سیمرغسیمرغ
lifestyle-top-1
تازه های کسب و کار کوچک

آنچه پیش روی شماست راهکارهایی عالی برای استخدام در مشاغل پر طرفدار است:
در همه ی دنیا یک سری مشاغل وجود دارد که اقبال عمومی نسبت به آنها بیشتر است و افراد زیادی خواهان بدست آوردن آن موقعیت شغلی هستند. مشاغل پرطرفدار مسلما به خاطر کارجوهای بیشتری که اطرافشان هست رسیدن بهشان هم سخت تر می شود و همین امر می طلبد که راهکارهای ویژه ای برای به دست آوردنشان اندیشیده شود.

آنچه پیش روی شماست راهکارهایی عالی برای استخدام در مشاغل پر طرفدار است:
1 - رزومه تان را سنگین کنید
منظوراز سنگین کردن رزومه نوشتن از هر دری و سخن راندن از هر محفلی نیست. بلکه منظور این است که تمام مهارت ها، تجربه ها و تحصیلات مرتبط با شغل مورد نظر را کامل و در عین حال مخصتر بنویسید.

2 - در شبکه های اجتماعی عضو شوید
عضو شدن در شبکه های اجتماعی این روزها دیگر تنها یک سرگرمی نیست و اعضای شبکه اجتماعی در واقع تشکیل دهنده ی یک جامعه مجازی با همه نیازهای یک جامعه هستند. در شبکه های اجتماعی می توان به دنبال بزرگان شغل مورد نظر، صفحه ای کاریابی و فرصت هایی از این دست گشت.

3 - سایت های کاریابی را همیشه چک کنید
سایت های کاریابی و آنهایی که هر زوز استخدام روی سایت قرار می دهند، یکی از بهترین روش ها برای یافتن شغل هایی هستند که شما به دنبال آن هستید. چک کردن روزانه این سایت ها به شدت توصیه می شود.

4 - به راهکارهای خاص فکر کنید
از جمله راهکارهای خاصی که می توان پیشنهاد کرد داوطلبانه کار کردن است یعنی بدون هیچ چشمداشت مالی اول خودتان را نشان دهید و آنقدر قوی باشید که خودشان دنبالتان بیایند.

5 - هدفمند پیش بروید
پیدا کردن شغل را به چشم یک هدف ببنید. برای به هر جهت حرکت کردن نتیجه چندان مطلوبی نخواهد داشت. بدانید می خواهید از کجا شروع کنید، چگونه پیش بروید و به کجا برسید.گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : banki.irمطالب پیشنهادی :
پانزده پرسش متداول در مصاحبه های استخدامی
در هنگام مصاحبه استخدامی چه رنگی بپوشیم؟
مرسوم ترین راه انتخاب کارمند چیست؟
10 نکته مهم برای موفق شدن در مصاحبه شغلی
5 راه برای تبدیل شدن به یک بازاریاب موفق
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
lifestyle-left-2
 lifestyle-left-3
 
X