دختری 16 ساله که در سال 57 برای شرکت در تظاهرات علیه رژیم طاغوت به خیابان آمده بود، جلوی دانشگاه تهران با شلیک گلوله گاردی های طاغوت کشته می شود.
 

مشرق:سالهای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران رفته رفته هرچه به سال 57 نزدیک تر می شدند اعتراضات خود را علیه رژیم پهلوی علنی تر می کردند. آن روزها مردم آنقدر از خفقان موجود رنج می بردند که به هر وسیله ای که می شد فریاد مخالفت خود را به گوش همه می رساندند. عکسی که مشاهده خواهید کرد نمونه ای از همین اعتراضات است.

دختری 16 ساله که در سال 57 برای شرکت در تظاهرات علیه رژیم طاغوت به خیابان آمده بود، جلوی دانشگاه تهران با شلیک گلوله گاردی های طاغوت کشته می شود. `پس از انتقال پیکر این دختر به پزشکی قانونی ، بخشی از مغز سر او که بر اثر اصابت گلوله در خیابان پاشیده بود ، توسط مردم پیدا شده و مردم نیز برای نشان دادن انزجار خود از  رژیم ، آن را برداشته و به به تیر برقی آویزان می کنند تا همه شاهد جنایت عوامل طاغوت باشند.


جسم پاک نسرین امینی به تاریخ 6/10/1357 در قطعه 24 بهشت زهرا دفن شد تا مزارش برای همیشه تاریخ سندی گواه بر مظلومیتش باشد.

 

 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mashreghnews.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X