موسوی قصد دارد با تشکیلات جدید خود به ترتیب در انتخابات شوراها، مجلس نهم و ریاست جمهوری یازدهم پیروزی را به اردوگاه خود بیاورد.
 
سایت جهان نیوز نوشت: جریان فکری میرحسین موسوی تئوری فتح سنگر به سنگر را در انتخابات‌های آینده در دستور کار قرار داده ( شوراها، مجلس، ریاست جمهوری).
این سایت افزود: به رغم تمام انتقاداتی که متوجه میرحسین موسوی است و خساراتی که با توهمات وی نصیب کشور شده قابل کتمان نیست، اما این نکته هم که وی به دنبال براندازی در نظام جمهوری اسلامی باشد کمی دور از ذهن است.
جهان نیوز در عین حال این سوال را مطرح کرد که آیا آقای موسوی به فرض تائید صلاحیت در انتخابات، عقلانی است که کاندیدا شود و آیا در صورت کاندیدا شدن، با این سوال مواجه نمی‌شود که شما که انتخابات و مجریان آن را دروغگو و متقلب می‌خوانید و معتقدید که نتیجه انتخابات قبل از برگزاری آن تعیین شده بود چرا دوباره خود و یا اطرافیانتان را در مسیری که طبق ادعای شما از قبل نتیجه آن مشخص است می‌آزمائید؟
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:jahannews.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
مطهری: نیروهای‌ نظامی در انتخابات دخالت نکنند مطهری: نیروهای‌ نظامی در انتخابات دخالت نکنند

مطهری می‌گوید: نیروهای نظامی باید به تذکرات درباره عدم دخالت در سیاست و اقتصاد توجه کنند چرا که اساسا ورود این نیروها به این دو حوزه خطرناک است

 
X