حرکت بعد به این ترتیب است که همین حرکت را درحالی انجام می دهید که بازوها در طرفین تنه قرار گرفته سر و شانه ها را بلند کنید در همین وضعیت بمانید چند ثانیه صبر کنید، استراحت کنید و مجددا تکرار کنید .


  
 

در ادامه تمرینات درمانی مناسب برای برطرف کردن درد و ناراحتی ناحیه کمر، تمریناتی را ذکر می کنیم که با تقویت عضلات ناحیه شکم و ایجاد کشش در عضلات ناحیه پشت و کمر کمک می کنند به برطرف شدن گودی کمر و کوچک شدن شکم .

1 - در حالت صاف روی سطح صاف بخوابید درحالیکه زانوها خم است و کف پا روی زمین است و دستها را روی سینه به حالت ضربدر قرار بدهیم حالا سر و شانه ها را بلند کنیم در همین وضعیت بمانید ده ثانیه صبر کنید به حالت اول برگردید استراحت کنید و مجددا این حرکت را تکرار کنید .

2 -
حرکت بعد به همین ترتیب که خوابیده اید سر و شانه ها را بلند کنید و به یک طرف متمایل بشوید به سمت راست یا به سمت چپ، همین حرکت را به سمت چپ انجام دهید و مجددا این حرکت را تکرار کنید.


3 -
حرکت بعد به این ترتیب است که همین حرکت را درحالی انجام می دهید که بازوها در طرفین تنه قرار گرفته سر و شانه ها را بلند کنید در همین وضعیت بمانید چند ثانیه صبر کنید، استراحت کنید و مجددا تکرار کنید .


4 -
حرکت بعد باز هم تکرار همین حرکت است در حالی که دستها را پشت گردن حلقه کرده ایم  سر و شانه ها را بلند کنید  و این حرکت را تکرار کنید و در حالت بعد درحالی که سر و شانه را بلند می کنید به یک طرف متمایل بشوید به سمت راست و به سمت  چپ .

البته داشتن استراحت در فواصل بین  حرکات خیلی مهم است یعنی به همان تعداد ثانیه ای که شما حرکت را انجام می دهید بهتر است که در فواصل بین حرکات استراحت داشته باشید تا عضلات فرصت کافی برای شل شدن و تجدید قوا برای ادامه این حرکت را داشته باشند.

 ادامه تمرینات درمانی  ناحیه کمر را درجلسات بعد مشاهده خواهید کرد.
تهیه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
 
مطالب پیشنهادی :
با این ورزش ها درد آرتروز خود را کاهش دهید
تمریناتی برای درمان کمردردهای مکانیکی + video 
روش های تشخیص و درمان کمردردهای مکانیکی + video 
خصوصیات دردهای مکانیکی کمر را بشناسید + video 
دردهای مکانیکی کمر چیست؟ + video 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!! رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!

اگر دنبال روش سریع برای کاهش وزن هستید حتما بخوانید. رژیم لاغری جنرال موتورز یا رژیم لاغری جی ام، رژیم لاغری ای است که یک هفته ای 8 کیلو وزن تان را کم می کند

 
X