واکنش رهبر انقلاب به عملیات تروریستی
سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب در مورد عملیات تروریستی امروز تهران را در این مطلب بخوانید.

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: این ترقه‌بازی‌ها تأثیری در اراده ملت ایران ندارد

رهبر انقلاب، عصر امروز در دیدار جمعی از دانشجویان درباره‌ی حادثه‌ی تروریستی امروز تهران گفتند: ملت ایران دارد حرکت می‌کند و پیش می‌رود، این ترقه‌بازی‌هایی هم که امروز شد، این‌ها هم در اراده‌ی مردم تأثیری نخواهد گذاشت. ایشان افزودند: این را همه بدانند، این‌ها کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند در اراده‌ی ملت ایران و مسئولین کشور اثری بگذارند. و البته خود این حوادث نشان داد که اگر چنانچه جمهوری اسلامی در آن نقطه‌ای که مرکز اصلی این فتنه‌هاست ایستادگی نمی‌کرد، ما تا حالا گرفتاری‌های زیادی از این ناحیه در داخل کشور داشتیم. ان‌شاءالله کلک این‌ها کنده خواهد شد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین با بیان اینکه مسئله استقلال خیلی مهم است، تاکید کردند که مسئله‌ی سند ۲۰۳۰ از این قبیل است، و گفتند:حالا بعضی می‌آیند می‌گویند ما تحفظ دادیم یا گفتیم فلان چیزش را قبول نداریم، نه، بحث سر این‌ها نیست، فرض کنیم در این سند هیچ‌چیز واضح بیّنی هم که مخالف اسلام باشد وجود نداشته باشد، که حالا وجود دارد، من حرفم این است که نظام آموزشی کشور نباید بیرون کشور نوشته شود.

ایشان افزودند: آن‌ها که خیال می‌کنند ما گزارش درست نگرفتیم، نه، گزارش‌های ما گزارش‌های درستی است. شما می‌گویید این سند مثلاً خلاف اسلام ندارد، داشته باشد یا نداشته باشد، اینجا ایران است، اینجا جمهوری اسلامی است. نظام آموزشی ما را چهار نفر بنشینند در یونسکو بنویسند! چرا؟ این همان مسئله‌ی استقلال است.


گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir