در پی ادعاهای فرزند حجاریان درباره دادگاه وی، ضرورت دارد دادستانی درباره صحت و سقم این ادعاها توضیح دهد.
 
به گزارش الف ، زینب حجاریان فرزند سعید حجاریان ادعا کرده است که قرار است سه‌شنبه ۳ شهریور دادگاهی که در آن می‌خواهند پدرش را بدون حضور وکیل تعیینی محاکمه کنند برگزار شود.
 
زینب حجاریان به دیوچه وله گفته است که با وجود اینکه بیش از دو ماه است از دستگیری سعید حجاریان می‌گذرد، وکیل وی، دکتر ریاحی، موفق به دیدار با وی نشده و متن پرونده‌ی وی را نیز ندیده است.

فرزند حجاریان گفته است قرار است وکیلی به نام صلاحی وکالت پرونده را بر عهده گیرد. زینب حجاریان مدعی شد که از ریاحی خواسته شده یا به صورت نمایشی در دادگاه شرکت کند و صحبتی نکند، و گرنه عزل خواهد شد.

دختر سعید حجاریان همچنین گفته است، با توجه به آنکه پدرش مشکل تکلم دارد و قادر به دفاع شفاهی از خود نیست، قرار است فردی دیگر به نمایندگی از جانب او متنی را که توسط افرادی تهیه شده به عنوان دفاعیات و اعترافات از قول پدرش بخواند.

  زینب حجاریان مدعی شده است، علت قرائت متن توسط فردی دیگر بدین خاطر است که پدر وی با لکنت و ناتوانی در سخن گفتن پای تریبون نیاید و بدین شکل بتوانند از فشار روانی دستگیری او بکاهند.

 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:alef.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X