با 4 روش کم هزینه پرده های ساده را تزیین کنید
پرده یکی از اجزای جدا نشدنی و اصلی هر دکوراسیون داخلی است. اگر شما هم پرده های اتاق ناهارخوری، اتاق نشیمن و اتاق خواب تان طرحی نداشته و ساده هستند به راحتی با 4 روش کم هزینه زیر می توانید آن ها را تزیین کنید

تزیین پرده های ساده با 4 ایده خلاقانه و کم هزینه

 تزیین پرده های ساده یکی از کارهایی است که می توانید برای تغییر مدل پرده های منزل تان انجام دهید. برای این کار نیازی به صرف هزینه های زیادی نیست و می توانید با چند ایده ساده پرده های ساده را تزیین کنید.

بیشتر بدانید : پرده مناسب برای پنجره های کوتاه در یک آپارتمان طبقه همکف

ایده شماره 1 برای تزیین پرده های ساده
ایده شماره 1 برای تزیین پرده های ساده

پرده اتاق نشیمن شما هم دوخت بسیار ساده ای دارد؟ دیگر نگران نباشید، با این ایده ساده و کم هزینه می توانید پرده اتاق نشیمن تان را تزیین کنید. برای این کار به چند متر نوار رنگی احتیاج دارید. بهتر است رنگ این نوار در تضاد با پرده اتاق نشیمن تان باشد. این نوار را به صورت چین دار بدوزید. بعد از اتمام کار این نوار چین دار را به لبه پرده اتاق نشیمن تان بدوزید.

ایده شماره 2 برای تزیین پرده های ساده
ایده شماره 2 برای تزیین پرده های ساده

پرده اتاق خواب تان یک حریر ساده است؟ نگران نباشید، برای تزیین این پرده ساده فقط کافی است به اندازه 2 سانت پایین آن را با جدا کردن تار و پود به صورت ریشه دار کنید.

بیشتر بدانید : پرده ریسه ایی، جدیدترین مدل پرده که می توانید در خانه درست کنید + آموزش

ایده شماره 3 برای تزیین پرده های ساده
ایده شماره 3 برای تزیین پرده های ساده

پرده اتاق ناهارخوری تان برای پنجره کوتاه است؟ نگران نباشید، فقط کافی است به اندازه ای که می خواهید پرده اتاق ناهارخوری تان بلند باشد به آن پارچه ای با طرح متفاوت بدوزید. برای پنهان کردن جای دوخت یک نوار باریک را با چسب حرارتی روی جای دوخت بچسبانید.

ایده شماره 4 برای تزیین پرده های ساده
ایده شماره 4 برای تزیین پرده های ساده

پرده اتاق خواب تان یک پارچه ساده است که طرحی ندارد؟ برای طرح دار کردن به یک قلمو باریک و مقداری رنگ آکرلیک نیاز دارید. با این رنگ و قلمو هر طرحی که دوست دارید روی پارچه می توانید بکشید.بیشتر بدانید : پرده اتاق خواب تان را با 10 نکته زیر اصولی و حرفه ای انتخاب کنید!!

بیشتر بدانید : مدل پرده 2018، پرده های شیک و ارزان قیمتی که خودتان میتوانید بدوزید!

بیشتر بدانید : جدیدترین مدلهای پرده برای فضاهای مختلف

بیشتر بدانید : چگونه در دکوراسیون پرده،فرش و مبلمان را ست کنیم؟

بیشتر بدانید : 7 ایده جالب برای پرده پنجره های شما


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ