تتت

تازه ترين اطلاعات دريافتی كيهان حكايت از آن دارد كه در جريان فتنه و انحرافی درباره پرونده فساد 3000 ميلياردی به راهبردی واحد رسيده اند.
 
کیهان:بنابرگزارش های موجود در اختیار كیهان جریان انحرافی كه هم اكنون به شدت از حجم و عمق اسناد كشف شده در پرونده فساد 3000 میلیاردی بهت زده و نسبت به سرنوشت خود نگران است، در تازه ترین طراحی انجام شده تصمیم گرفته از دو سفر رئیس جمهور یكی از اردبیل- كه انجام شد- و دیگری به نیویورك برای لاپوشانی افتضاح به بارآمده استفاده كند. همانطور كه اكنون كاملاً آشكار شده این جریان در استفاده از سفر اردبیل برای به حاشیه بردن این خبر هولناك - یا به تعبیر یكی از یدرهای این جریان تبدیل تهدید به فرصت- كاملاً شكست خورده است چرا كه اظهارات شتابزده و عصبی رئیس جمهور در این سفر جز بوجود آوردن این سؤال كه چرا وی خود در برخورد با این فساد پیش قدم نشده حاصلی نداشته است. درباره سفر نیویورك نیز اطلاعات موجود نشان می دهد این جریان درصدد آن است كه با ایجاد بمب های خبری و حركات پر سر و صدا وضعیتی بوجود بیاورد كه در آن خبر فساد 3000 میلیاردی از ذهن افكار عمومی پاك شود.

در عین حال سؤالی كه در اینجا وجود دارد این است كه اگر این جریان از رسیدگی علنی و شفاف به این پرونده نگران نیست چرا به پروژه سازی پی درپی برای به حاشیه راندن آن روی آورده است.
در همین حال از محافل مرتبط با جریان فتنه خبر می رسد كه این جریان 2 راهبرد اصلی را در قبال این جریان در پیش گرفته است. راهبرد نخست فراتر بردن اتهام از دولت و متهم كردن همه اركان نظام كه سخنان روز چهارشنبه آقای احمدی نژاد در اردبیل كمك مهمی به آن بود.

راهبرد دوم این است كه به هر شكل ممكن اسناد و اخبار ارتباط متهم اول پرونده با دولت اصلاحات و چهره های اصلاح طلب (در كنار جریان انحرافی) را لاپوشانی كنند. برخی از یافته های اخیر در پرونده فساد 3000 میلیاردی حكایت از آن دارد كه متهم اول پرونده دارای ارتباطی گسترده با جریان دوم خرداد بوده و در سال های اخیر توانسته به بخش آلوده دولت نیز نزدیك شود. این یافته ها اثبات كننده یك فرضیه بسیار مهم و البته دیرین است كه تأكید می كند عقبه اقتصادی و سیاسی دو جریان انحرافی و فتنه یكسان است.
 
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:kayhannews.ir
 
 
مطالب داغ سیاسی:
علم‌الهدی به احمدی‌نژاد: جای فاعل و مفعول را اشتباه گرفتی!
احمدی نژاد: به اخبار مربوط به میرحسین موسوی و كروبی توجهی ندارم
هاشمی رفسنجانی؛مرغ زیبای دانشگاه آزاد را همه می‌خواهند بگیرند
احمدی​نژاد بالاخره پذیرفت که برخی مصوبات استانی توجیه منطقی ندارد
واکنش مردم ترکیه به تشبیه اردوغان به میمون
 
 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X