رابطه خودکشی اینفلوئنسر "سرجوخه" با دنیا جهانبخت؟!
 احمد معظمی معتقد است که سکانس خودکشی اینفلوئنسر اینستاگرامی در سریال «سرجوخه» بر اساس شخصیت خاصی نوشته نشده و می‌تواند به دنیا جهانبخت هم ارتباط داشته باشد

خودکشی اینفلوئنسر «سرجوخه» چه ربطی به دنیا جهانبخت دارد؟

سریال تلویزیونی «سرجوخه» با کارگردانی احمد معظمی که دو قسمت دیگر به پایان می‌رسد تصویری از پشت پرده شاخ‌ های مجازی را به تصویر می‌کشد. در یک قسمت این سریال اینفلوئنسر اینستاگرامی برای جذب فالوئر دست به خودکشی می‌زند که تداعی کار دنیا جهانبخت است.

احمد معظمی درباره ارتباط این دو شخصیت با یکدیگر گفت:
«یک عده می‌گویند این ماجرا به دنیا جهانبخت ارتباط دارد و عده دیگری می‌گویند بی ارتباط است. خود ما در راستای مطلبی که نویسنده نوشته بود پیش رفتیم و قضاوت این موضوع را برعهده بیننده گذاشتیم.

این موارد اهمیت چندانی ندارد و همه این افراد شوخی هستند چون ما به ماجرایی پرداختیم که اهمیتش بیش‌تر از این چیزها است. ما حتی میزانسن‌ها، دکوپاژها و فضاسازی‌های خیلی خاص‌تری نسبت به کارهای قبلی انجام دادیم و زمان زیادی برای ساخت این مجموعه در نظر گرفتیم. چون مخاطبی که ما را دنبال می‌کند تمام کارها از سراسر دنیا را می‌بیند پس ما باید محتوای درخوری ارائه دهیم که به چشم مخاطب بیاید و یک پیامی همراه خود داشته باشد.»
 

ترفند شاخ های اینستاگرام برای جذب فالوئر

شاخ های اینستاگرامی ترفند های جالب و عجیبی برای جذب فالوور دارند. برخی از شاخ های اینستاگرامی دست به خودکشی می زنند. سناریوی خودکشی شاخ های اینستاگرامی یکی از ترفندهای عجیب آن ها برای جذب فالوور شده است.شاخ های اینستاگرامی مثل دنیا جهانبخت با منتشر کردن اوضاع نامناسب زندگی و اقدام به خودکشی هایش فالوورهای میلیونی برای خود جمع کرد. اکنون سریال سرجوخه ترفند های شاخ های اینستاگرامی را نشان می دهد.

در قسمت دوم «سرجوخه» ماجرای چگونگی جذب فالوئر از طریق اخبار جعلی از جمله قتل و خودکشی روایت شد. «سرجوخه» که با محوریت مسائل روز جامعه و مشکلات جامعه نقبی به زندگی جوانان زده؛ در دومین قسمت خود به ماجرای چگونگی افزایش فالوئر با سوءاستفاده از عواطف و احساسات و نشر اخبار جعلی از جمله خودکشی ورود کرد.

در این قسمت کاراکتر اینفلوئنسر سریال با بازی نازنین کیوانی برای جلب توجه و جذب فالوئر طی ارتباطی لایو با دنبال کننده های صفحه اش با خوردن قرص دست به خودکشی میزند!

 

بیشتر بدانید : گریم پیام احمدی نیا در نقش قهوه چی خلافکار! + عکس

بیشتر بدانید : میلاد حاتمی و محسن افشانی سوژه سریال تلویزیونی + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir/rokna.net