در «آبرنگ» بهنوش بختیاری میکروفن به دست روانه کوچه و بازار می‌شود و تلاش می‌کند با ایجاد صمیمیتی تصنعی و کاذب در کنار مردم در سبزی‌فروشی و بقالی بایستد تا آنها با دوربین موبایل‌‌هایشان با او عکس یادگاری بگیرند!
«آبرنگ» برنامه‌ای است که طبق مد این روزهای حاکم در تلویزیون متمرکز بر فرستادن پیامک لطیفه توسط مردم عادی و کوچه و خیابان ساخته شده و البته در کنار آن یک مجری به اصطلاح بامزه و خندان را به میان مردم می‌فرستد تا با آنها شوخی‌های سطحی کند یا با طرح سؤالات بی‌ سر و ته و به اصطلاح سرکاری شعور مردم را زیر سؤال ببرد. این مسئله نیز خود در کم کردن هزینه‌ها ریشه دارد. تهیه‌کننده برنامه که همه تجربه‌اش فعالیت به عنوان مشاور رسانه‌ای پروژه‌های تلویزیونی بوده(!) می‌خواسته با حداقل هزینه، برنامه‌ای برای مخاطبان بسازد تا پول خوبی دست خودش را بگیرد و برای همین تنها بخش اندکی از بودجه را صرف تولید «آبرنگ» کرده!

در «آبرنگ» بهنوش بختیاری میکروفن به دست روانه کوچه و بازار می‌شود و تلاش می‌کند با ایجاد صمیمیتی تصنعی و کاذب در کنار مردم در سبزی‌فروشی و بقالی بایستد تا آنها با دوربین موبایل‌‌هایشان با او عکس یادگاری بگیرند! آیا سطح یک برنامه تلویزیونی را آنقدر باید پایین آورد که در آن شاهد عکس یادگاری گرفتن مجری به ظاهر خاکی و درویش مسلک (! ) با مردم باشیم. این خوب نیست ساعتی از یک شبکه تلویزیونی با خنده‌های سطحی بازیگری پر شود که به نظر می‌رسد علاقه عجیبی به نماهای کلوزآپ دارد و با تهیه لنزهای رنگی برای چشمانش و آرایش غلیظ و بوتاکس چهره‌اش، مدام برای مردم رخ‌نمایی و طنازی می‌کند.
آیا بردن دوربین فیلمبرداری تا درون‌بینی یک مجری زن یک سوء‌استفاده غیراخلاقی برای جلب توجه مخاطب نیست؟!گرد آوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:Salamcinema.ir


  مطالب پیشنهادی:
«زندگی سفید» امین حیایی!!!
معرفی کتاب های مورد علاقه ی هالیوودی ها+ تصاویر
الناز شاکر دوست در یک انیمیشن+ تصاویر
نگار جواهریان و رامبد جوان در «پریدن از ارتفاع»+ تصاویر
هدیه تهرانی به روز مبادا رسید+ تصویر
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان

یکی از مشهورترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی ایران سی و سه پل یا همان پل الله وردی خان است که در شهر اصفهان قرار دارد. در این مطلب تصمیم داریم به معماری سی و سه پل بپردازیم و حقایق جالبی را در رابطه با این مکان تاریخی مطرح کنیم

 
X