دستگاه قضايی کشور مبادرت کرده است به اين که رسما از ايشان مدارک دال بر اين ادعا را در خواست کند.
 
به گزارش عصر ايران ،‌ مرتضی تمدن اظهار داشت: دستگاه قضایی کشور مبادرت کرده است به این که رسما از آقای کروبی مدارک دال بر این ادعا را در خواست کند و ایشان باید بتواند اسناد و مدارک ادعای خود را ارائه کند و اگر قرار است مدرکی ارائه نشود، موضوع باید برابر مجاری قانونی پیگیری شود و هیچ حرکتی خارج از قانون نباید صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی برنا، مرتضی تمدن استاندار تهران عصر روز چهارشنبه گذشته در حاشیه دومین همایش گفتمان سیاسی اجتماعی بسیج جامعه زنان با موضوع ناگفته های انتخابات در سال 88 در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در چارچوب ادعای آقای کروبی باید یک اقدامات قانونی صورت بگیرد که مقدمات این کار فراهم شده است.

وی افزود: طبیعتا دستگاه قضایی کشور مبادرت کرده است به این که رسما از ایشان مدارک دال بر این ادعا را در خواست کند و آقای کروبی باید بتواند اسناد و مدارک ادعای خود را ارائه کند و اگر قرار است مدرکی ارائه نشود، موضوع باید برابر مجاری قانونی پیگیری شود و هیچ حرکتی خارج از قانون نباید صورت بگیرد.

تمدن تصریح کرد: اگر کسی ادعایی کند که عفت عمومی و احساسات جامعه را مخدوش کند و نتواند این مسئله را ثابت کند، باید برخوردی برابر قانون و با استفاده از ظرفیتهای قانونی با او صورت بگیرد.
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:asriran.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
مادر شیرمحمدعلی: نگذارید خون فرزندم پایمال شود مادر شیرمحمدعلی: نگذارید خون فرزندم پایمال شود

وکیل خانواده علیرضا شیرمحمدعلی تأکید کرد: مادر موکلم از رئیس جدید قوه قضائیه درخواست دارد تا نگذارد خون فرزندش پایمال شود

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X