جزئیات فصل جدید خندوانه اعلام شد
رامبد جوان و جناب خان و دیگر عوامل «خندوانه» که برای ادای دین به مردم عزیز ایران به مناطق سیل زده سفر کرده اند درباره سری جدید این برنامه توضیحاتی دادند

«خندوانه» بعد از ماه صفر به آنتن برمی‌گردد : «قاچ» رامبد جوان در ماه رمضان

سید علی احمدی تهیه کننده برنامه «خندوانه» شبکه نسیم حضور عوامل «خندوانه» در مناطق سیل زده را ادای دین این برنامه به مردم شریف ایران دانست و افزود: از روز گذشته با سفر به استان خوزستان در بین مردم سیل زده حاضر شدیم و قرار است در این سفر آیتم های ویژه‌ای را با حضور مردم حادثه دیده ضبط کنیم تا از آن در ۱۵ برنامه «قاچ» استفاده شود.

رامبد جوان و جناب خان و عوامل برنامه در این سفر تلاش کردند تا با کاهش آلام مردم گرفتار سیل برای دقایقی لبخند را روی لبانشان بنشانند و دلشان را شاد کنند.

وی ادامه داد: این ۱۵ قسمت بخشی از تعهد ۷۰ قسمت برنامه «قاچ» بود که قرار است مطابق با کنداکتور شبکه در نیمه اردیبهشت ماه امسال و در ماه مبارک رمضان پخش شود.

احمدی گفت: این ۷۰ برنامه «قاچ» با مشارکت سازمان جمعیت هلال احمر با هدف آگاهی بخشی درباره مخاطرات طبیعی مانند زلزله و سیل تولید شده است.

تهیه کننده «خندوانه» با توجه به شعار سال، تشویق به تولید و مصرف تولیدات داخلی را از اولویت‌های ساخت سری جدید این برنامه برشمرد و گفت: در تولید برنامه‌های آینده «خندوانه» اهتمام ویژه‌ای به این هدف می‌شود و از حضور کار آفرینان موفق کشور نیز بیشتر استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: به امید خدا بعد از ماه صفر فصل جدید «خندوانه» را روی آنتن شبکه نسیم خواهیم داشت. در اینجا جا دارد از همراهی مخاطبان عزیزمان تشکر کنم و امیدوارم با حمایت‌های رسانه ملی شاهد رشد این برنامه در سال ۹۸ باشیم.
 

بیشتر بدانید : رامبد جوان مخاطبان خندوانه را غافلگیر کرد!

بیشتر بدانید : وقتی مسابقه عصر جدید، نفس خندوانه نوروزی را گرفت!! + عکس

بیشتر بدانید : ناگفته های رامبد جوان از پشت صحنه خندوانهگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: jamejamonline.ir