حرکت زشت و عجیب شبکه سه تلویزیون!
یکشنبه شب گذشته در حین مکالمه تلفنی گبرلو با هاتف علیمردانی، تلویزیون آنتن را از این برنامه گرفت و به صورت غیرمنتظره آگهی پخش کرد. شبکه سه پس از پخش این آگهی هم بار دیگر به استودیوی «هفت» بازنگشت و در...
شبکه سه در حین پخش برنامه «هفت» در شامگاه یکشنبه، به ناگاه آنتن را از این برنامه گرفت و به طور غیرمنتظره‌ای آگهی پخش کرد.

برنامه سینمایی شبکه سه، شامگاه یکشنبه گذشته در حین پخش مکالمه تلفنی گبرلو با کارگردان «مردن به وقت شهریور»، به صورت غیرمنتظره‌ای قطع شد. یکشنبه شب گذشته حدود ساعت 2:15 دقیقه بامداد در حین مکالمه تلفنی گبرلو با هاتف علیمردانی، تلویزیون آنتن را از این برنامه گرفت و به صورت غیرمنتظره آگهی پخش کرد.

شبکه سه پس از پخش این آگهی هم بار دیگر به استودیوی «هفت» بازنگشت و در اقدامی عجیب شروع به پخش فیلمی سینمایی کرد(!) سه الی چهار دقیقه پس از پخش این فیلم، پخش شبکه سه بار دیگر به استودیوی این برنامه برگشت و محمود گبرلو، مجری برنامه بدون اشاره‌ای به علت این اتفاقات اعلام کرد که وقت نداریم و از بینندگان خداحافظی کرد. شبکه سه در ادامه فیلمی که پیش از این دقایقی از آن پخش شده بود را روی آنتن فرستاد.
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: isna.irمطالب پیشنهادی:
فرصتی ویژه برای شوخی با یک آقازاده در جشنواره فیلم فجر! + تصاویر
میترا حجار، هانیه توسلی و پریناز ایزدیار در کاج جشنواره فیلم فجر + تصاویر
حاشیه های شب سوم جشنواره فیلم فجر 92 در برج میلاد
مریلا زارعی و بابک حمیدیان در جشنواره فیلم فجر 92 + تصاویر
محسن تنابنده با گریمی جدید در سریال شاهگوش