در مقاله های گدشته به شما کاربردهای هوشمندانه و جدید از وسائل اطرافمان را بازگو کردیم به نمونه های جدیدی نیز توجه رمایید

یکی از نشانه‌های تیزهوشی این است که از وسایل قدیمی استفاده بهینه کنیم.به خانمهای خانه دار توصیه‌های فوق العاده و بسیار مفیدی را در چند مقاله پیشنهاد می‌دهیم
 
* اگر می‌خواهید به باغچه تان سری بزنید و باغبانی کنید دور تا دور زانوهایتان را پلاستیک ببندید تا از کثیف شدن آنها جلوگیری کند.
 
 
 
* هنگام مسافرت برای اینکه شیشه قرصهایتان زیاد جا نگیرد می‌توانید آنها را از شیشه خارج کنید و داخل جای لنزتان که دیگر استفاده نمی‌کنید بریزید.
 
 
 
* چه کسی گفته که میله مخصوص حوله که بالای سینک ظرفشویی یا در حمام است فقط برای آویزان کردن حوله است؟ می‌توانید مایع ظرفشویی و تمیز کننده‌های دیگر را هم به آن آویزان کنید.
 
 
 
برای اینکه دسته گل در گلدانهای دهانه گشاد خوب و مرتب بایستد می‌توانید از کشهای سر که از جنس لاستیک است استفاده کنید و دور تا دور گلها محکم ببندید.
 
 
 
*  با انداختن چند کش پلاستیکی، دیگر لیوان آب خنک لیز یا سرد نیست و انگشتانتان لیز نمی‌خورد.
 
 
 
*  از جعبه عینک تان که دیگر استفاده نمی‌کنید می‌توانید به عنوان جایی برای وسایل آرایشتان مثل موچین، قیچی،ناخن گیر، سوهان ناخن و... استفاده کنید.
 
 
 
*  برای اینکه سیم‌های برق به هم نپیچد می‌توانید از لوله مقوایی دستمال کاغذی‌های توالت استفاده کنید و سیم‌ها را داخل آن بگذارید.
 
 
 
* برای اینکه کفشها یا صندل‌هایتان را در داخل کمد بگذارید می‌توانید از کارتن‌های لیوان استفاده کنید و دور تا دور کارتن را کادوی زیبایی بپیچید.
 
 
تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
 
مطالب پیشنهادی:
خانه را برای فصل پاییز آماده کنید
نگهداری از عکس‌ها
برنامه ریزی برای نظافت منزل
راه های از بین بردن کرک فرش
کدبانوی دیجیتالی