سیمرغسیمرغ
lifestyle-top-1
تازه های دکوراسیون داخلی و افراد مشهور

کاشی و سرامیک های ساخت دست، ویژگی خاصی را به آشپزخانه شما خواهند داد. کاشی های سفید رنگ در میان کاشی های آبی رنگ، زیبایی را دو چندان خواهند کرد.
بافت سنگی واقعی
کاشی های ریگ مانند، بافتی طبیعی و سنگی را به فضای آشپزخانه می دهند. برای آنکه این حالت را طبیعی تر جلوه دهید، از دوغاب در بین کاشی ها استفاده نکنید. این کار فضا را زیباتر می کند. از سرامیک های سفید نیز می تانید استفاده کنید.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde13.jpg


طرح های تزئینی
کاشی و سرامیک های ساخت دست، ویژگی خاصی را به آشپزخانه شما خواهند داد. کاشی های سفید رنگ در میان کاشی های آبی رنگ، زیبایی را دو چندان خواهند کرد. با استفاده از چنین کاشی هایی، می توانید طرح های خلاقانه بسیاری را ایجاد نمایید. شما می توانید هر الگو و رنگ خاصی را که دوست دارید، با این کاشی ها پیاده کنید.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde14.jpgسادگی مدرن
این کاشی موزاییک شیشه ای، الگوی روح افزایی را به آشپزخانه شما می دهند. این کاشی ها، ابزار فلزی را به خوبی منعکس می کنند. این کاشی های زیبا، منعکس کننده نور به اتاق نشیمن می باشند.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde15.jpgکاشی های مرمری زیبا
با استفاده از چنین کاشی هایی، طرحی فوق العاده را به آشپزخانه خود دهید. برای افزودن عمق و افزایش تجملات، طراحان از کاشی هایی با گوشه های اریب استفاده می کنند. با استفاده از سایه های آبی و سبز در چنین فضایی، زیبایی را دیده و ارامش را حس خواهید کرد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde16.jpgبازگشتی به سنت
با استفاده از کاشی های گرد که معمولا برای کف پوش مورد استفاده قرار می گیرند، طرحی سنتی به آشپزخانه خود دهید.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde17.jpgگرمای فوری
با استفاده از این کاشی های مکزیکی که با دست رنگ شده اند، می توانید حس گرما را به آشپزخانه بدهید. با کاربرد این کاشی های مورب، دید خود را در آشپزخانه افزایش دهید.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde18.jpg


سطح یکپارچه
با استفاده از کاشی های زرد و سیاه در این آشپزخانه، می توانید طرحی خاص را ایجاد نمایید. وجود چنین رنگ های متضادی در کنار هم سبب می شود تا ترکیبی خاص شکل بگیرد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde19.jpgالهام گرفته از طبیعت
با استفاده از این کاشی های دست ساز در کل آشپزخانه، می تواند هنر صنایع دستی را به خانه آورید. این کاشی ها با سایه ای قهوه ای و سبز، بخشی از طبیعت را به منطقه پخت و پز می آورند و طراحی سنتی را نشان می دهند. ترکیب کاشی های مربع و مستطیل شکل، طرح خاصی را ایجاد می کند.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde20.jpgکنتراست کاشی ها
تو رفتگی در دیوار که بیشتر به عنوان مکان نگهداری ادویه ها از آن استفاده می شود، بسیار راحت است. همچنین فرصتی را به وجود می آورد تا با مواد اولیه بازی کنید. این کار سبب می شود تا کانون مرکزی را در آشپزخانه به وجود آورید. می توانید از کاشی های درخشان استفاده کنید و حاشیه آن را با کاشی های سفید پُر کنید.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde21.jpgکاشی های شیک
با استفاده از کاشی های کوچک آبی و کاشی های سفید، می توانید الگو و طرحی جدید را برای آشپزخانه خود ایجاد نمایید. با استفاده از چنین طرح هایی، نقطه مرکزی خاصی را برای بخش پخت و پز آشپزخانه ایجاد می کنید. در پایان، نظاره گر اثری هنری خواهید بود.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde22.jpgظرافت کلاسیک
با استفاده از کاشی های سنگی و استفاده از طرح های سنتی، آشپزخانه خود را تغییر داده و فضایی جدید به آن دهید. این کاشی های خاکستری و سفید، در کنار کابینت های سفید، طرحی خنثی را ایجاد می کند. کنتراست و طرحی ظریف که بسیار چشم نواز خواهد بود.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/05/kde23.jpg


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 


مطالب پیشنهادی :
هنر چیدمان آشپزخانه های کوچک را با ما بیاموزید
چطور کاشی آشپزخانه را با کابینت ست کنیم؟
آشپزخانه قدیمی تان را ارزان تغییر دهید ! ( قسمت اول )
ایده هایی جالب برای دکوراسیون آپارتمان های کوچک
چیدمانی زیبا با رنگ خاکستری
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
lifestyle-left-2
 lifestyle-left-3
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
یک راه ساده برای لاغر کردن شکمیک راه ساده برای لاغر کردن شکم

می توانید شکم خود را به راحتی آب کنید : راهنمای ۴ قسمتی ما برای خوردن، آشامیدن، و ورزش کردن شما را در هر زمان آماده پوشیدن لباس دلخواهتان می کند

 
X