نماینده های مجلس به ضرغامی هشدار دادند با این شیوه یی که پیش می رود بیشتر از آنکه به کشور لطف کند، در حال آسیب زدن به اعتماد افکار عمومی است.
 
به گزارش اعتماد ،عملکرد یکسویه صدا و سیما مباحث درون خانواده انقلاب را رادیکالی کرد.» این انتقادی است که کاتوزیان کرده است. این نماینده می پرسد آیا صدا و سیما نمی توانست به افرادی که به هر حال شناخته شده اند و در جریان انقلاب مسوولیت های بزرگی داشته اند فرصت اعتراض دهد و افراد دیگری نیز به این اعتراضات پاسخ می دادند. وی پیشنهاد داده به مجموعه هایی که می خواهند شکل بگیرند فرصت منطقی داده شود تا در چارچوب قانون سخنان خود را بیان کنند، در این صورت دیگر فرصت به دست اجنبی و خارجی و کسانی که می خواهند با عوامل داخلی خودشان به کشور لطمه بزنند و به دنبال تغییر نظام هستند نمی افتد. عضو کمیته حقیقت یاب مجلس می گوید؛ «هنگامی که مردم می بینند صدای معترض انقلابی معتقد به نظام و قانون اساسی نیز از صدا و سیما شنیده نمی شود و به او فرصت سخن داده نمی شود و حتی هنوز به آقای هاشمی رفسنجانی فرصت پاسخ به اتهامات داده نشده است، طبیعی است که تلقی مردم این می شود که خبرهای رسانه ملی یکسویه است.» به این ترتیب این روزها راهروهای مجلس شده پاتوق دلسوزان نظام تا هر کس هر شیوه یی را که به ذهنش می رسد بیان کند تا شاید برخی از آنها به مذاق تصمیم گیران کشور خوش بیاید و بپذیرند برای برون رفت از شرایط کنونی فرصت ها را از دست ندهند و برخی از ریش سفیدی های مجلس هم افکار عمومی را آرام می کند و هم عدالت واقعی را در کشور اجرایی خواهد کرد.
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:etemaad.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X