بررسی‌ها نشان می‌دهند خوردن آب میوه قبل از ظهر فرد را قادر به یادگیری مطالب سخت عملی می‌كند
مطالعات جدید دانشمندان نشان می‌دهد كودكان تمایل دارند غذاهایی را در مدرسه مصرف كنند كه حمل و نقل آنها راحت و آسان نباشد و هضم آنها سنگین نباشد.

صبحانه‌ای مغذی در صبح كه شامل چایی شیرین، عسل، كره و مربا باشد بهترین صبحانه برای آماده‌سازی مغز دانش‌آموزان قبل از ورود به مدرسه است.

بررسی‌ها نشان می‌دهند خوردن آب میوه قبل از ظهر فرد را قادر به یادگیری مطالب سخت عملی می‌كند از این رو والدین می‌توانند با تهیه آب میوه‌های خانگی برای فرزندان خود، مغزشان را همیشه فعال نگه داشته و از خستگی و بی‌حوصلگی و كسالت‌های آنها در كلاس‌های درس جلوگیری كنند.
 
اگر كودك شما كم اشتهاست و تمایلی به غذا خوردن از خود نشان نمی‌دهد هر روز یك در میان برای او ساندویچ‌های كوچك كه حاوی كالباس مرغ، گوشت استیكی یا ساندویچ استیك است آماده كنید، این خوراكی‌ها رغبت فرزندان شما را هنگام ظهر به خوردن، زیاد می‌كند و باعث افزایش اشتهای آنها می‌شود. تن ماهی، شیر، میوه‌های سفت و سالم از دیگر مواد خوراكی هستند كه باعث سلامت و رشد كودكان شما در طول سال تحصیلی خواهند شد.گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : yjc.irمطالب پیشنهادی :
7 غذای مضر برای کودکان و جایگزین آنها
تغذیه مناسب برای كودكان ورزشكار
آیا کودک مان برای مدرسه رفتن آماده است؟
چگونه کودک مان را به خوردن غذاهای سالم تشویق کنیم؟
15 اصل تغذیه ای برای غذا دادن به کودکان
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!! رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!

اگر دنبال روش سریع برای کاهش وزن هستید حتما بخوانید. رژیم لاغری جنرال موتورز یا رژیم لاغری جی ام، رژیم لاغری ای است که یک هفته ای 8 کیلو وزن تان را کم می کند

 
X