مطهری تاکید کرد: حتی من شنیده ام که دکتر احمدی نژاد قائل به آزاد کردن ماهواره ها هم است و اینها همه در راستای جبران و جذب آرای مخالف است.

به گزارش تابناک، نماینده مردم تهران با بیان اینکه معرفی وزیر زن از سوی رئیس جمهور برای جلب آرای مخالف است، گفت: حتی من شنیده ام که دکتر احمدی نژاد قائل به آزاد کردن ماهواره ها هم است و اینها همه در راستای جبران و جذب آرای مخالف است.

دکتر علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص اصرار دکتر احمدی نژاد برای معرفی وزیران زن گفت: اصرار ایشان در این مورد جنبه اعتقادی ندارد، بلکه آقای احمدی نژاد احساس می کند علت رای ندادن 13 میلیون نفر به وی در انتخابات ، کم توجهی اش به مسائل اجتماعی-فرهنگی از جمله کم بها دادن به بانوان است.

وی افزود: آقای احمدی نژاد می خواهد به هرقیمت این موضوع را برای خود جبران کند و اصرار بر معرفی وزیران زن هم مصداقی از این رفتار است.

مطهری تاکید کرد: حتی من شنیده ام که دکتر احمدی نژاد قائل به آزاد کردن ماهواره ها هم است و اینها همه در راستای جبران و جذب آرای مخالف است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظرم این شیوه، شیوه درستی نیست و پیامدهای منفی به دنبال خواهد داشت، چون ما باید با مسائل به صورت اعتقادی برخورد کنیم یا نه سیاسی.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این رفتارهای آقای احمدی نژاد نشان می دهد آن حرفی که بنده در نطقم در خصوص لیبرال بودن ایشان از نظر فرهنگی، درست است و باز هم باید انتظار این نوع رفتارها را از آقای رئیس جمهور داشته باشیم.

 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: tabnak.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
دستگیری مدیر وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیری مدیر وزارت نفت در حین خروج از کشور

مدیر مالی وزارت نفت که ۲۵ میلیون دلار از حساب این وزارتخانه خارج کرده بود و قصد داشت از کشور فرار کند، حین خروج از کشور دستگیر شد

 
X