سریال "پایتخت" برای همیشه تمام شد؟
به دلیل حواشی پخش سریال «پایتخت ۶» و نیز انتقادات وارده به گروه، نه‌تنها خبری از ساخت ۴ قسمت باقی‌مانده این فصل نیست بلکه خبرها حکایت از بسته شدن کامل پروژه «پایتخت» دارد 

حواشی باعث شد گروه دیگر تمایلی برای ادامه پروژه «پایتخت» نداشته باشند؟!

به دلیل حواشی پخش سریال «پایتخت ۶» و نیز انتقادات وارده به گروه، نه‌تنها خبری از ساخت ۴ قسمت باقی‌مانده این فصل نیست بلکه خبرها حکایت از بسته شدن کامل پروژه «پایتخت» دارد.

برخلاف وعده‌های اخیر سیروس مقدم مبنی بر ادامه ساخت چهار قسمت باقی‌مانده سریال «پایتخت ۶» اما شنیده‌های خبرنگار آنا حاکی از آن است که این وعده عملی نخواهد شد و مخاطبان دیگر نباید منتظر قسمت‌های پایانی این سریال باشند.

«پایتخت ۶» نوروز امسال در کنداکتور شبکه یک سیما قرار گرفت ولی به‌واسطه حواشی عجیبی که به دلیل رویکرد خود در قصه و اقتباس از فیلم‌فارسی‌های قبل از انقلاب داشت، بارها مورد هجمه قرار گرفت و نهایتا هم به شکل کامل روی آنتن نرفت.

بیشتر بدانید : رحمت و همسرش در نقش گوگوش و بهروز وثوقی؟ + عکس

بیشتر بدانید : دیالوگ جنجالی و مستهجن +18 سریال پایتخت سوژه شد! + عکس

سریال بنابر اعلام تیم تولید، در همان زمان به دلیل شیوع کرونا و عدم پیگیری بازی‌های لیگ برتر به توقف موقت رسید تا با آرام شدن اوضاع، چهار قسمت باقی‌مانده و تولید نشده را در اولین فرصت کلید زده و روی آنتن ببرند. با این وجود تاکنون هیچ خبری مبنی بر این اتفاق عملیاتی نشده است.

این درحالی است که این روزها همه سریال‌های تعلیق شده در پی شیوع کرونا، تصویربرداری خود را از سرگرفته‌اند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور ساخت هستند.

«پایتخت ۶» اما نه‌تنها پیش‌تولید خود را آغاز نکرده بلکه هرکدام از عوامل آن درگیر پروژه‌های تازه شده‌اند. نقطه کلیدی این ماجرا نیز محسن تنابنده است که به زودی در پروژه سینمایی «قهرمان» اصغر فرهادی ایفای نقش خواهد کرد. حتی مهدی فرجی مشاور سریال نیز سراغ تهیه مجموعه تلویزیونی «صفر بیست و یک» رفته است.

بیشتر بدانید : محسن تنابنده و امیر جدیدی برای اولین بار در فیلم اصغر فرهادی + توضیحات بیشتر

در همین راستا یکی از بازیگران سری ششم «پایتخت» ضمن گلایه از برخوردهای انتقادی به این سریال تاکید کرد که عوامل نه تنها رغبتی برای ساخت سری‌های بعدی پایتخت ندارند بلکه پایتخت ۶ را نیز نمی‌خواهند به پایان برسانند.

این بازیگر که حضور پررنگی در سری اخیر «پایتخت» داشت، اعلام کرد حواشی پخش سریال و نیز انتقاداتی که انجام شد، باعث شد گروه دیگر تمایلی برای ادامه پروژه «پایتخت» نداشته باشند و حتی خبر از بسته شدن پرونده این سریال بدهند.

این درحالی است که بازیگران و سازندگان این سریال، ظاهرا بودجه مدنظر برای سری ششم پروژه را نیز به طور تمام و کمال دریافت کرده‌اند. در نهایت باید دید اختلافات سیما با تیم تهیه و تولید به کجا خواهد رسید؟ 

 

بیشتر بدانید : بدون محسن تنابنده تکلیف پایتخت چه می شود؟! + عکس

بیشتر بدانید : پایان غیرمعمولی "پایتخت 6" با حاشیه های فراوان

بیشتر بدانید : قسمت آخر "پایتخت 6" چه زمانی پخش می شود؟

بیشتر بدانید : همه ی جنجال ها و حاشیه های خانواده معمولی + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: ana.ir