ست کردن نارنجی پاییزی به سبک هالیوودی ها !
امسال پاییز با تلفیق این رنگ مایه تند در لباسهایتان همنوا با مد بمانید . با استفاده از این رنگ به پوششتان جذابیتی دوباره دهید .در بیشتر نقاط دنیا پاییز مترادف با رنگ آمیزی آتشگون یك نقاشی كشیده شده با مداد شمعی است . برای فصل پاییز 2011 طراحان متوجه این رنگها كه شامل نارنجی روشن بود شده و در مجموعه های خود از آن استفاده كردند . با برجسته نمودن یك رنگ از طریق استفاده از آن به هنگام آرایش ناخن و لبها و یا استفاده از یك لباس خیره كننده در فرم یك پیراهن و یا شلوار ، طراحان مد در سر تاسر دنیا همگی عاشق رنگ نارنجی شده اند . امسال پاییز با تلفیق این رنگ مایه تند در لباسهایتان همنوا با مد بمانید .
 


ناخنها
 


اگر پوشیدن لباس نارنجی با مدگرایی درونیتان هماهنگ نیست با استفاده از این رنگ بر روی ناخنهایتان خود را با این جریان همسو سازید . در اینجا Kimberly Cole كیمبرلی كولی با استفاده از یك دست لباس تیره و لاک نارنجی، كاری كرده است كه ناخن هایش بیشتر بچشم آید . هم چنین لاک نارنجی رنگ ناخن با رنگهای سفید ، سیاه ،صورتی ، قهوه ای و بژ هم خود را بیشتر نشان می دهد . اگر طرفدار این تیپ نیستید به آسانی می توانید این رنگ را پاك كنید . 

بیشتر بدانید : با هر رنگ لباس چه رنگ لاکی ست کنیم؟

 


ژاكتژاكته های بلند قالب تن كه از مواد با كیفیت بافته شده اند یك كلك مهم مد برای فصل پاییز است . با پوشیدن یك ژاكت نارنجی به این جریان بپیوندید و آماده شوید به هر كجا كه می خواهید بروید . برای زدن چنین تیپی درست به مانند تیپ بازیگر فیلم خانه – الیویا وایلد - اجازه دهید كه رژ لب نارنجی اتان در مركز توجه باشد و در مورد دیگر قلمهای آرایشی اتان خیلی سختگیری به خرج ندهید .
 


تاپ ها Nikki Phillips نیكی فیلیپس با استفاده از یك تاپ نارنجی روشن در زیر یك كت بلیزر كاملا فیت و  پوشیدن یک شلوار مشكی جذب تن و كفش پاشنه دارباعث می شود این رنگ بهتر جواب دهد . در اینجا گرایش رنگها به سمت نارنجی پاییزه می باشد و باعث می شود لباس شیك و آراسته ولی نه خیلی تند به نظر آید . با پوشیدن لباس بر روی هم و یا پوشیدن لباسهایی با رنگ روشن تر كاری كنید كه رنگ نارنجی خود را بهتر نشان دهد . به طیف رنگ نارنجی قرار گرفته در زیر یك كت بلیزر ، ا یك شلوار شیك و كیف خیلی بزرگ توجه نمایید .  
 
 

پیراهنمهم نیست كه Mandy Moore مندی مور چه پوشیده باشد به هر حال او زنی جذاب است اما تیپ این هنرپیشه با این پیراهن نارنجی رنگ تا زانویش بسیار آراسته تر به نظر می آید . كلید اصلی در پوشیدن این اندازه از رنگ نارنجی و ست كردن آن با لوازم جانبی و آرایش صورت تیره و مدل موی غیر رسمی می باشد . 
 
 

كفش پاشنه دارپوشیدن كفش نارنجی از هر نوع، بی بند ، كتانی ، كفه تخت یا پاشنه دار یك راه موثر برای بیشتر به چشم آمدن است بدون آنكه نیاز باشد فریاد جلب توجه و به من نگاه كنید سر دهید . Nina Eichinger  نینا ایچینگر نشان می دهد كه چگونه انفجار رنگ نارنجی به لباسهای ساده سبكی شگفت انگیز و جذابیتی شیك اما از نوع مدرن اضافه می كند . 
 


كیف دستیتغییر رنگ و مدل كیف دستی یك راه آسان اما نه چندان گران قیمت برای هم سو شدن با جریان مد می باشد . كیف دستی نارنجی رنگ  Christina Bennett Lind كریستانا بنت لیند در كنار پیراهن سفید رنگ و متعلقات طلایی رنگش خود را به رخ می كشد . 
 


شلوارها ست كردن رنگ نارنجی كاری سخت است اما از كارایی این رنگمایه پر طراوت دلزده نشوید . Marianne Jean Baptiste ماریان جین باپ تیست با پوشیدن شلوار مناسب به رنگ نارنجی ، کت سفید بدون چروك و شق و رق و كفش مشكی تیپی قشنگ ، شیك و ساده زده است . همواره رنگ سفید ، بژ و مشكی با نارنجی خیلی خوب جواب می دهد در صورتی كه به تناسب استفاده گردند .  
 
 

 

بیشتر بدانید : پاییز امسال چه رنگ هایی بپوشیم؟ معرفی رنگ‌ های ترند پاییز 2020 

 

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ

www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ