دستشویی‌های حمام از بهترین جنس تهیه می‌‌‌‌‌شوند. ما هم از این دستشویی‌های حمام و ظرف شویی‌های شیک استقبال می‌‌‌‌‌کنیم. می‌‌‌‌‌توانید انتخاب کنید؛ دستشویی دلخواه شما کدام است؟
 
 
حمام‌های امروزی دیگر مانند حمام‌های قدیمی نیستند، حمام‌های امروزی یکی از مکان‌های شیک و زیبای خانه به شمار می‌‌‌‌‌روند. دستشویی‌های حمام از بهترین جنس تهیه می‌‌‌‌‌شوند. ما هم از این دستشویی‌های حمام و ظرف شویی‌های شیک استقبال می‌‌‌‌‌کنیم. می‌‌‌‌‌توانید انتخاب کنید؛ دستشویی دلخواه شما کدام است؟
 

1- دستشویی تمام شیشه ای

 
یک دستشویی صیقلی و شفاف که توانایی ذخیره آب را نیز دارد و به دیوار نیز نصب می‌شود؛ این دستشویی یکی از ایده‌های "لاکاوا دیزاین" است. این دستشویی 5 در 8 فوت بیشتر مناسب خانه‌های بزرگ و جادار است. عرض این دستشویی 37 اینچ می‌‌‌‌‌باشد ، شما می‌‌‌‌‌توانید این دستشویی هلالی شکل شیشه ای را به دیوار حمام تان نصب کنید. علاوه بر اینها این دستشویی جایی برای نگهداری حوله حمام شما نیز دارد. اجزای این دستشویی یک دوش، یک سرپوش برای ذخیره کردن آب، و یک محفظه جریان آب هستند که البته گنجایش یک شیرآب را دارد. قیمت این دستشویی زیبای شیشه ای 2100 تا 2500 دلار است.
 

2- دستشویی مجسمه ای شیشه ای مات

شما تا به حال فکر می‌‌‌‌‌کردید که یک مجسمه شیشه ای را می‌‌‌‌‌توانید روی میزغذاخوری و یا روی یکی از کابینت‌های آشپزخانه تان بگذارید. اما در حمام؟!!! دستشویی حمامی که "ویترا" طراحی کرده به شکل یک تندیس جام مانند زیبا است. قسمت بالایی این مجسمه 16 اینچ عرض دارد و به شکل یک کاسه ساده و بدون تزیین است ولی سطح آن از دو لایه 8/3 اینچی نازک  شیشه لایه لایه تشکیل شده که برای راحتی و استحکام بیشتر است. این دستشویی مجسمه ای از چند بخش مجزا تشکیل شده است؛‌مجسمه آن 12 رنگ دارد. یک  سردوش زرد رنگ نیز دارد و قیمت آن 9 هزار دلار است.
 

3- دستشویی شیشه ای خرسی جویباری

 

حمام و دستشویی خانه تان را تبدیل به یک مکان هنری برای افراد خانواده و مهمانان تان کنید. این طرح زیبای هنرمندانه یک ویترین از کارهای دستی شیشه ای و گیاهی را به نمایش می‌‌‌‌‌گذارد. این دستشویی زیبای مستحکم و مقاوم هفت رنگ دارد و قطر شیشه ای آن 4/3 تا 1 اینچ است. اگر می‌‌‌‌‌خواهید تاثیر بیشتری روی مهمانان تان بگذارید نوع کهربایی آن را انتخاب کنید. قیمت این دستشویی 895 تا 995 دلار است.

 

4- دستشویی استیل ضدزنگ

این روزها در بیشتر آشپزخانه‌ها از این ظرف شویی‌های ضد زنگ استفاده می‌‌‌‌‌شود. اما در اصل این نوع جنس بیشتر مناسب حمام است. طراح و دکوراتور معروف "الکی" این بار یک دستشویی زیبا و مستحکم طراحی کرده که 14 پیمانه گنجایش دارد، و از جنس استیل ضدزنگ است. این دستشویی زیبا را در یک حمام زیبای اطلسی قرار داده است. این دستشویی 36 در 21 اینچی را می‌‌‌‌‌توانید به دیوار حمام تان نیز نصب کنید.
 

5- دستشویی بتونی

 
انتظار دارید دستشویی حمام تان چگونه باشد؟ همه خانم‌های خانه دار دوست دارند سطح روی دستشویی مستحکم باشد و در مقابل لکه و خراش‌ها مقاوم باشد. برخی دیگر دوست دارند، طرحی زیبا و رنگی چشم گیر و همه کاره باشد. برای اینکه برآورده شدن انتظارات همه این خانم‌ها توصیه می‌‌‌‌‌کنیم از این دستشویی استفاده کنید. این دستشویی عرض ، طول مناسب و ظرفیت کافی را برای ذخیره کردن دارد. می‌‌‌‌‌تواند جریان آب را تغییر دهد، و داخل یک دستشویی مخفی ذخیره شود. رنگ، جای شیرآب ، همه اینها ایده ای نو و بکر است. اگر به دنبال طرح‌های مدرن و جدید هستید این دستشویی را امتحان کنید.
 

6- دستشویی شناور از جنس استیل ضدزنگ

این دستشویی از جنس استیل ضد زنگ و به شکل یک شناور است. سادگی و دوام استیل را دارد، توسط "دکو لاو" طراحی شده و به سختی و مقاومی ظروف مسطح و ظروف نقره است. این دستشویی 16 اینچ عرض و 7 اینچ بلندی دارد. قیمت این مدل 298 دلار می‌‌‌‌‌باشد. اگر این دستشویی را خریداری کنید یک برس برای صیقل زدن نیز به شما داده می‌‌‌‌‌شود.

7- دستشویی باطرح سنتی

 

 

بسیاری از دستشویی‌ها مدرن و جدید هستند، اما برخی از آنها نیز ظاهری قدیمی و آنتیک دارند. برای مثال، تغییر شیشه به آهن و فلزات، که در قرن چهاردهم صورت گرفت ، اما این دستشویی پنجره ای و خانه خانه که طرحی است از "لینکا سینک" با تکنیک‌های کلاسیک پیوند خورده. ابتدا، نوارهایی از سیم‌های مسی به دور این کاسه مسی حلقه شده اند. فضای بین سیم‌ها با پودر شیشه پر شده؛ در آخر نیز دستشویی صیقل داده شده و سطحی به سختی و زیبایی سطوح چینی تشکیل داده است. این ایده جالب و آنتیک 1650 دلار به فروش می‌‌‌‌‌رسد.

 

8 – دستشویی چدنی میناکاری شده

استفاده از رنگ در دستشویی حمام ایده بسیار جالبی است، و این قطعات کوچک سادگی و وسعت طبیعی آن را دوچندان می‌‌‌‌‌کنند. طرح جدید "کوهلر" با تمام طرح‌های دیگر متفاوت است. رنگ‌های صورتی مات، سبز، نارنجی، آبی روشن، نیلی در ترکیب و شکل و طرح این دستشویی جادویی است. مخصوصا وقتی که روی این دستشویی چدنی میناکاری شده باشد. این دستشویی را می‌‌‌‌‌توانید به دیوار نصب کنید. قیمت این دستشویی 1040 دلار است و رنگ سفید آن 700 دلار؛

9- کشتی شیشه ای هنری

 
دستشویی حمام شما می‌‌‌‌‌تواند یک اثر هنری باشد. کمپانی "کویوت گلس دیزاین" ده طرح شیشه ای خود را درهم کوبیده و داخل کوره گذاشته، بعد آن را رنگ و طلاکاری کرده و در رنگ‌های طلایی ، نقره ای و یا مسی به بازار عرضه کرده است. نگران تمیز کردن آن نباشید. این دستشویی یک اسپری تمیز کننده نیز به همراه دارد. یکی از طرح‌های این شناور زیبا "کوی" نام دارد که اندازه 15 اینچی آن 1400 دلار 18- 2/1 اینچی آن 1850 دلار است.  
 

10- مجسمه ای روی کابینت

 
شما یک دستشویی مجسمه ای می‌‌‌‌‌خواهید؛‌اما همسر شما نظر دیگری دارد. می‌‌‌‌‌توانید طرح کلاسیک کادی کمپانی "امریکن استاندارد" را بخرید تا هم مطابق نظر شما باشد و هم همسرتان با آن مخالفتی نداشته باشد. این طرح 24 و یا 27 اینچ عرض دارد ؛ رنگ‌های آن سفید ، استخوانی ، سیاه است و یک دوش باریک قلمی به همراه یک محفظه برای ذخیره آب دارد. طول این دستشویی 35 اینچ است و به قیمت 789 و یا 887 دلار به فروش می‌‌‌‌‌رسد. (بستگی به رنگ آن دارد)

11- دستشویی دستی دیواری

 
ساده و راحت؛ این دستشویی طرحی از کمپانی "ویلروی و بوش" است. اگر تمام آنچه از دستشویی تان انتظار دارید این است که دست‌هایتان را بشویید، این مدل مناسب شماست. می‌‌‌‌‌توانید دست‌هایتان را زیر شیرآب آن بگیرید و نگران ریختن آب به سطوح اطراف نباشید. این دستشویی را در سطحی که خواستید می‌‌‌‌‌توانید نصب کنید،‌این دستشویی برای بچه‌ها نیز بسیار مناسب است. این محصول به قیمت 340 دلار به فروش می‌‌‌‌‌رسد. البته قیمت آن بدون محفظه ذخیره آب 150 دلار است.

 

12- دستشویی دیسکی از جنس استیل

 
دوران تکیه زدن به دستشویی تان بسر آمده است. کمپانی "آکرون اینجینیرینگ" و "نئو مترو" طرح جدیدی به شما ارائه می‌‌‌‌‌کنند. این دستشویی دیسکی از جنس استیل ضدزنگ دو چهره دارد و یک محفظه برای ذخیره کردن آب ریخته شده ؛ عمق آن 2/1 یا 7 اینچ است ، بلندی آن 38 اینچ ؛ سطح آن نیز از ساتن و یا صیقلی است. نوع ساتن آن 1598 دلار و صیقلی آن 1732 دلار است.
 
 
تهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
تازه‌ترین مدل‌های دستشویی
جدید ترین و زیباترین مدلهای استپ در!
جديدترين مدل هاى درب باز كن
تازه ترین طرح‌های فرش
مدرن ترين و تازه ترين فرم هاى آينه 
 
 
 
 

X