یخچالها و فریزرهای جدید دارای طراحی مناسب برای رفع نیاز فضای ذخیره سازی مواد غذایی می‌باشند. در این مقاله چندین نوع از این یخچالها مورد بررسی قرار گرفته است.
 
 یخچالها و فریزرهای جدید دارای طراحی مناسب برای رفع نیاز فضای ذخیره سازی مواد غذایی می‌باشند. در این مقاله چندین نوع از این یخچالها مورد بررسی قرار گرفته است.
 
 1. این یخچال با تسهیلاتی که دارد به شما این امکان را می‌دهد که تمام کارهای لازم و ضروری و تنظیمات زیر انگشتان شما مهیا باشد. این یخچال دارای دو سیستم سردکننده می‌باشد که بهترین میزان رطوبت و سرما را در یخچال و فریزر ایجاد می‌کند. این سیستم، نگهداری از میوه‌ها و سبزیجات تازه را برای مدت طولانی‌تر سبب می‌شود. از دیگر تسهیلات این یخچال پرکننده سریع آب و یخ زدن سریع غذاها به منظور حفظ رطوبت و مزه غذا می‌باشد.

 
 
2. این یخچال دارای یک کشوی فریزر و 2 درب کنار هم می‌باشد، که فضای کافی برای انبار کردن مواد غذایی را به شما می‌دهد. این یخچال 26 فوتی با 2 سیستم خنک کننده نگهدای از مواد غذایی را به نحو احسن انجام می‌دهد. این در حالیست که احتمال ترکیب بو بین فریزر و قسمت ذخیره سازی مواد غذایی تازه در یخچال وجود ندارد.

 
 
3. این یخچال با 5/29 فوت گنجایش بیشترین فضا را برای ذخیره سازی مواد غذایی مهیا می‌کند. و فضای کافی برای تمام خواربارتان و دسترسی سریع به آنها را دارد. طرح ظاهری آن زیبا و براق و حرفه‌ای می‌باشد که برای هر آشپزخانه‌ای مناسب است.

 
 
4. یک ویژگی عالی این یخچال ذخیره‌سازی قابل تبدیل آن می‌باشد. در بعضی موارد شما نیاز اساسی به فضای بیشتر برای یخچال هستید یا فریز بزرگتر لازم دارید. این یخچال این امکان را به شما می‌دهد که کشوی پایین آن را به هر موردی که نیاز دارید تغییر دهید. کشوی آن قابل تبدیل به یخچال یا فریزر می‌باشد. و با یک دکمه خواسته شما را انجام می‌دهد.

 
 
5. ارتقاء عالی یخچال‌های جدید باعث شده است که تمام سلیقه‌ها را به این نوع یخچالها با دربهای فرانسوی جذب کند. یک ویژگی عالی این یخچال بلند بودن فضای مخزن آب و یخ می‌باشد که به راحتی پارچ‌های بلند و ظروف قهوه را می‌توان آب یا یخ کرد. به علاوه ویژگی دیگر آن داشتن مفصل‌های هیدولیک می‌باشد که به صورت خودکار باعث بسته شدن درب‌ها می‌شود.

 
 
6. این یخچال با تکنولوژی جدید تهیه شده است و دارای یک تلویزیون ال سی دی و رادیوی اف ام و کنترل از راه دور می‌باشد. درب سمت چب امکان تمام تنظیمات را به راحتی به شما می‌دهد.

 
 
7. این یخچال دارای سیستم خنک کننده عالی می‌باشد که سطح رطوبت و سرمای کافی برای نگهداری مواد غذایی ایجاد می‌کند. کشوهای موجود در آن همگی قابلیت تنظیم برای لبنیات و گوشت و غذا و ... دارد تا دمای مناسب برای نگهداری هر یک را ایجاد کنید. و ویژگی دیگر، این است که درب یخچال در صورت باز بودن به صورت خودکار بسته خواهد شد.

 
 
8. تمام یخچال‌ها دارای سایزهای یکنواخت می‌باشند اما این نوع یخچال به شما این امکان را می‌دهد که یخچال‌هایی متناسب با فضای آشپزخانه‌تان داشته باشید. این 11 ترکیب متفاوت از یخچال و فریز و سردکننده‌های بطری در این شرکت امکانات و تسهیلات بی پایانی را برای شما به وجود می‌آورد. یخچالها و فریزها می‌توانند در کنار هم و یا در مکانهای متفاوت از اتاق به صورت دربدار یا کشویی و یا ستونی قرار گیرند.

 
 
9.این یخچال به صورت کشوهای خنک کننده در آشپزخانه عمل می‌کند. دارای پهنای 36 اینچی و فضای2 تایی می‌باشند که فضای 7 فوتی را در اختیار شما قرار می‌دهد و با داشتن محفظه‌های متعدد امکان تفکیک مواد غذایی را به شما می‌دهد. فضاهای ارایه شده برای مواد غذایی تازه و سالاد‌ها بطری‌ها و غیره کاربرد فراوان دارد.

 
 
10.یک مجموعه 2 منطقه ای برای قرار دادن بطری‌ها می‌باشد. که به طور مستقل هستند اما در یک قسمت واحد قرار گرفته اند. شما می‌توانید دمای آن را بین 40 تا 65 درجه تنظیم کنید. این یخچال دارای سیستم خنثی‌کننده ارتعاش‌ها می باشد و از بطری‌ها در برابر جنبش و حرکات محافظت می‌کند تا آسیب نبینند و دارای سیستم هشدار دهنده برای باز بودن درب آن می‌باشد که شما را از باز بودن دربها مطلع سازد.
 
 
تهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی سیمرغ
 www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
 مطالب پیشنهادی:
چيدمانى تازه ،آشپزخانه اى منظم
طرحی نو در دکوراسیون منزلتان تنها با یک کلیک
جدیدترین مدلهای چوب پرده
10 ایده منحصر به فرد برای تزئینات پرده
دکوراسیون‌های زیبا