جلسه رسيدگی به شكايات مطرح شده عليه روزنامه كيهان در دادگاه مطبوعات با درخواست استمهال حسين شريعتمداری به زمان ديگری موكول شد.
  
به نوشته روزنامه كيهان ، شایان ذكر است، در حالی كه نزدیك به 40مورد شكایت از روزنامه كیهان به دادگاه ارائه شده بود، زمان تشكیل دادگاه فقط یك هفته قبل از تشكیل آن به مدیر مسئول كیهان اطلاع داده شده بود از این روی دكتر اصلانی مسئول حقوقی موسسه كیهان با اشاره به فراوانی شاكیان و كوتاه بودن فرصت برای تهیه نزدیك به 40 لایحه، از قاضی حسینیان رئیس شعبه 1083 دادگاه عمومی تهران تقاضای استمهال كرد كه این تقاضا پذیرفته شد.
گفتنی است كه حسین شریعتمداری در همین روزها و در پی شكایت های جدیدی نظیر شكایت میرحسین موسوی، كروبی، شیرین عبادی، علیرضا بهشتی، محمدرضا شجریان، خانه سینما و... به دو دادگاه دیگر نیز فراخوانده شده است.
قاضی حسینیان درباره برخی از شاكیان كیهان به محسن كدیور، روزنامه توس، روزنامه نشاط، روزنامه عصر آزادگان،روزنامه جامعه، دبیركل حزب پاك و... چند شاكی دیگر اشاره كرد.
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:kayhannews.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X