نایب رییس کمیسیون ملی و سیاست خارجی مجلس : وظیفه دستگاه های مسئول است که به دلیل ادعاهای نادرست و خدشه وارد کردن به نظام جمهوری اسلامی بر طبق موازین قانونی با مهدی کروبی برخورد کنند.
 
به گزارش ایرنا، "حسین سبحانی نیا" با اشاره به ادعاهای کذب کروبی گفت: به هر صورت ادعاهای کذب کروبی بر همگان مشخص شده و بر همگان محرز است که وی دروغ گفته است.

وی با اشاره به اینکه کروبی نتوانست به کمیته مجلس شورای اسلامی که برای بررسی ادعاهای او تشکیل شده بود، مدرک ارائه کند افزود: او در آن جلسه تنها کلیاتی را مطرح کرد و نتوانست مدرکی دال بر گفته هایش بیان کند.

سبحانی نیا افزود: کروبی همچنین نتوانست به کمیته قوه قضاییه که مسئول پیگیری ادعاهای او بود گزارش صحیحی ارائه کند و در سابقه افرادی که بیان کردند که مورد تجاوز قرار گرفتند آمده که آنان سابقه چندین بار فرار از خانه و دستگیری و مسائل دیگری داشته اند.

سبحانی نیا اظهار داشت: ارائه گزارش نهایی که به آیت الله لاریجانی داده شده نشان می دهد اظهارات کروبی صحیح نبوده و مدرک و سندی که ارائه کرده نتوانسته اظهارات وی را تایید کند.

وی گفت: در صحبت های او در مجلس شورای اسلامی نیز ابهاماتی وجود داشت و او خود نسبت به گفته هایش مطمئن نبود و سندی نداشت.

سبحانی نیا افزود: باید به سرعت با کروبی به دلیل ادعاهای غلطش برخورد شود، مهم نیست که کروبی چه گذشته ای داشته مهم این است که اقدام او به آبروی نظام لطمه وارد کرده است
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: irna.ir
  
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X