگان را با ده میلیون دلاربه خود اختصاص داده اند.

بازیگر کمدی تلویزیون و سینما ملیسا مکارتی که در مجموعه شبکه ان.بی.سی «مولی ومایک» نقش آفرینی می کند او هم با ده میلیون دلار مقام پنجم را دارد. این بازیگر امسال «گرما» را با ساندرا بولاک روی پرده سینماها داشت.

ایمی پوهلر ستاره« Parks & Recreation» برای نخستین بار در این فهرست قرار گرفته و مقام سیزدهم را داراست. سوفیا وراگا بازیگر کلمبیایی و چهل ویک ساله در آمدهای جانبی هم دارد. او  خط تولید وسائل خانه دارد. خواهران کارداشیان هم خط تولید لباس /عطردارند.


 
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
 
www.seemorgh.com/culture
 
منبع : caffecinema.com