سیمرغسیمرغ
lifestyle-top-1
تازه های اصول دکوراسیون

لوازم تزیینی از گلدان گرفته تا عتیقه های قدیمی گزینه ای ایده ال برای رنگ ولعاب بخشیدن به خانه بدون رنگ آمیزی و با هزینه ی پایین است.

 
مقدار کمی رنگ می تواند کاربرد های فراوانی داشته باشد. بیایید با نحوه صرفه جویی این صاحب خانه ها در هزینه رنگ آمیزی از طریق افزودن لکه های ناچیز رنگ به دیوارها و اثاثیه خانه نگاهی بیاندازیم.
فراتر از انتظار
از نمای بیرون، این خانه بیشتر شبیه یک کلبه ییلاقی است. با قدم گذاشتن به محیط داخلی با اتاق های دلباز و پنجره های بیشماری مواجه خواهید شد که منظره ای دوردست و دلفریب از شهر را نمایان می سازد. دیوارهای به رنگ خاکستری کمرنگ و کف زرد روغنی این خانه، محیط زندگی را یکدست می کند. با این حال خانه کماکان روشن باقی می ماند و روکش های پارچه ای نو و طرح های رنگارنگ متنوعی را طلب می کند.

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!
ضرورت تهویه مطلوب 
وجود رنگهای خنثی دیوارهای اتاق به شما این امکان را می دهد تا کنتراست رنگی مورد علاقه خود را برای هریک از اساس و لوازم تزیینی ایجاد کنید. روکش های به رنگ آبی روشن و کوسن های نقش دار سالن نشیمن باعث میشود تا دیوارهای خاکستری و سطوح زردرنگ کف جلوه زیباتری داشته باشند. درهای کشویی فرانسوی می توانند در تابستان هوای خنک را به داخل بفرستند و از طرفی نور طبیعی خارج، محیط داخل را روشن می کند. 

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!

یک پیشنهاد :
وسایلی را انتخاب کنید که دارای پایه های رنگی باشند.برای مثال این میز با سطحی از چوب خیزران و پایه های نارنجی رنگ. تاثیر رنگ های غیرقابل انتظار در دریایی از رنگ های سفید و آبی روشن بی نظیراست.
طرحی برای بزرگترها
کاربرد رنگ صورتی تنها در مهد کودک ها و اتاق خواب بچه نیست. صورتی وقتی درکنار دیگر رنگهای کم رنگ مانند خاکستری قرار بگیرد فضایی کاملا بزرگسالانه ایجاد می کند. روکش این مبل راحتی با رنگ صورتی ملایم مانند بسیاری از اسباب و اثاثیه این کلبه ساحلی برای ایجاد نمایی مدرن تر تعویض شده است. اثاثیه چوبی و پررنگ بیش از بخش های کمرنگ به چشم می آیند. در اینجا سطح مایل به قرمز میزنهارخوری با مبل راحتی صورتی رنگ همخوانی بی نظیری دارد.

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!
 

ارتباط دادن همه وسایل با یکدیگر
در امتداد میز چوبی و سنتی اتاق نهار خوری با قسمتی دنج مواجه می شویم. یک صندلی با روکش صورتی رنگ با مبل راحتی آنسوی اتاق ست شده است. دو کوسن با رنگ سبز پرانرژی، کنتراست جالبی با رنگ سفید دورتادور این ناحیه دنج ایجاد می کند. یک روتختی نقش دار با رنگ های دو سوی اتاق همخوانی دارد. 

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!

یک پیشنهاد :
صندلی های بالصطلاح کارگردانی (با پایه های ضربدری و رویه ی پارچه ای) وسایل بسیار پرکاربردی هستند. با تغییر رنگ سفید و ساده آنها به رنگهای متنوع دیگر ظاهر کلی خانه را متفاوت کنید.
روح بخشی به فضای اتاق
صاحب این خانه برای روح بخشی به اتاق خواب طرح رنگی جالبی بکار برده است. دو صندلی برنگ زرد خردلی با طرح آنتیک خود از لحاظ رنگی با روتختی ست شده است. بالشی با رنگ صورتی و نارنجی روشن خود بسیار جلب نظر می کند. 

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!

یک پیشنهاد :
برای انتخاب تخت خواب و ملافه خود نگاهی به دور و بر بیاندازید. برای طرح های ملایم آنهایی را انتخاب کنید که دارای رنگهای وسایل موجود در اتاق باشند تا با یکدیگر ست شوند. در اینجا پس زمینه قهوه ای روشن روتختی با  کف پوش یک تیکه کاملا همخوانی دارد.
آرامشی لذت بخش
فضای آرامش بخش این حمام بواسطه دیوارها و وسایل کم رنگ آن ایجاد شده است. رنگ کرم قاب پنجره به دیوارهای کدر حمام حال و هوای دیگری داده است. قاب عکس های سیاه و سفید کنتراست کمی ساخته است با این وجود حس آنتیک بودن اتاق کاملا ملموس باقی مانده است.

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!

یک پیشنهاد :
انواع مختلف و جورواجور گل های تازه در رنگهای مختلف از نارنجی سوسن آمریکایی گرفته تا آبی ادریسی در مکانهای مختلف می تواند جلوه ای بی نظیر به خانه شما دهد.
 

نما دادن به آشپزخانه
طراحی کابینت های آشپزخانه فوق بصورت ورق لایه های افقی می باشد. این بخش تاقچه مانند مکان مناسبی برای به نمایش گذاشتن وسایل است. رنگ ملایم کابینت ها به صاحب خانه این اجازه را می دهد تا با استفاده از رنگهای روشن ولوازم آشپزخانه درطرحهای متنوع ،فضای این قسمت را سرگرم کننده سازد.

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!
یک پیشنهاد :
لوازم آشپزی رنگی را در معرض دید قرار دهید. در صورتی که فضای روباز ندارید آخر هفته را به برداشتن کابینت ها و قفسه بندی آشپزخانه اختصاص دهید.
  
روشن و ساحلی
تاریخچه ی این صندلی های پایه بلند با رنگ زرد روشن به دهه شصت میلادی بر می گردد. رنگ چشمگیر آنها کنتراست جالب توجهی با دیوارها و کف کم رنگ آشپزخانه دارد. ساحلی بودن این قسمت مربوط به رنگهای مختلف لوازم آشپزی می باشد. سایر وسایل در رنگهای سبز روشن و قرمز حس آفتابی بودن محیط را القا می کند درست مانند ساحل پشت پنجره. 

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!

یک پیشنهاد :
آشپزخانه نقش بسیار تعیین کننده ای دارد اما چیدمان آن ذوق هنری خاصی می طلبد. فضاهای خالی روی دیوار از جمله زیر طاق و یا مابین پنجره ها را با قاب عکس و یا سایر وسایل تزیینی پر کنید.
  
به نمایش در آوردن رنگ ها
بر خلاف بسیاری از منازل، رنگ بادمجانی دیوارهای این اتاق نشیمن بسیار دلنشین است. یک چنین رنگ غالبی بمنزله یک پرده نمایش بی نظیر برای بنمایش گذاشتن پوسترها و قالیچه های طرح دار رنگارنگ است. یک صندلی با طرح قدیمی و روکش سبز روشن از لحاظ رنگی با قالیچه و قاب عکس ها همخوانی دارد.

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!

یک پیشنهاد :

برای افزودن رنگها نگاهی به زیر پای خود بیاندازید. یک قالچه طرح دار رنگارنگ باعث روح بخشیدن به محیط و جلوه بخشی به کف های سرامیکی و چوبی می شود.
استفاده از وسایل قدیمی و آنتیک
وسایل قدیمی و خاطره انگیز همواره در بسیاری از خانه ها بچشم می خورند. این اسباب بازی با رنگ نارنجی روشن که در واقع یک کامیون کمپرسی است فضای خانه را سرگرم کننده و آرام بخش ساخته است.

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!

یک پیشنهاد :

لوازم تزیینی از گلدان گرفته تا عتیقه های قدیمی گزینه ای ایده ال برای رنگ ولعاب بخشیدن به خانه بدون رنگ آمیزی و با هزینه ی پایین است.
دکور بیرونی
ایوان سرپوشیده و دلباز این خانه، پذیرایی از مهمانان را آسانتر کرده و منظره زیبای جزیره را نمایان ساخته است. پارچه رومیزی کمرنگ و مقاوم میز نهارخوری با هر رنگ و طرحی ست می شود. صندلی های سفید و قرمز روشن حس دریانوردی و سوار بودن بر کشتی را القا می کند. یک دسته گل ساده از گل های مرواردید، آرامش ناشی از طبیعت را پررنگ تر می کند. 

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!

یک پیشنهاد :

در هنگام افزودن رنگها به فضای های بی روح خانه تناسب را مد نظر داشته باشید. قابهای  این صندلی های فلزی قلمی و باریک هستند. برای افزودن هرگونه رنگ قرمز دیگر اعتدال را رعایت کنید. 
روشهای دیگری برای رنگ بخشی به فضای خانه
حتی مقادیر اندک رنگ هم می تواند باعث طراوت بخشیدن به اتاق شود. لینک زیر حاوی مطالبی درباره نحوه افزودن دزهای پایین  رنگ و تاثیر آن در تغییر محیط اطراف شماست.

بدون رنگ آمیزی خانه تان را رنگی کنید!
تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
  1. ٧ سین
  2. تخم مرغ
  3. شیرینی
  4. خانه تکانی
پیشینه هزاران ساله ماهی قرمز در ایران + عکسپیشینه هزاران ساله ماهی قرمز در ایران + عکس

چند سال است که در آستانه نوروز برخی از افراد در ستیز با آیین‌های شاد نوروزی خواستار برچیدن سفره هفت‌سین و حذف سبزه و ماهی قرمز هستند و برای دست‌یابی…

تزیین تخم مرغ سفره هفت سین با گل های شاد بهاریتزیین تخم مرغ سفره هفت سین با گل های شاد بهاری

تزیین تخم مرغ سفره هفت سین یکی از کارهایی است که برای چیدن سفره هفت سین باید انجام دهید. برای سفره هفت سین امسال تخم مرغ های سفره هفت سین را با گل…

طرز تهیه سوهان کنجدی مخصوص عید نوروزطرز تهیه سوهان کنجدی مخصوص عید نوروز

سوهان کنجدی یکی از شیرینیهای پرطرفدار، هم برای خوردن، هم برای پختن است! برای تهیه آن به فر یا لوازم خاصی نیاز نیست، دستور تهیه‌اش ساده است، وقت…

پاکسازی ریه ها بعد از خانه تکانی با این خوراکی هاپاکسازی ریه ها بعد از خانه تکانی با این خوراکی ها

خانه تکانی نوروز به دلیل ایجاد گرد و خاک زیاد و استفاده از شوینده ها و پاک کننده های شیمیایی در مدت طولانی ، سموم مضری را وارد ریه ها می کند بنابراین…

lifestyle-left-2
 lifestyle-left-3
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!

اگر دنبال روش سریع برای کاهش وزن هستید حتما بخوانید. رژیم لاغری جنرال موتورز یا رژیم لاغری جی ام، رژیم لاغری ای است که یک هفته ای 8 کیلو وزن تان را کم می کند

 
X