بهترین زمان برای غذاخوردن که باعث لاغری می شود
برای کاهش وزن مناسب و سریع، اصولی را در مورد تغذیه باید دنبال کنید که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم

برای کاهش وزن بهتر چه زمانی غذا بخوریم؟

دکتر کورتنی پیترسون: در مورد رابطه اوقات روز و وزن گیری مطالعاتی انجام داده ایم و با تغییرات متابولیسم بدن متوجه شدیم که افزایش و کاهش وزن می تواند با این فاکتور دچار تغییرات قابل توجهی شود.

جدیدترین تحقیقات نشان می دهد که خوردن و نخوردن غذا در ساعتی از روز می تواند سرعت لاغری و کاهش وزن را دو برابر تغییر دهد. بر اساس این مطالعات شما می توانید اینگونه سریع وزن کم کنید:

  • می توانید هر نوع خوردنی و مواد غذایی سالم که دوست دارید بخورید اما فقط از ساعت 8 صبح تا 2 بعدازظهر.

  • غذاهای سبک و کم کالری را نیز بین ساعت 2 تا 6 بعد از ظهر قرار دهید و به هیچ وجه بعد از این ساعت یعنی 6 عصر چیزی نخورید.

کاهش وزن

این نتیجه تحقیقات جدیدی است که توسط دکتر کورتنی پیترسون در دیلی میل منتشر شده است. او در این باره گفت: در مورد رابطه اوقات روز و وزن گیری مطالعاتی انجام دادیم و با تغییرات متابولیسم بدن متوجه شدیم که افزایش و کاهش وزن می تواند با این فاکتور دچار تغییرات قابل توجهی شود.

بر اساس همین مطالعات من پیشنهاد می کنم افرادی که در پی تناسب اندام هستند ، وعده های غذایی خود را بین ساعت 8 تا 2 بعد از ظهر مصرف کنند و پس از ساعت 6 عصر چیزی نخورند. این به نظر رژیمی سخت می رسد اما تاثیر آن فوق العاده است به خصوص برای کسانی که قصد کاهش سریع وزن خود را دارند.این رژیم لاغری محدود باعث سوزاندن چربی و کالری به مقدار زیاد می شود."

بیشتر بدانید : کاهش وزن به کمک ماساژ

بیشتر بدانید :  توصیه هایی برای تثبیت وزن کاهش یافته

بیشتر بدانید : جعفری را برای کاهش وزن و سم زدایی جدی بگیرید

بیشتر بدانید : کاهش وزن|چطور سیر باشید و لاغر شوید!

بیشتر بدانید :  نوشیدنی هایی مناسب برای کاهش وزن

بیشتر بدانید :  نوشیدنی هایی مناسب برای تامین آب بدن و کاهش وزن

تهیه و ترجمه: گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
اختصاصی سیمرغ