فرقه ضاله بهاییت، تبلیغات خود را برای اشاعه این فرقه ضاله، بعد از حوادث پس از انتخابات افزایش داده است.
 
به گزارش "تابناک"، یک منبع خبری از استان یزد، با اعلام خبر بالا گفت: برخی از مبلغان فرقه ضاله بهاییت با استفاده از فضای پدید آمده از آشوب‌های پس از انتخابات، تبلیغات ضد دینی خود را افزایش داده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: حوزه فعالیت تبلیغات این فرقه ضاله که در چند ماهه اخیر نیز با استفاده از رسانه‌هایی همچون «بی‌.بی.‌سی» فارسی و «صدای آمریکا» به مظلوم‌نمایی و رعایت نکردن حقوق بهاییان در ایران می‌پردازد، در مناطق مرزی استان‌های خراسان رضوی و خراسان جنوبی متمرکز شده است.

همچنین در نقاطی از تهران، اصفهان، تبریز، کرمانشاه و شیراز، خبرهایی از فعالیت‌های مبلغان این فرقه به دست آمده است.
این گزارش می‌افزاید: یارگیری بهاییان، در حالی شکل تازه‌ای به خود گرفته است که تطمیع مادی در آن نقش اولیه را بازی می کند.

همچنین شکنندگی اعتقادی برخی از جوانان، دستمایه‌ای برای جذب آنان به این فرقه ضاله شده است.
این در حالی است که از مناطق کویری کشور نیز گزارش می‌رسد، تبلیغات برای جذب به دین یهود گزارش شده است که جزییات بیشتری از آن در دست نیست.

بنا بر این گزارش، این اقدامات در حالی انجام می‌گیرد که وهابیون نیز در مناطقی از استان های خوزستان، سیستان ، بلوچستان و هرمزگان، همچنان در تلاش برای یارگیری و جذب این مرزنشینان به افکار ضاله خود هستند.

چندی پیش، نیز شیرین عبادی در گفت‌وگو با «بی.‌بی.‌سی» فارسی اظهار داشت که او دفاع از بهاییان را با کمال افتخار می‌پذیرد،که این موضوع سبب شد بسیاری وی را از حامیان این فرقه بدانند.

به تازگی نیز در مناطقی از خوزستان به ویژه شهرهای جنوبی آن، دیده شده است که برخی جوانان با انداختن گردن‌بندهایی با نمادهای زرتشتیان، با افتخار می‌گویند که ما زرتشتی شده‌‌ایم. این نمادها که به وفور در کنار خیابان‌ها به فروش می‌رسد و بعضا مورد استقبال جوانان بیکار و ناآشنا به هویت دینی و ملی خود قرار می گیرد.

 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:tabnak.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X