در دکوراسیون داخلی این روزها، سقف ها را چگونه انتخاب و تزیین می کنند؟
سقف خانه های امروزی دیگر مانند خانه های قدیم ساده و بدون طرح نیستند. با ما همراه شوید تا شما را با مدل های مختلف تزیین سقف در دکوراسیون داخلی خانه های امروزی آشنا کنیم.

مدل های تزیین سقف در دکوراسیون داخلی

سقف سفید رنگ کلاسیک است اما انتخاب های دیگری هم وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها طراحی داخلی خانه را لوکس کنید.

بیشتر بدانید : بلندتر نشان دادن سقف کوتاه با چند ترفند ساده دکوراسیون داخلی!


سفید کلاسیک در دکوراسیون داخلی

سفید کلاسیک در دکوراسیون داخلی

چند دلیل وجود دارد که سقف سفید کلاسیک است و نباید نادیده گرفته شوند. اول اینکه تمیز، براق و با روح هستند و همچنین راهی مطمئن برای باز کردن فضا نیز هستند. همچنین رنگ سفید مانند یک بوم خالی است. وقتی از رنگ سفید کلاسیک برای سقف استفاده می کنید در واقع پس زمینه ای درست کرده اید که می توانید با هر چیزی تکمیلش کنید ، می توانید هر چیزی در این اتاق بگذارید. وقتی سقف را رنگ می کنید دیگر باید خوب به دیگر انتخاب هایتان فکر کنید چون ممکن است عدم هماهنگی با رنگ سقف طراحی داخلی خانه تان را خراب کند.


سقف لوکس تاریک در دکوراسیون داخلی

سقف لوکس تاریک در دکوراسیون داخلی

در حالی که سقف تاریک ممکن است کمی ترسناک به نظر بیاید اما یکی از راه های کاربردی برای لوکس کردن فضای داخلی است. با هماهنگ سازی رنگ تاریک سقف با دیوارها اتاق را بهم پیوند بزنید. برای مثال اگر برای سقف از رنگ شکلاتی تیره استفاده کرده اید از یک کاغذ دیواری با طیف رنگ شکلاتی استفاده کنید.

یک ایده دیگر : سقف که رنگی تیره دارد را با وسائل خانه که رنگی روشن دارند ترکیب کنید، این کار سطحی از لوکس بودن را به فضا می دهد چون تضاد وسائل خانه با سقف تیره رنگ در واقع یک ترکیب هوشمندانه و چشم نواز است.


سقف طرح چوب در دکوراسیون داخلی

سقف طرح چوب در دکوراسیون داخلی

این نوع سقف نیز نشانگر لوکس بودن و تجمل است. اگر فضایی بزرگ داشته باشید و بسیاری از وسائلتان نیز طرح چوب یا چوبی باشد می توانید به کمک یک نور پردازی حساب شده از سقفی با طرح چوب استفاده کنید.


سقف سیاه پر رنگ در دکوراسیون داخلی

سقف سیاه پر رنگ در دکوراسیون داخلی

بسیاری از افراد تا نتیجه را نبینند می ترسند که از رنگ سیاه پر رنگ برای سقف استفاده کنند. اما همیشه به آن پر رنگی و برجستگی که فکر می کنید نیست. برخی از طراحان داخلی خانه بر این عقیده هستند که رنگ مشکی در واقع از دید محو می شود و تمام توجه را به دیوارها جلب می کند.


هماهنگ کردن دیوارها و سقف در دکوراسیون داخلی

هماهنگ کردن دیوارها و سقف در دکوراسیون داخلی

اگر فضایی کوچک داشته باشید که بخواهید زیبایش کنید هماهنگ کردن سقف با دیوارها ایده ای عالی است. بعلاوه سقفی که سفید است یا رنگی روشن دارد وقتی با دیوارها هماهنگ می شود با یکدیگر پس زمینه ای عالی برای نمایش کارهای هنری ایجاد می کنند. اگر واقعا کارهای هنری زیبایی دارید توصیه می کنم برای سقف و دیوارها از رنگ تیره بهره بگیرید.


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : bedunim.ir