نخ بافندگی و کاموا لزوما تنها برای بافت لباس های بافتنی مورد استفاده نمی باشد ، بلکه می توان از آنها برای تزئینات دکوراسیون خانه و مبلمان هم استفاده کرد.

استفاده از کامواهای رنگی
برای دکوراسیون و طراحی و چیدمان وسایل خانه می توان از طرحی جدید مانند استفاده از انواع کامواهای رنگی بهره برده و با این کار دکوراسیون خانه را نه تنها زیبا و مدرن ساخت ،بلکه می توانید مدلی جدید را برای دکور منزل خود به کار گیرید.

 
قبل از کار: یک صندلی چوبی ساده
این صندلی چوبی بسیار ساده است و اصطلاحا مانند عصا خشک می باشد. به راحتی با کمک مقداری کاموای رنگی می توانید مدل آن را کلا تغییر داده و حتی رنگ آن را هم عوض کرده و زیبایی خاصی را به آن ببخشید.

 
بعد از کار : یک صندلی بسیار شیک
همان طور که می بینید در ابتدا کل صندلی را با اسپری نارنجی کرده و رنگی جدید را برای آن به وجود می آوریم. بعد هم با استفاده از کاموا ،شکوفه های زیبا و کوچکی را درست کرده و به تکیه گاه آن می چسبانیم و هم چنین یک گل رز زیبای صورتی بافته و آن را هم به صندلی می زنیم. روی نشیمن آن هم یک پارچه ی بافته شده زیبا می اندازیم تا به جذابیت آن بیافزاید.

 
قبل از کار : یک جعبه ی چوبی ساده
همانطور که می بینید این جعبه چوبی ساده که ممکن است سطل آشغال پذیرایی باشد بسیار زشت و ساده بوده و هیچ مدلی ندارد. شما می توانید آن را به ظرفی بسیار زیبا و شیک تبدیل کنید.

 
بعد از کار: یک جعبه ی پر استفاده
با استفاده از کاموا یک طرح زیبایی را بافته و روی آن می چسبانیم و هم چنین داخل آن را با انواع کامواهای رنگی پر می کنیم تا در نهایت آن را تبدیل به جایی برای نگهداری کامواهای رنگی خود کرده باشیم.

 
قبل از کار : بشقاب های ساده
می بینید که این بشقاب های بسیار ساده و یکدست نه تنها هیچ کاربردی ندارند، بلکه بسیار هم ساده بوده و اصلا حذاب نمی باشند. می توانید به راحتی این بشقاب های چوبی را با کاموا تزئین کرده و قاب های زیبایی را درست کنید.

 
بعد ازکار : بشقاب های تزئینی
در ابتدا داخل تمامی این بشقاب ها را با اسپری های رنگی رنگ کرده و بعد هم با استفاده از کامواهای رنگی ،طرح هایی زیبا را بافته و داخل بشقاب ها چسبانده ایم.به این ترتیب ،به همین سادگی آثارهنری بسیار زیبایی را درست کرده و آنها را به دیوار نصب کرده ایم.

 
قبل از کار : یک کمد بسیار ساده
همانطور که می بینید این کمد بسیار ساده و خسته کننده می باشد و اصلا طرح و مدل جذابی ندارد .می توانید از کامواهای رنگی استفاده کرده و به مانند استنسیل کردن روی این کمد ساده طرح هایی زیبا را بیاندازید.

 
بعد از کار : کمدی جذاب
در ابتدا این کمد رنگی یکنواخت داشته و بسیار ساده بوده و در نهایت همان طور که می بینید با کاموای سفید رنگ حروف انگایسی زیبایی را درست کرده و بافته ایم و تمامی آنها راروی این کمد چسبانده ایم .می بینید که به صورت ناگهانی چطور این کمد را به زیبایی تزئین کرده ایم.

 
قبل از کار: یک کاموای ساده
همان طور که می بینید در ابتدا فقط مقداری کاموای بی استفاده داریم که می توانید به راحتی از آن استفاده کرده و گل هایی زیبا که در تصویر زیر هم مراحل درست کردن آن را به شما نشان داده ایم را درست کنید.این کامواها حتما در هر خانه ای وجود دارد و در رنگ های گوناگونی می باشند که بلااستفاده هستند.

 
بعد از کار : گلی زیبا 
همانطور که می بینید از این کموا گل هایی ریز زیبا و شکوفه هایی درست شده است و تمامی آنها به یک شاخه وصل شده است و در نهایت روی یک کمد چسبانده شده است و همان طور که می بینید بسیار جذاب شده است.

 
قبل از کار : یک تکه چوب ساده
تاجی که بالای این مدل تخت استفاده شده است بسیار ساده و یکنواخت می باشد و باید آن را مطابق با مد روز تغییر داد. 

 
بعد از کار : مرسوم با مد روز 
با استفاده از بخیه های گلدوزی شده بر روی محل خواب ،آنر را به زیبایی تزئین کرده و چوب بالای تخت را سفید کرده و بعد هم آن رابا قاب های کاموایی تزئین کرده و حتی می توانید به دیوار بالایی تخت هم وسایل تزئینی بافتنی آویزان کنید.تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ مطالب پیشنهادی :
آموزش قابهای هنری ساده و زیبا با پارچه
6 راه برای تزئین کوسن‌های ساده
با این آدم برفی زیبا به استقبال کریسمس بروید
چگونه سبدهای چوبی را با پارچه تزئین کنیم؟
با کارتن های دور ریختنی یک ساک زیبا درست کنید
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!! رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!

اگر دنبال روش سریع برای کاهش وزن هستید حتما بخوانید. رژیم لاغری جنرال موتورز یا رژیم لاغری جی ام، رژیم لاغری ای است که یک هفته ای 8 کیلو وزن تان را کم می کند

 
X