مجلل ترين و خاص ترین ويلاهای اشخاص مشهور !
تنها چیزی که در مورد خانه اش میشود گفت این است که کاملا بی عیب و نقص است و خیلی خوب برازنده نام و شهرت دارنده اش است.
 
 
 
اگر خانه شما مال خودتان است، هر کاری را که بخواهید و امکان انجامش باشد میتوانید در آن انجام بدهید. اشخاص مشهور هم همینطورند. آنها هر کاری که از عهده شان بر بیاید میکنند تا خانه هاشان ویژگیهای خاصی به خود بگیرد و در هالیوود سری بین سرها باز کنند.
 

در بین همه ی اقشار جامعه، همیشه آدم هستند که از کم شروع کرده اند و الان مجللترین خانه ها را در دنیا دارند. مساله ی آنها دیگر راحتی خانه نیست،  بلکه عظمت و بزرگی آن است.

در ادامه متن، ده خانه ی برتر و مجلل مشهورترین آدمهای دنیا آورده شده است. 
 
 
 
 
10- برد پیت   Brad Pitt
 
واقعا هیچ کس از براد پیت مشهورتر نیست و طبیعی است که همه فکر کنند بازیگری در قد و قامت او باید خانه ای داشته باشد که نشانگر اهمیتش در دنیای سینما باشد.
 پیت خانه اش را در لویزیانا Louisiana ساخت. این خانه که در توفان کاترینا آسیب زیادی دید یک حیاط خلوت خیلی بزرگ، و خانه ی دو طبقه ای مخصوص پذیرایی از مهمانان داشت. 
 
 
 
 
 
9- ویلیام زیسبلت William Zysblat
 

او که تهیه کننده بزرگی است و با استودیوهایی مثل U2 و رولینگ استون Rolling Stone کار میکند، برای خودش خانه ای ساخته است که یکی از قشنگترین و مجللترین خانه ها در دنیاست.
خانه 6.7 میلیون دلار قیمت دارد و نماهایی که رو به اقیانوس و استخرهای آب گرم دارد بی نظیرند. به علاوه، این خانه چندین زمین برای تنیس و بولینگ دارد. همین باعث شده که عاشقان ورزش آن را خانه  کامل و بی کم و کسری بدانند.
 
 
 
 

 
8- تونی هاوک Tony Hawk 
 

قهرمانان ورزشی هم مثل ستاره های سینما میتوانند خانه هایی داشته باشند که میلیونها دلار قیمت داشته باشد. تونی هاوک یکی از این خانه ها را دارد. در قسمت عقب خانه 5000 فوت مربعی او یک زمین اسکی 4000 فوت مربعی قرار دارد.
این محوطه که دور تا دور آن با نرده محصور شده است، تجهیزات اسکیت، مانند ریل، هرم مرکزی و همینطور پستی بلندیهایی در کناره ها دارد. با وجود این امکانات، مجموعه ای کامل برای یک اسطوره  اسکیت به حساب می آید. 
 تونی هاوک عاشق ورزش است، برای همین در خانه اش حتی زمین بسکتبال و استخر شنا هم ساخته است.
 
 
 
 

7- جان تراولتا John Travolta
 

هیچ ولخرجیی در مورد خانه بیشتر از این نیست که شما خانه ای با فرودگاه داشته باشید . جان تراولتا ستاره  هالیوودی که در دهه 70 شناخته شد، اینچنین خانه ای دارد.
باند فرودگاه که در بیرون از خانه اش قرار گرفته 1.4 مایل طول دارد. طولش آنقدر هست که حتی یک بوئینگ 707 هم بتواند آنجا فرود بیاید. این خانه با داشتن 6 اتاق خواب و یک گاراژ بزرگ در عین حال هم مدرن و هم معاصر به نظر میرسد. راستش را بخواهید اگر این خانه اینها را هم نداشت، صرف اینکه دارای باند فرودگاه است آن را خیلی خاص و نادر می کند.
 
 
 
 

 
6- جوئل هارویست Joel Horowitz
 

شهرت تنها به ستاره های تلویزیون و سینما محدود نمی شود.
حتی مردان صنعت و تجارت هم می توانند در  بالای لیست ده تایی مجللترین خانه ها قرار بگیرند، جوئل هارویست، موسس شرکت طراحی لباس تامی هیلفیگر Tommy Hilfiger، یکی از این خانه ها را دارد که در نزدیکی دریاچه تاهو Tahoe در لاس وگاس Las Vegas واقع شده است. این خانه در زمینی به مساحت 20000 فوت مربع ساخته شده است و دارای استخر شنای مسقف، سرسرای بزرگ و سینمای خانگی با نوزده صندلی میباشد. ایده  اصلی در معماری این خانه متاثر از سبک های معماری در اروپاست، قیمتش هم چیزی در  حدود 100 میلیون دلار است.
 
 
 
 

5- رایان سیکرست  Ryan Seacrest
 

اگر شما بیش از ده سال تجربه در اجرای یکی از محبوبترین نمایش های امریکایی را داشته باشید طبیعتا خانه تان هم باید با شهرتتان تناسب داشته باشد.
خانه ای زیبا و در عین حال بی نظم رایان سیکرست روی تپه های هالیوود قرار دارد. این خانه، خانه  صلح نامیده می شود. خانه 10000  فوت مربع وسعت دارد. دارای 5 اتاق خواب، سالن بیلیارد و زمین تنیس است. به اینها چشمه و سالن ورزشی را هم اضافه کنید.
 
 
 
 

4- جری سین فیلد  Jerry Seinfeld
 

یکی از مشهورترین چهره های تلویزیونی در دهه ی 1990 جری سین فیلد است. تنها چیزی که در مورد خانه اش میشود گفت این است که کاملا بی عیب و نقص است و خیلی خوب برازنده نام و شهرت دارنده اش است.
این خانه که در سال 2000 میلادی – و  به قیمت 32 میلیون دلار که برای خودش رکوردی محسوب میشود - از بیلی جوئل Billy Joel خریداری شد آبنمای جذابی دارد که حالتی شاهانه به آن میدهد. 
خانه فعلی 14 جریب زمین ، سه ساختمان جداگانه با 24 اتاق، 8 حمام با وسائل کامل و 5 حمام نیمه ساز دارد.
 
 
 
 

3- مدونا  Madonna
 

بعضی از افراد مشهور خانه های جدید و طراحیهای بزرگتر را می پسندند.
ولی اگر شما یک خانه کلاسیک و زیبا بخواهید، باید سراغ خانه ای بروید که از قرنها پیش مانده است.
آشکومب Ashcombe  (خانه مدونا) نماد غرور و شکوه مدونا در انگستان است . مالک قبلی خانه سیسیل بیتون Cecil Beaton یک عکاس مشهور بود. آرامش و سکوت بهترین تعریف برای عمارتی است که بر روی زمینی قرار گرفته که اطراف آن چشم اندازی پر درخت و دره هایی سرسبز وجود دارد.
 
 
 
 
 
2- جرج کلونی George Clooney
 

وقتی به جذابیت فکر می کنید به جرج کلونی میرسید.
ویلای جرج کلونی، که در ایتالیا واقع شده است، نامش ویا اولندرا  Villa Oleandra است . این ویلا برای یک مرد مجرد خیلی بزرگ به نظر میرسد.
اما جورج کلونی به عنوان یک مرد مجرد خرج زیادی ندارد. پس میتواند ویلاهایی بزرگتر از این هم داشته باشد. این ویلا سالن تئاتر در فضای آزاد، استخر شنا و گاراژ بزرگی دارد که کلونی تمام ماشین ها و موتورهای محبوبش را در آنجا نگه میدارد.   
 
 
 
 
 
      
 
1- اپرا وینفری  Oprah Winfrey
 

اپرا که به نظر میرسد یکی از تاثیرگذارترین زنان در جهان باشد، کاملا طییعی است که خانه ای کاملا بی عیب و نقص داشته باشد.
خانه اپرا که واقع در محله سانتا باربارای Santa Barbara کالیفرنیا است 23000 فوت مربع وسعت دارد، و 6 اتاق خواب،14 حمام و یک سالن سینمای خانگی در آن وجود دارد.
چیزی که خانه اپرا را منحصر به فرد میکند این است که او یک دریاچه مصنوعی در آن ساخته است. علاوه بر این، این بنا یکی از سازگارترین خانه ها با محیط زیست در منطقه است.
 
 
گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
 
 
مطالب پیشنهادی :
شما این صندلی بریده را برای نشستن انتخاب می کنید ؟!
کودکتان را توی این کتاب ، بخوابانید !!
جدیدترین طرح ها و برچسب های دیواری !
جا زدن یک میز غذاخوری بجای آیینه، روی دیوار !!
خانه ای رویای به سبک غار !